Tahribat.Com"A Mahkeme Kararı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bugün lamoşun teki attı bana msnden

http://www.mavi1.org/forum/viewtopic.php?f=26&t=897

(takip edemeyenler için dipnot düşüyorum, mavi1.org iskorpitxin hackledimiz domaininden sonra actigi domainin yeniden hacklendikten sonra yerine açılan domain)

Acınacak hallerini paylaşmak istedim... Eleman Mahkeme kararı ile banlanmış diyor tahribat, lamoşlar alkışlıyor. Dikkatinizi çekerim banlanmış siteyi görüntülemek için DNSlerinizi ttnetin mahkeme kararıyla banlanma sayfasına manual olarak yönlendirmeniz gerekiyor. 

Yanlız bunu yaparsanız küçük bir pürüz var bu ayarı verince google.com yahoo.com da mahkeme kararıyla banlanmış oluyor :P

Yapmayın yeter artık vicdanım sızlıyor, biz sadece size cevap vermek istemiştik, zükünce sizde bu kadar derin iz bırakacaımızı bilsek wallahi hacklemezdik 5 kere.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    lan hiç mi beyin yok anlamamki

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    puhahah benim myneti hacklediğim gibi fake bunlar :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Eziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkk

Paintte mahkeme kararı yapmış mal :D

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

MAUAHAHHAHAHAHHA bir insan ancan bu kadar ezik, ancak bu kadar kişiliksiz olabilir:D Yazıya bakın bakın gülün....

mavideniz
    Site Yöneticisi

[AD] Re: tahribat.com a mahkeme kararı (Erişim Yasak)
    iskorpitx nic.tr ye müdahaleden mahkemeye vermişti ve delil olarak da yönlendirme adresinin tahribat.com reseller ns leri olduğunu
    göstermişti.
    Gereği yapılmış. Ama cezai işlem ve mahkeme devam etmektedir. Yakında elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda tekrar
    bir dava daha açılacaktır.

!!!!!!!!!!!!!!!! :D

İsko koş hekle bizi :|

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

balık isko:D artık yorum yapmıcam...) bu balıqa..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

orada yazılan yorumlara bakılırsa bu hıyartolar a-kıllanmamışlar Hocam.kendi b*klarıyla deşinip oynuyorlar işte.Gerçekten bunlara Tekdir de yetmez Kötek de yetmez.

Offfff offff ... 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

artik yorum yazmaktan biktim.

yazmiyorum eziklere birsey. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek

sikko işte bide msn'ine yazmış "iskorpitx kimmiş TÜM DÜNYA BİR KEZ VE SON KEZ BİR DAHA GÖRECEK!! ÇOK YAKINDA!!"

yanlış anlayamayın arada IRF'le rahatlamk için ekledik daha bize delphi öğretcek 60 yaşındaki borlanddan öğrenmiş oda :D

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

tahribatta yillar once bir yasak hatirliyorum

calmak istedigimiz mail adresini yaziyorduk

hopp adam login olunca sifre bize geliyordu :)

bakalim daha neler gorucez

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    texas
    texas's avatar
    Erkek
    yaw bu konuyu geçenlerde biri daha açmıştı sanırım  denizatları yakında paintten index'de atarlar hazırlıklı olmak lazım..:D

in the end , there will be only chaos"... Everything must come to be END..
Toplam Hit: 16601 Toplam Mesaj: 94