folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat.Com&Apos;U Nerden Duydunuz

Tahribat.Com&Apos;U Nerden Duydunuz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kral_Benim
    Kral_Benim's avatar
    Erkek

Yıllar evveldi tabi o zaman farklı bir nick ile ikamet ediyordum bu sitede. neyse nasıl üye olduğu anlatayım üye ol dedim kullanıcı adı, şifre vs. yazdım üye oldum. güzel günlerdi o günler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

hatırlamıyorum desem yeridir

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CRASH
    CRASH's avatar
    Erkek

hatırlamıyorum lan.. :D   ama hackerbox.us  adlı siteyle bi ilgisi olmalı burayı buluşumun.. hatta  satanist_imam  diye bi admin vardı orda.  onunla dalga geçiyolardı burada  falan filan.. ama nerden ilk olarak gördüm burayı, hatırlamıyorum :)

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Gossip girl'den

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

rüyamda ak sakallı dede söyledi

http://kocaer.me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Bayzin ^^

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Yağmurlu bir antep akşamında cağırtlak kebabı yedikden sonra, rüyama girdi, googlede aradım baktım böyle bir site varmış,

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

sene 2001 mayis  haziran aylari,Arkadasim soylemisti,takilmaya basladim..Ozamlar aktiftim ama daha sonra 1 1,5 sene uzakkaldim bilgisayardan.Database falan degisti  tekrar uye oldum 2003 te.Fazla konu acmadim o tarihten sonra ama hemen hemen her bilgisayari actigimda bir kere girer bakarim neler onuyor die...

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NPaX
    NPaX's avatar
    Erkek

1.5 yıl önce buranıınn cok eski bir müridi sewgili dostum kardeşim ERTAn (Dark Coder ) sayesinde duydum sağolsunn cok faydaası oldu bana üst düzeyy programcıı darkCoder ;)

Legion_of_doom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Milamber
    Milamber's avatar
    Erkek

ben internette bazı görsel eğitim setleri arıyordum cbt nuggets falan... en sonunda burada bulmuştum hemde bütün server ı... acayip mutlu olmuştum sonra sık sık buraya bakmaya başladım dökümana ihtiyacım olunca... sisteme üye olmak istedim destek@tahribat a mail attım... sağolsun rene aynı ünide olduğumuzu duyunca gülmüştü sonra hemen davetiye gönderdi ve hallodu mevzu

Fırtına koparmaktır işim... Uzaklar Yolcusu
Toplam Hit: 11462 Toplam Mesaj: 88