Tahribatın Alanı Kaç Mb?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

müridlerim tahribatın alanı sizce kaç b ve ya kaç gb mi desem.böle bi site kurmak istesek kaça patlar tahribat bu siteyi bizim için kaça açmış ama tahribat paha biçilemez.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

hajı sistemi bilmiyorum ama renenin dediğine göre

günlük 250 mb log tutuyor.

ayrı bir sunucu sadece tahribat için çalışıyor ve 150-250 ytl arasında aylık bir ücret ödeniyor.

diğer bilgilerini bilmiom :D rene yada holü bilir

edit : yannış yazmışız euheuhe :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek

ayrı bir sunucu sadece tahribat için çalışıyor ve 150-150 ytl arasında aylık bir ücret ödeniyor.

150-150 arasında :)) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek

abi değirmenin suyu nerden geliyor?

her ay 150 verilir mi abi:)

demek veren veriyor :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

tahribat aşkı olm işte :D veren veriyor ne yapacan :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    demekki bu siteden çok şeyler öğrenilmişki bunun karşılığını fazlasıyla almışlar. 100-150 ytl dokunmuyor.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Falconeyd
    Falconeyd's avatar
    Erkek

tahribat için değer kıymet bilmek lazüm ....

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    veren veriyo ALLAH razı olsun :) Bizim için veriyolar hacım saolsunlar ben bi ara demiştim tbt hepimiz kullanıyoz bizim için adminler her ay pok gibi para veriyolar tahribatın bi hesabı olsun muritler 3-5 bişeyler yatırsın adminlerede hafiflik olur demiştim ama bana yok demişti rene abi :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nebosh
    nebosh's avatar
    Erkek

hacılar zati binlerce uyesi olan o kadar hiti olan we her ay milyonlarca kez tıklanan bıo sıtenın para derdı olmaz heralde 150 de dokunmaz 300 de

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    nebosh bunu yazdı:
    -----------------------------

hacılar zati binlerce uyesi olan o kadar hiti olan we her ay milyonlarca kez tıklanan bıo sıtenın para derdı olmaz heralde 150 de dokunmaz 300 de

-----------------------------
    iyide hacım sitenin nerden geliri olsun?Bi yerde reklam veya baska bişey görebilyomusun.Hem tarikat felsefesin maddesinde bi yazı var  "Tariqatül Tahribat.Com ticari amaç güdmez" yani bi geliri yok sitenin adminler ceplerinden katıyo paraları.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Satın alındığı adres hostun sınırsız olduğunu söylüyor :s

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
Toplam Hit: 7560 Toplam Mesaj: 48