Tahribatın Alanı Kaç Mb?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serselcuk
    serselcuk's avatar
    Erkek

Bu siteye aylar önce üye olmak istemiştim ama o zaman üye alımı tahri-key le oluyordu.

Epey uğraştım üyelik bulmak için ama olmadı

Dün siteye bi bakayım dedim Uzun süre kapalıydı.Bir baktım üyelik açılmış hemen üye oldum.

Hazır portal kullanılmaması beni çok mutlu etti.Ama hazır portallara alıştığımız için burasına alışmak biraz zor oldu.

aslında alışmak değil de alışkanlıklardan kurtulmak diyelim buna=)

Siteyi epeydir takip ediyorum ve çok şey öğrendim diyebilirim

Sitede en çok hoşuma giden şey ise mesaj sayısı olayı olmaması.

Herkes eşit durumda ve paylaşım ön planda.

Bu siteyi hazırlayan arkadaşlar gerçekten bu işin uzmanı olmuşlar.

Para olayına gelincede yazılanları okudum ve gerçekten şaşırdım.

Sırf insanlara birşeyler öğretmek için aylık 400 Ytl yi gözden çıkaran site kurucularını ayakta alkışlıyorum.

Umarım bende bildiklerimi burada paylaşma imkanına sahip olurum.

Bilmediklerimi zaten burada öğreniyorum

Ayrıca iskonun lamer olduğunu biliyordum ama elimde kesin bilgiler yoktu burada kesinliğe kavuştu=) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    sponsor.asp Olayı olsun..

madem para almak ters.;

İsteyen tıklasın..

Kzanılan paraylada ne bileyim crackli programlar alınıp crakleri dağıtılsıon falan :).Hem yine bi ilk Olur.Hemde laınan para tbt ye harcanır :).

HELAL SİZE :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hoca işin içine sponsorluk girdiğinde, para girer, para adamı bozar...

Cok zorda kalmadıkca bu hali iyi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TRTC34
    TRTC34's avatar
    Erkek

Ara sira beni banliyorlar ama olsun burada USA hizmet aldigim yer int le ilgili diyorum ki beni banladilar onlarda olmaz oyle sey kardesim diyorlar bende burada olmaliyim benim IP adresimi degistirin diyorum bir seyler yapıyorlar gerci cep ten bana g**r*yor ama ne yapayim sonra oluyor ..

sozun ozu burasi guzel cok bilgi var windos bilmem ne varsa buradan duzelttim reklam da olsa parada olsa buraya takilirim sekil iyi ..

ellere sagli duzgun isler (biraz yag sekli oldu) nacizane destek bizden..

Hoscamutlukalin...........Victor Block Chicagoan USA....

Chicagoan TRTC34
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

Eğer ki zor durumda kalınırsa tahribata destek çıkacakların içinde bende varım....

Hatta  bi datacenter kurarsam tahribata süper bi server veririm :)

Datacenter a az kaldı (: 1.5 yıl sonra hazırdır... :P 

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    zorlauye bunu yazdı:
    -----------------------------

Ara sira beni banliyorlar ama olsun burada USA hizmet aldigim yer int le ilgili diyorum ki beni banladilar onlarda olmaz oyle sey kardesim diyorlar bende burada olmaliyim benim IP adresimi degistirin diyorum bir seyler yapıyorlar gerci cep ten bana g**r*yor ama ne yapayim sonra oluyor ..

sozun ozu burasi guzel cok bilgi var windos bilmem ne varsa buradan duzelttim reklam da olsa parada olsa buraya takilirim sekil iyi ..

ellere sagli duzgun isler (biraz yag sekli oldu) nacizane destek bizden..

Hoscamutlukalin...........Victor Block Chicagoan USA....

-----------------------------

bi yalan kokusu mu var ne :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Yok arkadaş harbiden chicagoda, ben senden önce teyit ettim :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
Toplam Hit: 7554 Toplam Mesaj: 48