Tahribatta At Sevenler Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Ati olan,  hafta sonlari koşturan bir arkadaşım var,  istersen tanistirabilirim hocam. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Daha neler duyucaz bakalim :D Ati oyle kiralayacaklarini sanmam, seni ustunden atip gunesin batisina yalniz kosturursa nerden bulunacak o bir daha?

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

Daha neler duyucaz bakalim :D Ati oyle kiralayacaklarini sanmam, seni ustunden atip gunesin batisina yalniz kosturursa nerden bulunacak o bir daha?

kastamonuda iksir otel'in at yetistirme bolumunde ilk once egitim veriyorlar, egitimden sonra dag gezisi vs de yapabiliyorsun ati alip. fakat 15-20 saat lik egitimden sonra ancak kiralama yapabiliyorsun diye biliyorum.

Otelin kart sistemini kurmak icin gitmistik gecen yaz basi. forumdan murid @erc ile beraber. bende omrumdeki ilk ve son ata binisimi orada gerceklestirmistim. Bulgaristan gocmeni bir hoca atlarada egitim veriyor. Atlarin adim boylari vs ile ilgili komut dinleme dersleri vardi.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

şeyh 3 yıldır arıyorum bulamadım. bulun olursa bizde faydalanalım.

boş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Iğdır'a gideceksen söyliyim enişteye atları hazırlasın senin için şeyh.   O_o

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Michael
    Michael's avatar
    Erkek

önümüzdeki haftasonu Veliefendi Hipodromunda yılda sadece bir kez yapılan Enternasyonel yarışlar yapılacak, giriş bileti de 2 Lira. Yabancı atlar ile ülkemizin kalite isimleri kupalı yarışlar için mücadele edecek, atların üzerinde olmayacaksınız ama profesyonellerin yarışlarını izlemek gayet güzel deneyim olur

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

atımla katılmak isterim :P

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Hocam istanbulda atbinmek gibi bir hobimiz olaa kaça patlar?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    rakkoc bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

kastamonuda iksir otel'in at yetistirme bolumunde ilk once egitim veriyorlar, egitimden sonra dag gezisi vs de yapabiliyorsun ati alip. fakat 15-20 saat lik egitimden sonra ancak kiralama yapabiliyorsun diye biliyorum.

Otelin kart sistemini kurmak icin gitmistik gecen yaz basi. forumdan murid @erc ile beraber. bende omrumdeki ilk ve son ata binisimi orada gerceklestirmistim. Bulgaristan gocmeni bir hoca atlarada egitim veriyor. Atlarin adim boylari vs ile ilgili komut dinleme dersleri vardi.

Hadi ya ne guzelmis. Oyle kafana gore dolanmak ne guzel olur..

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 6829 Toplam Mesaj: 45
at horse