folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Takside İphone Düşürmüş

Takside İphone Düşürmüş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İçinde sim kart var iptal edilmiş o yüzden mi sinyal vermiyor yoksa hiç mi sim kart yok o kısmı anlamadım ? Sim kart olsaydı sahibi iphone'umu buldan eğer telefon açıksa anında konum takibi yapabiliyor.

Durum biraz garip geldi açıkçası.

Muhtemelen iptal edilmiş. Sim yok yazıyor. Sim kart varmı diye bakamadım iğne bulamadım :) 

Cihaz 13 pro. Ortalama bi cihaz olsa hiç uğraşmayacam da acıyorum sahibine ben olsam ağlarım :))

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

*101# yaparsan kendi numarani ogreniyosun , belki onun ustunden gidip cozersin.

Denedim şimdi sim olmadığı için hata veriyor.

Telefon kilitli değil ve içinde SİM yok ??? Mesajlara Whatsapp a falan bakmışsındır herhalde zaten diye düşünüyorum ama Sİm olmaması garip geldi, biri telden kurtulmak için mi taksiye attı acaba?

Telefon kilitli erişimim yok. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

turkcell yada polis cok fazla sana yardımcı olmaz   

bellkii

iphone musterı hızmetlerıne cıhaz ımeı verırsen sana telefon no vermez ama cıhaz sahıbıne haber verır

hangı sım kartlar onda aktıf onu gorebılır iphone

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İçinde sim kart var iptal edilmiş o yüzden mi sinyal vermiyor yoksa hiç mi sim kart yok o kısmı anlamadım ? Sim kart olsaydı sahibi iphone'umu buldan eğer telefon açıksa anında konum takibi yapabiliyor.

Telefonu kaybeden birinin ilk yapıcağı iş eski simi iptal ettirip yeni hat çıkarmaktır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek

Sim kartı başka telefona takın (pin kodu koyulmamış olabilir) rehberden yakınlarından birine haber verin

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Seminerist bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Telefonu kaybeden birinin ilk yapıcağı iş eski simi iptal ettirip yeni hat çıkarmaktır.

Onu bende biliyorum. Sen iphone 13 gibi pahalı bir telefonu kaybedince taksinin peşine düşmez misin ? İnternetten konum takibi yapmaz mısın ? Yoksa gidip sim kartı iptal ettirip telefona ulaşma ihtimalini mi sıfırlarsın ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sim kart çıkmadı içinden.

Apple destek yardımcı olmadı. Polise gidin kayıp olarak bildirin dedi. Sahibi cihazi kayıp moduna alırsa ekranda numara belirir onu aramanız gerekiyor. Onun haricinde başka yapabileceğimiz birşey yok dedi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

E-Simde olabilir cihazda yada telefon yeni çıkmış bir model. Sahibi daha alır almaz telefonu kaybetti.

mkyb tarafından 07/Ara/21 14:11 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

argadaş arabanın sigorta yaptırdığı acentanın numarasını verdik daha ne istiyosun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

argadaş arabanın sigorta yaptırdığı acentanın numarasını verdik daha ne istiyosun.

Aradım elemanlar müsait değil şuanda dedi onları bekliyorum :)

Toplam Hit: 2986 Toplam Mesaj: 26
taksi iphone iphone