folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Takside İphone Düşürmüş

Takside İphone Düşürmüş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

plaka numarasından jandarma ve polis (görseldeki plaka var dediğin için) numarayı görebiliyor

fakat muhtemelen sana vermeyecektir bir tanıdık bulmak gerekli bu konu için.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

Bence uğraşma polise git tutanak tuttur iletişim numaranı bırak ve olayı olduğu gibi anlat. Sahibi telefonu kaybettim diye polise başvurursa elbet sana gelecektir. Sen polise basvurmadiysan bu şahıs telefonum takside düşürdüm sonra çaldılar vs derse ayriyeten sen kendini temize çıkarmak için tekrar gidersin. Tutanak olsun. 

imza.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

güzel data beklemedeyiz.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Seminerist bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

İçinde sim kart var iptal edilmiş o yüzden mi sinyal vermiyor yoksa hiç mi sim kart yok o kısmı anlamadım ? Sim kart olsaydı sahibi iphone'umu buldan eğer telefon açıksa anında konum takibi yapabiliyor.

Durum biraz garip geldi açıkçası.

Telefonu kaybeden birinin ilk yapıcağı iş eski simi iptal ettirip yeni hat çıkarmaktır.

Onu bende biliyorum. Sen iphone 13 gibi pahalı bir telefonu kaybedince taksinin peşine düşmez misin ? İnternetten konum takibi yapmaz mısın ? Yoksa gidip sim kartı iptal ettirip telefona ulaşma ihtimalini mi sıfırlarsın ?

Demekki iphone13 parasını kolayca kazanabiliyor o telefon hattıyla :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

telefonu wifiye bağla bakalım kayıp moduna almıştır belki aktif olur,

rehbere giremiyor musun kayıtlı numara yok mu hiç? annem babam kardeşim aşkım sevgilim vs. birini bul ara, yakın zamanda çevrenizde telefonunu kaybeden biri var mı de, oradan da yürüyebilirsin...

yıllar yıllar önce ben sahilde telefonumu düşürdüğümde biri bulmuş polise vermişti

polis de kafaya koymuş sahibine ulaşmayı... şifreyi bulamayınca sim kartı kendi telefonuna takıp rehberi sırayla aramış bu numaranın sahibini tanıyor musunuz diye... kimse evet dememiş... benim rehber telefondaydı, sim kart rehberi boştu, meğer adam kendi annesini babasını arayıp duruyormuş tanıyor musunuz bu numarayı diye :d

sonra allem edip kallem edip operatörden hat sahibi ismini öğreniyor, oradan muhtarlığa ulaşıyor, muhtarlıktan sabit no. ulaşıyor, onu arayıp babama ulaşıyor... Aradan 15 sene geçti halâ aklıma geldikçe dua ederim adama :D

bırakma hacım peşini bak sana da 15 sene dua ederler belki

noname tarafından 08/Ara/21 01:38 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
Toplam Hit: 2988 Toplam Mesaj: 26
taksi iphone iphone