folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Tamam Derseniz Almaya Gidiyorum Arkadaşlar

Tamam Derseniz Almaya Gidiyorum Arkadaşlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ekran kartı yok mu hocam guzel bı ekran kartı da yaz bende degıstırecegım kasayı takıpteyım

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

İşlemciyi şu şekilde değiştirdim,

AMD Phenom II 555 X2 (3.2 GHz) 7MB 938p Black Ed.

Anakartta bu

Gigabyte 880GA-UD3H / DDR3 S+GL+1394+16X*2 938pin

Ekran kartı iyi gibi geldi bana

http://www.exa.com.tr/gigabyte/anakartlar/gigabyte800gaud3hma880gaud3ham3938pinddr3_1866realtek-328-11542.html

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Evdeki Sistemimde yazdığın kasayı kullanıyorum. Hatta mod. yaptım. Sol kapağı lazer ile kestirdim ve füme plexiglass yaptım. Kasayıda komple elektorstatik toz boya ile parlak siyaha boyattım. İçinede neon lamba koydum uçak gibi oldu. Güzel kasa tavsiye ederim. İsterseniz akşam kasanın fotoğraflarınıda koyarım.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zputnik
    zputnik's avatar
    Erkek

hocam gigabyte alma derim.. amd için asus ya da msi bak. hımmm epox da olabilir.

İpimle kuşağım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

tamam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

zputnik bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam gigabyte alma derim.. amd için asus ya da msi bak. hımmm epox da olabilir.

-----------------------------

Güncelleştirme yaptım gigabyte amd de sorun mu çıkarıyor çünkü ilk kez amd sistem kuracağım sorun yaşamak istemiyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

senin uçman lazım bence daha iyi şeylere bakmalısın

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Şu şekilde güncelledim,

AMD Phenom II X2 555 Black Edition AM3 3.2GHz 7MB Cache 45nm İşlemci Ürün Kodu HDZ.555.WFG.MBOX 88 $+KDV 157 TL BURSA *KUTULUMU*

GIGABYTE 880GA-UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866MHz (O/C) DVI&HDMI Anakart Ürün Kodu GA-880GA-UD3H  101$-181 TL KAYSERİ

WD 3.5" 1.5TB Caviar Green SATA 2.0 64MB Cache intellipower Harddisk Ürün Kodu WD15EARS 67 $+KDV 119 TL HER YERDE VAR

KINGSTON 4GB DDR3 1333MHz CL9 Dual KIT Ram (KVR1333D3N9K2/4G) Ürün Kodu PC31333_4GB_CL9_KIT  67 $+KDV 119 TL *VAR HER YERDE

EVEREST 706B 350W AIRDUCT MidT ATX SİYAH KASA Ürün Kodu 706B  33 $+KDV 59 TL

SAMSUNG SH-S223C 22X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI Ürün Kodu SH-S223C/RSBF&RSMS 20 $+KDV 35 TL Topkapı Ankara, Bursa, Samsun,

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Amd x2 555 bende var  dostum bende gigabyt alıcaktım tam adam geldi asus al dedi hem o işlemciyi 3 çekirdeğe kadar çıkartıyor dedi bende asustan çok çektim filan dedim. şuanda aldım gerçkten çok memnunum. İşlemci çok güzel tavsiye ederim anakartıda söliyim sana Asus M4A88TD-M EVO/USB3  amd x2 555 deki  3. çekirdeğide açıyor

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

guc kaynagi yetersiz kalirr gercek 400w bi guc kaynagi al derim

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
Toplam Hit: 3365 Toplam Mesaj: 26