folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tarih: Sat Aug 05, 2006 7:05 Pm

Tarih: Sat Aug 05, 2006 7:05 Pm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    iskorpitx
    ADMIN

Tarih: Sat Aug 05, 2006 7:05 pm Mesaj konusu: TAHRİBAT LAMERLERİ DB İNDİRİN GÖRÜN

--------------------------------------------------------------------------------

fazla söze gerek yok Batan Geminin malları bunlar çekin.

http://www.mavideniz.org/tahrip.rar

Lamer forumu tahribat lamerleri Microsoft Access ile görüntüleyebilirsiniz

neymiş kefille üye alıyorlarmış. Kimin kime kefil olduğu kapalı kapılar ardında yaptıkları herşey. zuhahahaha. Bu ne ilk ne de son devamı var.

En son iskorpitx tarafından Sat Aug 05, 2006 7:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

ve 3-5 yardakcısı

AZİZ
    deneyimli üye

Tarih: Sat Aug 05, 2006 7:19 pm Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

Tüh bu db ler üstad bir sende birde bende vardı

Destroyer
    deneyimli üye

Tarih: Sat Aug 05, 2006 7:20 pm Mesaj konusu:

Lamer forumu tahribatın ezik koyOne ına ibret olsun
    iskorpitx abi ellerin dert görmesin.

iskorpitx
    ADMIN

Tarih: Sat Aug 05, 2006 7:22 pm Mesaj konusu:

[Alıntı="AZİZ"]Tüh bu db ler üstad bir sende birde bende vardı [/Alıntı]

sen erken gördün aziz üyelerimizin hepsi görsün bu lamerleri ve şifrelerini bilgilerini.

AZİZ
    deneyimli üye

Tarih: Sat Aug 05, 2006 7:34 pm Mesaj konusu:

Birisi holyOne'yi arasın telden.Kapatsın siteyi.Rezil oldular çünkü

iskorpitx
    ADMIN

Tarih: Sat Aug 05, 2006 7:48 pm Mesaj konusu:

O yavşak O.Ç holyone yüzsüzdür eziktir. 50 sefer hacklendi kapatmadı. Gene kapatmayacaktır. Ama Hacklenmeyede devam edecektir. Tam bir O.Ç süzmedir.

pc_delisi
    Devamlı Üye

Tarih: Sat Aug 05, 2006 7:48 pm Mesaj konusu:

hocam ezik sürüsü bunlar eline sağlık üstad

Başa dön

CyBeR-HiJacKeR
    üye

Tarih: Sun Aug 06, 2006 3:31 pm Mesaj konusu:

[Alıntı="iskorpitx"]O yavşak O.Ç holyone yüzsüzdür eziktir. 50 sefer hacklendi kapatmadı. Gene kapatmayacaktır. Ama Hacklenmeyede devam edecektir. Tam bir O.Ç süzmedir.[/Alıntı]

Yav iskorpitx abicim sallaya böyle kişilerle uğraşmak sana yakışmıyor profesyonelliğini bozma

Başa dön

Destr0
    üye

Tarih: Sun Aug 06, 2006 6:14 pm Mesaj konusu:

üyesi olmayan forumun dbsi 1 mb den fazla bu nasıl oluyorda o kadar az oluyor

Başa dön

mavi
    üye

Tarih: Sun Aug 06, 2006 10:17 pm Mesaj konusu:

[Alıntı="Destr0"]üyesi olmayan forumun dbsi 1 mb den fazla bu nasıl oluyorda o kadar az oluyor[/Alıntı]

holyone size bi bxk öğretmemiş sor ona biliyorsa söyler belki

Başa dön

gardoman
    üye

Tarih: Mon Aug 07, 2006 7:08 pm Mesaj konusu: ....

programları gibi kendileride Denyo lar:D

Başa dön

Zodiac
    üye

Tarih: Tue Aug 08, 2006 6:30 am Mesaj konusu:

hahaha:D

Başa dön

MercILesS
    üye

Tarih: Thu Aug 10, 2006 12:35 am Mesaj konusu:

1.Lamer forumu tahribatın dbsı degıl tahrıp'in dbsi
    2.tahrip kapanalı 3yıl oldu nerdeyse

hem tahrıbatın dbsi olsa bıle phpbb kullanan bırısı bu pıyasada olmayan asp forum dbsini ele gecıremez tbtdekı guvenlık sıstemı su an hıcbır sıtede yok

tamamen feyktir bence bu db hıkayesı

saygılarımla...

sımdı ben dıyorumkı ıskorpitx harbıdende reneye katılıyorum tam bır serefsızsın atıyosan desteklı at tamammı 3-5 gavat toplayıp sık sık konusmayın holyone kadar basınıza tas dussun holy sızı sıktı anlyoz neden kın ve nefret dydugunuzu

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    hem tahrip die rarlıo hem tahribatın dbsi die söylüo
    adam gerizekalı bişey diyemezsin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek
    ya o aptal tahripdende db alamamıstır

tahrip kapanalı 3 yıldan fazla oluyo bu herf o zamanlar pıyasada bıle yoktu

kendısı bıseyler yazmıs cızmıs aptal herıf

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Db nin acilimini biliyormu bu iscorp"İT"x de ötüp duruyo :D
    iscorp"İT"x ÜRÜR kervan YÜRÜR..bunun üstüne denecek laf varmi ((:

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lost_dream
    lost_dream's avatar
    Erkek
    ya boşverin ağalar mesaj yazdığınıza bile değmez.
    siz yazdıkça adam bir halt oldum sanıyor
    klavyenizi eskitmeyin :))

Tüneli kaçmak içinmi kazmışlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya iyi tamam bi tarihte HolyOne ın bi şifresi oydu...

Ama işe yaramaz. Bugun HolyOne ın sıfresını sıze verseler siz de bı bok yapamazsınız. Herhangıbır admın anında gerı alır elınızden. Anca tum konuları "Hacked by ...." diye değiştirirsiniz. Yada milleti banlarsınız. Rene de bunları tek tuşla eski save e alır sonra HolyOne ın sıfresını değiştirir bu da size kapak olur..

Boş işler yapıyorlar... İnndex.html upload ettiklerinde daha doğru yoldaydılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    tek kelime ezik işte nediyim yorummsuz

tahribat.com a can feda
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    yalakanın biri şöyle demiş;Yav iskorpitx abicim sallaya böyle kişilerle uğraşmak sana yakışmıyor profesyonelliğini bozma
    -----------------------------
    onun profesyonelliğini sikiyim.zone-h da 1.ymiş davsla okadar index bassaydım bende birinci olurdum.mına kodum öküzü.siyami koş evde hanımı züküyolar hemde sevmediğin tbt üyeleri

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    yazıyorum 3 yıl önce mi aldın db yi diye siliyolar forumdan :D bide daha önceden iskimidir nedir indirdiler mi hiç tahribatı ????

maaasebeci....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    admınlar burda sarf edeceğim küfürler için öncelikle sizden özür diliyorum...

LAn orospu nun evlatları lamer topluğu siz sikimi hackleyemezsiniz tahribatı hackleyeceksiniz haa sidikli phpbb site kuran o iskorpiz dallamasımı yapacak. Davsdan site indirmeye çalışan o gavatoğlu gavatmı bende acsses de hazırlayım bir veri tabanı admınların isimlerini yazartım sargere şifre atayım sonra hackledim diyeyim a.q atın evladı sen ilki önce adam akllı site yapmasını öğren gel sana tasarım dersi vereyim atın dölü göt kadar siten var ahkam kesiyorsun yarrak kafalı asker!!!!!!

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sheriff
    sheriff's avatar
    Erkek
    şeyhim çok özür dileyerek birşey diyeceğimki; amacım sana gaz vermek de değildir. amma artıl bu iskorPİÇx e haddini bildirmenin zamanı geldi de geçti gibi geliyor. hani bir zamanlarda bir yavşak vardı. bunun sonu da öle olsun şimdiden kolay gelsin

Alayına İsyan İnadına Göztepe
Toplam Hit: 4333 Toplam Mesaj: 38