folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tarihi Eminönü Balık Ekmek Sipariş

Tarihi Eminönü Balık Ekmek Sipariş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Selamlar.

Öncelikle başlıkta çok somut belirtmesem de aklımda şöyle bir proje var.

Biliyorsunuz Tarihi Eminönü Balık Ekmek'in Türkiye ve istanbul olmak üzere hem yerli, hemde yabancı turizmine katkısı aşikar. 

Bu sistem yemeksepeti gibi online fastfood; döner, kebap, hamburger gibi gıda ürünlerinin faaliyet gösterdiği alanda Tarihi Eminönü Balık Ekmek'in isim hakkı ile balık-ekmek, turşu, osmanlı lokması vb. deniz ürünlerinin online olarak sipariş edebilme imkanının sizce bir getirisi olur mu.

Özet: Tarihi Eminönü Balık Ekmek ve bölge ile bütünleşmiş, gıda ürünlerinin internetten tarihi eminönü balık ekmek adı ile sipariş edilebilmek imkanın etkisi ne olur ?

Tutar mı, tutmaz mı ? 

Not : Franchise, Paket Servis

Liarhack tarafından 20/Eyl/18 02:23 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

paket servismi hocam yoksa kargoyla gönderilecek şekilde tüm türkiyeye satış yapacaksın ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Iyiymis.

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

paket servismi hocam yoksa kargoyla gönderilecek şekilde tüm türkiyeye satış yapacaksın ? 

İlk önce paket servis olarak başlamayı planlıyorum türkiye geneli ayrıca diğer ülkeleri de işin akışına göre dahil edebilme olasılığımız yok değil.

Not: franchise

Liarhack tarafından 20/Eyl/18 01:49 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Liarhack bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

İlk önce paket servis olarak başlamayı planlıyorum türkiye geneli ayrıca diğer ülkeleri de işin akışına göre dahil edebilme olasılığımız yok değil.

anladım hocam 

ama düşündüm de, "tarihi eminönü balık ekmekçisi" benim için bir şey ifade etmiyor, tarihi olduğunu düşünmüyorum mesela.

ev arkadaşına sordum "sence kaç seneliktir" diye, 

"en eski 90 larda açmışlardır o da tarihi sayılmaz, mahalledeki tesisatçıda 20 senedir tesisatçılık yapıyo" tarzı bir şey dedi.

pek marka değeri varmış gibi gelmedi, diğer müridlere de sorup bu konuda bir anket yapabilirsin

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Liarhack bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

anladım hocam 

ama düşündüm de, "tarihi eminönü balık ekmekçisi" benim için bir şey ifade etmiyor, tarihi olduğunu düşünmüyorum mesela.

ev arkadaşına sordum "sence kaç seneliktir" diye, 

"en eski 90 larda açmışlardır o da tarihi sayılmaz, mahalledeki tesisatçıda 20 senedir tesisatçılık yapıyo" tarzı bir şey dedi.

pek marka değeri varmış gibi gelmedi, diğer müridlere de sorup bu konuda bir anket yapabilirsin

Yani aslında bana da çok fazla popülerliği olan bir gıda gibi gelmiyor bunun için danışmak istedim. Her gün döner yiyebilirsin ama balık-ekmek çok cazip geleceğini düşünmüyorum tabi şahsi olarak. 

Tarihi olarak  1930-1958 arasında eminönü yeni camii önünde ki balıkçılar gelen vatandaşlara el altından satış yaparlarmış :) Yeni camii önünde ki balıkçıların tarihinden esinlenerek ayakta duruyor.

Yerli turistlerin tarihi gibi bakış açısı olmasa da yabancı turistlerin bir çoğu tarihi olarak biliyor.  Çünkü personellerin kıyafetlerine öyle bir imaj verildi, tekne tasarımları eski osmanlı kadırgalarından esinlenildi gibi gibi şeyler.

Liarhack tarafından 20/Eyl/18 02:20 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Hersey bitti, motorla balık götürme kaldı. Eminönü, sirkeci, Gülhane esnafını gez. Saha çalışması yap, ondan sonra magnet bastır. Patent alacaksan ona göre alırsın. Alınmış mı bakman lazım ayrıca. 

Errare Humanum Est
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Hersey bitti, motorla balık götürme kaldı. Eminönü, sirkeci, Gülhane esnafını gez. Saha çalışması yap, ondan sonra magnet bastır. Patent alacaksan ona göre alırsın. Alınmış mı bakman lazım ayrıca. 

Evet ufacık bir seyyar araba da satış yaparken bu mantık sayesinde ellerinde ki tek ürün çiğköfte'nin böyle bir piyasası varsa, balık-ekmek in neden olmasın ?

Patent sorun değil, patent zaten elimizde turşusundan, lokmasına, balık-ekmeğine kadar. Böyle bir talep alındığı içini dediğin gibi bölgesel bir anket gibi şeyler yapıp vatandaşı yoklamak gerekiyor, bir yerden başlamak gerekiyordu bende bir önce tbt müridlerinden fikir alayım dedim.  

Ben işin satış bölümü ile ilgili tarafta değilim reklam, adwords, web site, seo çalışmaları yönleriyle ilgilenmekteyim, Tabi bu süreçte de eminönü balık-ekmek isminin adwords sıralaması sonucunda gelişen teknolojiden faydalanarak risklere yönelik devamlılığı artıracak bir çalışma planlıyorum.

Sonuç olarak, bu gün tarihi yarımada da eminönü balık-ekmek diye balık ekmek tekneleri olmasa bu satış alanı nasıl devam edebilir. 

Liarhack tarafından 20/Eyl/18 03:11 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Sittir edin tarihi balık ekmek olayını.

Evlere starbucks kahve siparişi götürün. Emin olun daha çok kazanırsınız.. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

baliksepeti.com adresini al, kenarda dursun.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Oradaki balik yiyenler orada oldugu icin yiyor kalkip kimsenin online yada paket yiyecegini dusunmuyorm milletin orada sira bekleyip masa bulup yeme macerasi bile mutlu ediyor sanirim insanlari

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 2785 Toplam Mesaj: 26
online yemeksepet sipariş balık-ekmek