folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Tarihi Eminönü Balık Ekmek Sipariş

Tarihi Eminönü Balık Ekmek Sipariş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Sıcak sıcakta bi halta benzediği yok. Ambiansa para verdik diye avutuyoruz işte kendimizi. Beş para etmez

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Oranın eski personeli sahibini öldürmemiş miydi?

Orada ki 3 teknenin de işletmeleri farklı ölen kişi Deniz Yıldızı isimli balık-ekmek teknesinin ortaklarından birisi(Selahattin Yıldırım) İşin ilginç tarafı bölge aslında oldukça kaynıyor ama çok fazla basına sızmıyor.  Diğer ilginç tarafı ise cinayetin faili eski çalıştırdığı eleman.

www.tithack.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Sıcak sıcakta bi halta benzediği yok. Ambiansa para verdik diye avutuyoruz işte kendimizi. Beş para etmez

İstanbul da yaşayanların çoğunluğu aynı fikirde. Burada da diğer mürid arkadaşlar, etkileyici tarafının deniz manzarası, balık-ekmek(değilde) yiyebilmek için verilen mücadeleden hoşnut :)

www.tithack.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

1 ordaki balık tadı leş . 

2 balık sıcak yenmez se 1 anlamı yok .

Ama fikir tutar neden tutar . Millet sırf tarihi balıkçılar dan balık siparişi verdim demek için sipariş verir .

Aslında balık konusunda yerli uskumruyu da bir süre vatandaşa balık-ekmek olarak satış yapmışlar anlattıklarına göre, Norveçten ithal edilen uskumrunun taliplisi daha çok muş. 

Ayrıca sıcak balık ın çok sorun olacağını düşünmüyorum sonuçta eminönünde ki gibi bir kuyruk olmayacağı aşikar, onun için servise çıkarken termal çantalarda muhafaza edilir gibi düşünüyorum tabi olurunu bilmiyorum çünkü denemedim.

Liarhack tarafından 21/Eyl/18 03:31 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

Oradaki balik yiyenler orada oldugu icin yiyor kalkip kimsenin online yada paket yiyecegini dusunmuyorm milletin orada sira bekleyip masa bulup yeme macerasi bile mutlu ediyor sanirim insanlari

Esnafi yrmezki ithal.uskumru eve hayatimda uskumru almisligim.yoktur mesela ama eminonunden gecerken arada yiyiyorum yanina da tursu suyu.oranin ambiansi yediriyor insana .

Ulan balikta tum tuekiyete franc verecekmis depolama maaliyetlerinden haberin var mi ? Anadoluya nasil gonderecen adam cigkofteyi veriyor otobusun.bagajina buz yok birsey yok gidiyor.bozulmadan sen napican ? 

Cok paran. Varsa yatirimci olmalik pm at  

Sen olayı çok anlamamışsın sanırım, bahsi geçen şahıslar aracı şirket olmadan balıkları direk norveç ten türkiye ye balık satışı yapan firmaların onlara ayırdığı özel stok depolarından kendi imkanlarıyla Frigofrik tır dorselerin de getiriyorlar. (Hayatında hiç frigofrik araç duymadın mı ?)  Buz demişsin, balıkların en tazesi zaten 1 yıllık ve şoklanmış balıklardır.

Eh mantık olarakta böyle bir imkanı olan kişilerin daha ufak Frigofrik ticari araçlarla da getirip anadoluya dağıtabilme imkanını doğuruyor. 

Ayrıca gözlere küçük, basit, hijyen noktasında sıfır olarak tabir edebileceğiniz t. e. balıkçıları bu gün yiyebileceğiniz pahalı balıkları da getirtip en lüks balık restaurantlarına satabiliyor.

" balık-ekmek deyip geçme tanı, düşün evin de binlerce dolarla yatanı " 

Çok param yok, sen yatırımcı olmak istiyorsan, hisse senedi olarak alırsın kendi bütçene yatırım yaparsın. 

Liarhack tarafından 21/Eyl/18 04:24 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
Toplam Hit: 2786 Toplam Mesaj: 26
online yemeksepet sipariş balık-ekmek