Tarikat Ailesine Bir Mesajım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    burakbet bunu yazdı

isyana katılıyorum. sitedeki muhabbeti/saygıyı/yardımlaşmayı/dayanışmayı vs geçtik. 1-2 denyo var aralarında iyi anlaşan ota boka kavga çıkartıyorlar. bi de İSİM VERMEK İSTEMİYORUM sürekli bi warez içerik paylaşımı var. sitedeki muhabbet zaten öldü bırakalım tamamen siteyi rene falan da bıraksın bence o arkadaşlar bi tane warez forum kursun orda ne bok yiyolarsa yesinler. eskiden ulaşılamaz olan şeyler torrentte vs iyiydi güzeldi de, yok netflix yöntem yok spotify götünden kan alma bilmem ne bırakın abi bi şeylere para harcamayı bilin paranız yoksa da bokunu çıkartmayın. sonra ben laf edince banlanıyorum yok şikayet varmış yok şuymuş. sikerler o işi. milletin emeğini savunuyoruz diye niye banlanıyorum? film/müzik warez içerik paylaşmayın aq bu kadar basit. burası bilişim forumu. sie.

korsansever bir admin bu gereksiz muridi banlayabilir mi?

korsan benim kutsalim. kutsalima kufur etmis.

@underzero

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    burakbet bunu yazdı

isyana katılıyorum. sitedeki muhabbeti/saygıyı/yardımlaşmayı/dayanışmayı vs geçtik. 1-2 denyo var aralarında iyi anlaşan ota boka kavga çıkartıyorlar. bi de İSİM VERMEK İSTEMİYORUM sürekli bi warez içerik paylaşımı var. sitedeki muhabbet zaten öldü bırakalım tamamen siteyi rene falan da bıraksın bence o arkadaşlar bi tane warez forum kursun orda ne bok yiyolarsa yesinler. eskiden ulaşılamaz olan şeyler torrentte vs iyiydi güzeldi de, yok netflix yöntem yok spotify götünden kan alma bilmem ne bırakın abi bi şeylere para harcamayı bilin paranız yoksa da bokunu çıkartmayın. sonra ben laf edince banlanıyorum yok şikayet varmış yok şuymuş. sikerler o işi. milletin emeğini savunuyoruz diye niye banlanıyorum? film/müzik warez içerik paylaşmayın aq bu kadar basit. burası bilişim forumu. sie.

@underzero

Destekliyorum @underzero amca görev başına 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    burakbet bunu yazdı

@underzero

Destekliyorum @underzero amca görev başına 

@burakbet in içine rte girmiş amk.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Silinen konu logları sayfasının geriye gelmesi, neden silindiğine dair yada birisinin neden banlandığına dair detay bilgi gösterilmesi ile aşılabilecek bir sorun.

Ayrıca ban atan, attığı ban konusunda haklıysa,  kendi nickini underzero gibi yazmalıdır. 

@Nikoteen'in belirttiği mevzuyu bu çözer. Eski site olayına gelince , yahu kimse kimseyi içerik üretmesin diye engellemiyor ki ? Bu siteyi aile yapan şey üyelerinin gerekli-gereksiz projelere birlikte zaman harcaması. Çeşitli zirvelerle dostlukların pekiştirilmesi. Yol göstermesi ,destek olması. ( Eski konularıma bakınca çocukmuşum diyorum , Rene ve Holy bu çocukluğa rağmen abilik yapmış yol göstermiş ) Değişen bişey var mı ? Herkes elinden geleni yapmaya çalışıyor üyeler için. 

Sıkıntı olarak gördüğüm tek şey biraz para yüzü görüp , burada karşılıksız yardımda bulunan insanlara hakaret etmeye cüret eden saygısız üyelerin türemiş olmasıydı. Onlarada yönetimdeki arkadaşlar ayarı veriyor.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Silinen konu logları sayfasının geriye gelmesi, neden silindiğine dair yada birisinin neden banlandığına dair detay bilgi gösterilmesi ile aşılabilecek bir sorun.

Ayrıca ban atan, attığı ban konusunda haklıysa,  kendi nickini underzero gibi yazmalıdır. 

https://www.tahribat.com/Forum/DeleteFolderLog var zaten hocam 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

@SaviorAngel sayesinde gördüğüm sayfada çok beğendiğim bir yorum. Yöneticiler kim bilmiyorum ama şu yorum bile tahribatı sevmeye yeter. (Ban yiyenlerinde bu tip bi sayfada loglanması güzel olurdu. )

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    burakbet bunu yazdı

@underzero

@Burakbet Hocam bir konuya takılmışsın aşırı hassasiyet gösteriyorsun. Taaa kaç ay önce aynı şeyleri aynı şekilde yazıyordun değişen çok bir şey yok sanırım. Düşüncelerini değiştirmek zorunda değilsin tabiki "Ok Tamam" ama seninle aynı fikirde olmayanlar da var. Seninle aynı fikirde olmayanlar da senin gibi kendi fikirlerinde ısrarcılar ve sınırsız paylaşım istiyorlar her konuda diyelim. Ne olacak??? Birbirinize saygı duyacaksınız. ( Mesela Warez konusu açılıyorsa girme hocam oraya pas geç ne deyim. Bu bir kısmi çözüm). Sen ona gıcıklık yapma konusunu baltalama, o arkadaşlar da sana laf yetiştirmesin ya da kötülemesin. Ben de diğer taraftayım maalesef sitenin kuruluşundaki ortamları ve açılan konuları yapılan paylaşımları düşünürsen, her tür program-warez-hack konularının olması doğal bence. Ama çelişkide kalıyorsak illa anlaşamıyoruz diyorsak bu konuda söz söyleme hakkı olan bence site yönetimi-siteye yön verenler. Derseler ki warez yok hiçbir şekilde, böyle devam ediyoruz. Kulllanıcıya düşen bu şekilde yani verilen karar doğrultusunda devam etmektir. Ha derseler ki warez var arkadaşlar illa istemeyen varsa kendi çaresini bulsun kullanıcıya düşen yine karara uymaktır. Ama site yöneticilerini de böyle bir karar vermeye yönlendirmek ya da zorlamanın da çok da anlamlı olduğunu düşünmüyorum ( Site yöneticilerinin bildiğin gibi ana konularla bile ilgilenecek mecali yok :P, böyle ince detaylara kafa yoracaklarını sanmam ama fikir belirtebilirler tabiki ). O halde mızıkçılık yapmayacak kimse, ortama uyum gösterip ilgisini çeken konulardan devam edecek, aktif olacak. Forumun amacı o zaten. Aranılan hedefe ve bilgiye ulaşmak bunu yaparken de eğlenmek-sosyalleşme-etkileşim sağlamak... Neyse uzun olacak yazması, Herkese Selamlar, İyi Forumlar...

AnaMuhalefet tarafından 08/Mar/19 21:46 tarihinde düzenlenmiştir

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

https://www.tahribat.com/Forum/DeleteFolderLog

Sadece seyh anasayfaya ekleyecekti 3 yil once

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    burakbet bunu yazdı

Geçen boş yapan sendin karşı çıkıp ban yiyen bendim bi de gelmiş katılıyorum diyor mk. Sana BiSkitRol yazıyorum sabah öğlen aksam aç karnına.

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    AnaMuhalefet bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    burakbet bunu yazdı

@underzero

@Burakbet Hocam bir konuya takılmışsın aşırı hassasiyet gösteriyorsun. Taaa kaç ay önce aynı şeyleri aynı şekilde yazıyordun değişen çok bir şey yok sanırım. Düşüncelerini değiştirmek zorunda değilsin tabiki "Ok Tamam" ama seninle aynı fikirde olmayanlar da var. Seninle aynı fikirde olmayanlar da senin gibi kendi fikirlerinde ısrarcılar ve sınırsız paylaşım istiyorlar her konuda diyelim. Ne olacak??? Birbirinize saygı duyacaksınız. ( Mesela Warez konusu açılıyorsa girme hocam oraya pas geç ne deyim. Bu bir kısmi çözüm). Sen ona gıcıklık yapma konusunu baltalama, o arkadaşlar da sana laf yetiştirmesin ya da kötülemesin. Ben de diğer taraftayım maalesef sitenin kuruluşundaki ortamları ve açılan konuları yapılan paylaşımları düşünürsen, her tür program-warez-hack konularının olması doğal bence. Ama çelişkide kalıyorsak illa anlaşamıyoruz diyorsak bu konuda söz söyleme hakkı olan bence site yönetimi-siteye yön verenler. Derseler ki warez yok hiçbir şekilde, böyle devam ediyoruz. Kulllanıcıya düşen bu şekilde yani verilen karar doğrultusunda devam etmektir. Ha derseler ki warez var arkadaşlar illa istemeyen varsa kendi çaresini bulsun kullanıcıya düşen yine karara uymaktır. Ama site yöneticilerini de böyle bir karar vermeye yönlendirmek ya da zorlamanın da çok da anlamlı olduğunu düşünmüyorum ( Site yöneticilerinin bildiğin gibi ana konularla bile ilgilenecek mecali yok :P, böyle ince detaylara kafa yoracaklarını sanmam ama fikir belirtebilirler tabiki ). O halde mızıkçılık yapmayacak kimse, ortama uyum gösterip ilgisini çeken konulardan devam edecek, aktif olacak. Forumun amacı o zaten. Aranılan hedefe ve bilgiye ulaşmak bunu yaparken de eğlenmek-sosyalleşme-etkileşim sağlamak... Neyse uzun olacak yazması, Herkese Selamlar, İyi Forumlar...

Çok iyi niyetlisin sen hocam.

Sadece legal bilişim hatta dibine kadar legal dibine kadar bilişim forumu isteyen çözümpark.kom da takılsın. Gayet nezih, gayet işinin ehli prof adamlar var. 

next next next install
Toplam Hit: 38152 Toplam Mesaj: 59
tahribat yönetim admin aile tarikat adalet