Tarikat Ailesine Bir Mesajım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Hocalar rene artık yok. İş ilanı dışında görmüyorum. Sitenin backgroundu baştan aşağı değişti artık classic asp değil asp.net var, sıfırdan yazıldı :) Önceden exeler ile güvenlik sağlanıyordu şuan sanmıyorum böyle sistemlerin olduğunu.

Tüm bunlar aslında yatalak bir hastanın aklından geçenler. Rene aslında Japon balığı, mkyb ise tuzluk.

Haha hiç güleceğim yoktu, bu yorgunluk da iyi geldi hocam.. Bu arada Leyla ile Mecnun da iyiydi..

Ne Mutlu Türk Doğana..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek

Sorun Saygı'da bitiyor, kimsenin kimseye saygısı yok, herkesin derdi laf yetiştirmek.

"Nasıl koydum lafı ama...." sevdasında olan çok insanlar türedi, forumdaki dinazorlardan birisiyim, ne tartışmalar ne mevzular geldi geçti bu da geçer diye ümit ediyorum.

biraz daha paylaşımcı olmak, biraz saygı ile bu işin düzeltebiliriz düşüncesindeyim, burda yönetimden çok biz üyelere görev düşüyor.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    burakbet bunu yazdı

isyana katılıyorum. sitedeki muhabbeti/saygıyı/yardımlaşmayı/dayanışmayı vs geçtik. 1-2 denyo var aralarında iyi anlaşan ota boka kavga çıkartıyorlar. bi de İSİM VERMEK İSTEMİYORUM sürekli bi warez içerik paylaşımı var. sitedeki muhabbet zaten öldü bırakalım tamamen siteyi rene falan da bıraksın bence o arkadaşlar bi tane warez forum kursun orda ne bok yiyolarsa yesinler. eskiden ulaşılamaz olan şeyler torrentte vs iyiydi güzeldi de, yok netflix yöntem yok spotify götünden kan alma bilmem ne bırakın abi bi şeylere para harcamayı bilin paranız yoksa da bokunu çıkartmayın. sonra ben laf edince banlanıyorum yok şikayet varmış yok şuymuş. sikerler o işi. milletin emeğini savunuyoruz diye niye banlanıyorum? film/müzik warez içerik paylaşmayın aq bu kadar basit. burası bilişim forumu. sie.

Geçen boş yapan sendin karşı çıkıp ban yiyen bendim bi de gelmiş katılıyorum diyor mk. Sana BiSkitRol yazıyorum sabah öğlen aksam aç karnına.

ok

la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fotoğrafçı
    burakbet
    burakbet's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    AnaMuhalefet bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı
    burakbet bunu yazdı

isyana katılıyorum. sitedeki muhabbeti/saygıyı/yardımlaşmayı/dayanışmayı vs geçtik. 1-2 denyo var aralarında iyi anlaşan ota boka kavga çıkartıyorlar. bi de İSİM VERMEK İSTEMİYORUM sürekli bi warez içerik paylaşımı var. sitedeki muhabbet zaten öldü bırakalım tamamen siteyi rene falan da bıraksın bence o arkadaşlar bi tane warez forum kursun orda ne bok yiyolarsa yesinler. eskiden ulaşılamaz olan şeyler torrentte vs iyiydi güzeldi de, yok netflix yöntem yok spotify götünden kan alma bilmem ne bırakın abi bi şeylere para harcamayı bilin paranız yoksa da bokunu çıkartmayın. sonra ben laf edince banlanıyorum yok şikayet varmış yok şuymuş. sikerler o işi. milletin emeğini savunuyoruz diye niye banlanıyorum? film/müzik warez içerik paylaşmayın aq bu kadar basit. burası bilişim forumu. sie.

korsansever bir admin bu gereksiz muridi banlayabilir mi?

korsan benim kutsalim. kutsalima kufur etmis.

@underzero

@Burakbet Hocam bir konuya takılmışsın aşırı hassasiyet gösteriyorsun. Taaa kaç ay önce aynı şeyleri aynı şekilde yazıyordun değişen çok bir şey yok sanırım. Düşüncelerini değiştirmek zorunda değilsin tabiki "Ok Tamam" ama seninle aynı fikirde olmayanlar da var. Seninle aynı fikirde olmayanlar da senin gibi kendi fikirlerinde ısrarcılar ve sınırsız paylaşım istiyorlar her konuda diyelim. Ne olacak??? Birbirinize saygı duyacaksınız. ( Mesela Warez konusu açılıyorsa girme hocam oraya pas geç ne deyim. Bu bir kısmi çözüm). Sen ona gıcıklık yapma konusunu baltalama, o arkadaşlar da sana laf yetiştirmesin ya da kötülemesin. Ben de diğer taraftayım maalesef sitenin kuruluşundaki ortamları ve açılan konuları yapılan paylaşımları düşünürsen, her tür program-warez-hack konularının olması doğal bence. Ama çelişkide kalıyorsak illa anlaşamıyoruz diyorsak bu konuda söz söyleme hakkı olan bence site yönetimi-siteye yön verenler. Derseler ki warez yok hiçbir şekilde, böyle devam ediyoruz. Kulllanıcıya düşen bu şekilde yani verilen karar doğrultusunda devam etmektir. Ha derseler ki warez var arkadaşlar illa istemeyen varsa kendi çaresini bulsun kullanıcıya düşen yine karara uymaktır. Ama site yöneticilerini de böyle bir karar vermeye yönlendirmek ya da zorlamanın da çok da anlamlı olduğunu düşünmüyorum ( Site yöneticilerinin bildiğin gibi ana konularla bile ilgilenecek mecali yok :P, böyle ince detaylara kafa yoracaklarını sanmam ama fikir belirtebilirler tabiki ). O halde mızıkçılık yapmayacak kimse, ortama uyum gösterip ilgisini çeken konulardan devam edecek, aktif olacak. Forumun amacı o zaten. Aranılan hedefe ve bilgiye ulaşmak bunu yaparken de eğlenmek-sosyalleşme-etkileşim sağlamak... Neyse uzun olacak yazması, Herkese Selamlar, İyi Forumlar...

Çok iyi niyetlisin sen hocam.

Sadece legal bilişim hatta dibine kadar legal dibine kadar bilişim forumu isteyen çözümpark.kom da takılsın. Gayet nezih, gayet işinin ehli prof adamlar var. 

adam yukarda bana sövmüş ama haklı. warez isteyen adam zaten sitesini biliyordur burda ne işi var? 

edit: mantıklı ve sakin açıklaman için teşekkürler hocam, burdaki zihniyet artık höt höt olduğu için alışkın değiliz. 

burakbet tarafından 09/Mar/19 12:37 tarihinde düzenlenmiştir

la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek

adminlik istiyorum bende :) 

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Yönetim değişsin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı

Ciddiyim girgir gecmiyorum. Adil olmaya calisirim. Bazen bazi kullanicilarin yok yere banlandigina sahit oldum. Hakedip banlanmayanida. Kurallar herkese geçerli , sadece tanimafiklarimiza degil ki. Ben adayim. @underzero abiyede mesaj attim.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

Ciddiyim girgir gecmiyorum. Adil olmaya calisirim. Bazen bazi kullanicilarin yok yere banlandigina sahit oldum. Hakedip banlanmayanida. Kurallar herkese geçerli , sadece tanimafiklarimiza degil ki. Ben adayim. @underzero abiyede mesaj attim.

+1 oyun dhmm e

next next next install
Toplam Hit: 38144 Toplam Mesaj: 59
tahribat yönetim admin aile tarikat adalet