folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tariqat Müridlerinin 2Oo7 Yılı Nasıl Geçti Acep?

Tariqat Müridlerinin 2Oo7 Yılı Nasıl Geçti Acep?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek

ee müridler nasıl geçti 2oo7

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    iyi bilirdik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hoca valla 7 bana zıt geliyor biraz hiç sorma :)

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    yarak gibi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SariCoCuK
    SariCoCuK's avatar
    Erkek

2007 nin  Ta  amk  bana   hıcde hayırlı  gelmedı  gecırdıgım  en  kötö  gunlerımı  2007 de  gecirdim amk

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Başşşşşşş demek istiyorum kendisine burdan al aq son 1,5 saatte ne yapabilcen acaba

http://yigitdemirag.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    SariCoCuK bunu yazdı:
    -----------------------------

2007 nin  Ta  amk  bana   hıcde hayırlı  gelmedı  gecırdıgım  en  kötö  gunlerımı  2007 de  gecirdim amk

evet bendede öle ama.............. 

Long Live Turkey..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    şimdiye kdr iyiydi önümüzdeki 1 uçuk saat nolur bilemem :)

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Alın Siz Karar Verin;

- 2007 / Şubat İşyerindeki 1 Yılımın Dolmasına 2 Gün Kala İşten Çıkardılar ( Finans Md. Phic Kurusu Yiğenini Aldı. Azını Burnunu Kırdım, Normalde Almam Gereken Kıdem Tazminatını Alamadım.

- 2007 / Mart İşsiz Geçen Günler

- 2007 / Nisan Yeni  Bir İş Dedik. Benle Beraber 2 Bayan Daha Alındı. 1 Ay Sonra O Kaltaklar Kaldı Ben Çıkarıldım

- 2007 / Mayıs Yine Yeni Bir İşyeri, 35 Günlük İşten Sonra Departman Müdürü Kaltak Sürtük Bana Cinnet Geçirtti, Dövdüm Maaşsız işten Çıkış.

- 2007 / Haziran İşsiz Geçen Bir Ay Daha

/ 2007 / Temmuz A.K. Yine Yeni Yeni Bir İşyeri, Maaş Güzel, Manyak Bir İş. 30 Gün Sonra Kapı Dışarı,                        ( Sebep Ben 2 Yıllık Mezunuyum, Genel Md.teki Phicler Fakülte Mezunu İstemişler )

Artık İş Aramıyorum A.K. İşin Gücün, Ne Kadar Fabrikatör Varsa Taaa ****

Normalde Birisi Bana Bunu Anlatsa " Ya Sen Malsın Derim, Yada Çok Bahtsızsın Derim. Ama İnanınki Bahtsızım A.K. )

A.K.  2007 Bana Hiçmi Hiiiiiiç İyi Gelmedi. A.K. Bütün 7 Rakamının

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Alın Siz Karar Verin;

- 2007 / Şubat İşyerindeki 1 Yılımın Dolmasına 2 Gün Kala İşten Çıkardılar ( Finans Md. Phic Kurusu Yiğenini Aldı. Azını Burnunu Kırdım, Normalde Almam Gereken Kıdem Tazminatını Alamadım.

- 2007 / Nisan Yeni  Bir İş Dedik. Benle Beraber 2 Bayan Daha Alındı. 1 Ay Sonra O Kaltaklar Kaldı Ben Çıkarıldım

- 2007 / Mayıs Yine Yeni Bir İşyeri, 35 Günlük İşten Sonra Departman Müdürü Kaltak Sürtük Bana Cinnet Geçirtti, Dövdüm Maaşsız işten Çıkış.

/ 2007 / Temmuz A.K. Yine Yeni Yeni Bir İşyeri, Maaş Güzel, Manyak Bir İş. 30 Gün Sonra Kapı Dışarı,                        ( Sebep Ben 2 Yıllık Mezunuyum, Genel Md.teki Phicler Fakülte Mezunu İstemişler )

Normalde Birisi Bana Bunu Anlatsa " Ya Sen Malsın Derim, Yada Çok Bahtsızsın Derim. Ama İnanınki Bahtsızım A.K. )

A.K.  2007 Bana Hiçmi Hiiiiiiç İyi Gelmedi. A.K. Bütün 7 Rakamının

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerket_CoM bunu yazdı:

Alın Siz Karar Verin;

- 2007 / Şubat İşyerindeki 1 Yılımın Dolmasına 2 Gün Kala İşten Çıkardılar ( Finans Md. Phic Kurusu Yiğenini Aldı. Azını Burnunu Kırdım, Normalde Almam Gereken Kıdem Tazminatını Alamadım.

- 2007 / Nisan Yeni Bir İş Dedik. Benle Beraber 2 Bayan Daha Alındı. 1 Ay Sonra O Kaltaklar Kaldı Ben Çıkarıldım

- 2007 / Mayıs Yine Yeni Bir İşyeri, 35 Günlük İşten Sonra Departman Müdürü Kaltak Sürtük Bana Cinnet Geçirtti, Dövdüm Maaşsız işten Çıkış.

/ 2007 / Temmuz A.K. Yine Yeni Yeni Bir İşyeri, Maaş Güzel, Manyak Bir İş. 30 Gün Sonra Kapı Dışarı, ( Sebep Ben 2 Yıllık Mezunuyum, Genel Md.teki Phicler Fakülte Mezunu İstemişler )

A.K. 2007 Bana Hiçmi Hiiiiiiç İyi Gelmedi. A.K. Bütün 7 Rakamının

dayı sen muhasebeci felan mısın

eğer öyleysen gerçekten biraz fazla olay yaşamışşısn ama takma kafana bide şu  yönden bak 1 sene içinde kaç tane iş bulmuşsun 

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
Toplam Hit: 8406 Toplam Mesaj: 36