Tatil Hotel Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar,

Eşim ve 1 çocuğumuz ile her yıl yaptığımız kamp tatillerinden farklı olarak bu sene bir hotel yapalım dedik. Antalya civarında düzğün bir hotel bakıyoruz Temmuz ayında. Yalnış hatırlamıyorsam sitede hoteli || hotel işi yapan arakdaşlar vardı. Başkasına gitmesin tavsiyesi olan varsa bir ulaşıversin.

Antalya dedik ama şart değil, İzmir Antalya sahil şeriti çok fark etmez. Güzel temiz bir yer varsa gideriz.

Ayrıca biz şu hotele gittik efsaneydi gibi tavsiyelere da açığım.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam bu zamana kadar edindiğim deneyimlere göre evliysen marmaris bekarsan bodrum , marmarisi şiddetle tavsiye ederim..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Çeşme/alaçatı taraflarına bakmanı tavsiye ederim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Sa. Hocam bu konuda sana yardımcı olmaya çalışırım. Şuanda otellerin fiyatları biraz pahalıdır bütçen nedir bilmiyorum fakat Alanyada bir otelde çalışmaktayım.

Eğer ki bütçen sağlamsa Belek bölgesindeki otellere "Delphin" zincirlerine bakmanı öneririm.
    Yok orta halli bir tatil istiyorum dersen de Alanya kısmında sana önerebileceğim (daha önce çalıştığım) "Saphir Resort & Spa" var.

Şuanda Vikingen Infinity Resort & Spa otelinde çalışmaktayım. Çalışmakta olduğum otel sizin için büyük ve kalabalık gelebilir. 
    Ama uygun görür de gelmek istersen olabildiğince seni ağırlamaya çalışırım.

Başka da kalite olarak sana önerebileceğim Eftelia zincirleri var onlardan "Village" olanı hariç herhangi birini seçebilirsin.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı

Sa. Hocam bu konuda sana yardımcı olmaya çalışırım. Şuanda otellerin fiyatları biraz pahalıdır bütçen nedir bilmiyorum fakat Alanyada bir otelde çalışmaktayım.

Eğer ki bütçen sağlamsa Belek bölgesindeki otellere "Delphin" zincirlerine bakmanı öneririm.
    Yok orta halli bir tatil istiyorum dersen de Alanya kısmında sana önerebileceğim (daha önce çalıştığım) "Saphir Resort & Spa" var.

Şuanda Vikingen Infinity Resort & Spa otelinde çalışmaktayım. Çalışmakta olduğum otel sizin için büyük ve kalabalık gelebilir. 

Başka da kalite olarak sana önerebileceğim Eftelia zincirleri var onlardan "Village" olanı hariç herhangi birini seçebilirsin.

Bulunduğun ötel de 19 - 23 ağustos 2 yetişkin fiyatları nedir?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam bu zamana kadar edindiğim deneyimlere göre evliysen marmaris bekarsan bodrum , marmarisi şiddetle tavsiye ederim..

evliysen bodruma gıdınce ne olur mesela

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Lupin bunu yazdı

Bulunduğun ötel de 19 - 23 ağustos 2 yetişkin fiyatları nedir?

Hocam ağustosta çok fark oluyor ama şimdiden bakarsan 2 kişi 2900 civarı falan.
    Konu gizli değil fazla detay veremiyorum pm bakın lütfen.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

http://www.evbharat.com/

fiyat sor bir yardımcı olayım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

marmaris içmelerde hotel aquayı şiddetle tavsiye ederim.

trip advisordan yorumlara bakabilirsin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar hotellere ve bölgelere baktım fiyatlar biraz zorlasada olmıycak iş değil. Bütçeyi kampa göre ayarlayıp sonradan hotel bakmak akıl kearı olmadı :)

@Lupin hocam turlarla çalıştığınız hotele baktım fiyat biraz yüksek geldi. Bunun bir oluru falan yokmudur :) Mekan güzelmiş aslında 5 gece falan kalmayı planlıyoruz. 2 yetişkin 1 çocuk 5 yaş. 12 - 22 arası bir tarihte olabilir. Baktım siteden ama yer yok dedi doğru mudur?

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar hotellere ve bölgelere baktım fiyatlar biraz zorlasada olmıycak iş değil. Bütçeyi kampa göre ayarlayıp sonradan hotel bakmak akıl kearı olmadı :)

@Lupin hocam turlarla çalıştığınız hotele baktım fiyat biraz yüksek geldi. Bunun bir oluru falan yokmudur :) Mekan güzelmiş aslında 5 gece falan kalmayı planlıyoruz. 2 yetişkin 1 çocuk 5 yaş. 12 - 22 arası bir tarihte olabilir. Baktım siteden ama yer yok dedi doğru mudur?

hocam temmuz ağustos tarihli tatil düşünüyorsanız mutlaka aralık ocaktan rez yapmanız lazım hatta belki bi önceki seneden eylül ekim

pm attım hocam bakabilirsin ama 5 yıldızlı her şey dahil otelleri ne kadar bakarsan bak ağustos ayında pahalı olacaktır (kampanya olmazsa) ve yer sıkıntısı yaşayacaksın.
    pm atmıştım ama 1 tane daha önereyim Titan Garden otele de bakabilirsin.

Toplam Hit: 2419 Toplam Mesaj: 19
tatil hotel