Tatil Hotel Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazici Uzmani
    stockholm8
    stockholm8's avatar
    Erkek
    Lupin bunu yazdı

Sa. Hocam bu konuda sana yardımcı olmaya çalışırım. Şuanda otellerin fiyatları biraz pahalıdır bütçen nedir bilmiyorum fakat Alanyada bir otelde çalışmaktayım.

Eğer ki bütçen sağlamsa Belek bölgesindeki otellere "Delphin" zincirlerine bakmanı öneririm.
    Yok orta halli bir tatil istiyorum dersen de Alanya kısmında sana önerebileceğim (daha önce çalıştığım) "Saphir Resort & Spa" var.

Şuanda Vikingen Infinity Resort & Spa otelinde çalışmaktayım. Çalışmakta olduğum otel sizin için büyük ve kalabalık gelebilir. 
    Ama uygun görür de gelmek istersen olabildiğince seni ağırlamaya çalışırım.

Başka da kalite olarak sana önerebileceğim Eftelia zincirleri var onlardan "Village" olanı hariç herhangi birini seçebilirsin.

Vikingen e ilk açıldığında ve bir sonraki yıl tatile gelmiştim. Otel güzeldi ama içkiler ve biraları kötüydü. Ayrıca yemekleri de malesef kötüydü. Şimdi açık büfe nasıl kötü olabilir diyen olacak ama gayet de kötüydü. Eğer düzeltmişlerse ileride tekrar gitmek isterim.  Ayrıca Alanya ya gidecek olan varsa Waterplanet aqua park var oraya da gitsin.. Eskisi kadar olmasa da güzel kaydıraklar ve Bungee jumping imkanı var.

Come On Cj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam bu zamana kadar edindiğim deneyimlere göre evliysen marmaris bekarsan bodrum , marmarisi şiddetle tavsiye ederim..

evliysen bodruma gıdınce ne olur mesela

alaçatı , bodrum , çeşme   tatil siteleri tatil köyleri v.b yerler hariç insanların eğlenmeye gittiği yerler hocam.

aile ile tatil modu değil daha çok genç işi veya kendini genç hissedenlere yönelik , yine marmariste buna benzer bir kafada. 

26 yıldır bodrum lu olarak evet evli çocuklu çiftlerde güzel zaman geçirebilir fakat onlar için hem pahalı olur yani gereksiz masraf hemde yararlanabilecekleri eğlencelerden mahrum kalabilirler.

genç çiftler ve yeni evliler ve bekarlara daha uygun diyeyim sonuc olarak.

he ben ne yapıyorum ? 

artık bodrumun her yerini ezberlediğim için ören - akyaka - akbük  gibi gökova koyu kısımlarına gidiyorum , datça , datça palamut bükü buralar sakin ve çok güzel yerler. yine ailelere de gençlere de tavsiye ederim.

tatilinizi ne yaparak geçireceğinzi kararlaştırmanız lazım , doğa dinlenme huzur mu yoksa ye iç sıç eğlen mi ?

mesela bodrum-gümbet türkiye nin en gelişmiş sex turizmine sahip olan yer. başka bir yerde bulamayacağın ortamlar dönmekte. 

yine örnek bir çeşme bir alaçatı sadece tek merkezi olan yerler fakat bodrum da bodrum merkez gibi marka olan

-türkbükü

-yalıkavak

-turgutreis

-bitez

-torba

-yalıçiftlik

-akyarlar

-gündoğan

-gümbet

-ortakent 

-gümüşlük

gibi yerler var yani bunlardan her biri içinden 1 tane alaçatı çıkartır , bodrum yarım adasının her koyu kendine has bir şehir gibidir.

Mesela 4 günlüğüne yiyip içip yatmak için kuşadasında herşey dahil otele gittik mayısın son haftası erken rezervasyon ile ( ocak ayında) kişi başı 60 TL ye alkol dahil çok güzel eğlendik odalarda güzeldi. 

şimdi bu fiyatı sıksen başka hiç bir yerde bulamazsın. bodrum da hiç bulamazsın. 

ayrıca gitmişken dilek yarımadası milli parkına da gittik çok güzeldi.

bu dinlenme mesela ? 

ben şu kafadayım eğer 5 yıldızlı bir otele gidecekseniz ve herşey dahil sistemde otelden çıkmayacaksanız ister tek olun ister aile ister kız arkadaş ile bodrum a gelmenizin bir anlamı yok , bodrum gezilecek bir yer her yerine gitmeniz gerek.  eğer otelden çıkm kafası yoksa tatil beldelerindeki en ucuz 5 yıldızlı puanı iyi otel nerdeyse oraya gidin. 

tatil sezonu açıldığı için herkes sahillere gittiği için mesela bir akraba izmir aliağa hilton da 3 kişi günlük 250 TL ye kaldılar , normalde bu paraya asla kalamazsın fakat şehir merkezleri boşaldıgı ve bu otellere kimse gitmedği için fiyatlar borsa gibi aşağu yukarı oynamakta. 

kafa dinlemeye izmire gittim araştırdım 2 kişi günlük 120 TL ye bi otel buldum ( kasım ayında ) çok güzel dinlendim mesela ? izmirde yeme içme diğer tüm şehirlerden ucuz oldugu için çıkış dışarda yemek yiyeblidim. 

Antalya için yorum yapayım , antalyaya 2 defa gittim 1 keresinde 4 gün kremlin palace da kaldım 

şuan fiyatlar aşağıdaki gibi

bir çok otelde kaldım farkı neydi diye sorarsan 

1. gerçekten global bir otel , yani adı gibi içinde de rusların çok raabet gösterdiği bir otel ve otel içerisinde bir çok yabancı personel bulunuyor ( kışın bile )

yine otel içerisinden çıkmadan araç kiralama , spa , hamam , su sporları vs vs bunları saymıyorum artık hepsi var. 

2. açık büfe çeşidi olarak gerçekten çok fazla çeşit var ve her akşam tıkabasa biftek yedik gerçekten güzeldi , yine kahvaltıdada çok fazla çeşit var büyük ve kalabalık bir otel oldugundan ona göre donatıyorlar herşeyi.

ben para ödemeden kaldığım için fiyat performans olarak yorum yapamıycam fakat bence pahalı bir otel. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

Paloma hotels(oceana) , akka hotels(alinda), crytal hotel (admiral) , club side star  bu otellerde uzun yıllar çalıştım güzel mekanlardır . 

çocuk olduğu için crytal admiral'i es geçebilirsin diğer otellerine bakabilirsin .  ama full aksiyon istersen crytal admiral iyidir. 

gitmeden önce hangi otele karar vereğini yazarsanız hakkında detaylı bilgi verebilirim %70 hakimin antalyadaki otellerin 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı
    Lupin bunu yazdı

Sa. Hocam bu konuda sana yardımcı olmaya çalışırım. Şuanda otellerin fiyatları biraz pahalıdır bütçen nedir bilmiyorum fakat Alanyada bir otelde çalışmaktayım.

Eğer ki bütçen sağlamsa Belek bölgesindeki otellere "Delphin" zincirlerine bakmanı öneririm.
    Yok orta halli bir tatil istiyorum dersen de Alanya kısmında sana önerebileceğim (daha önce çalıştığım) "Saphir Resort & Spa" var.

Şuanda Vikingen Infinity Resort & Spa otelinde çalışmaktayım. Çalışmakta olduğum otel sizin için büyük ve kalabalık gelebilir. 
    Ama uygun görür de gelmek istersen olabildiğince seni ağırlamaya çalışırım.

Başka da kalite olarak sana önerebileceğim Eftelia zincirleri var onlardan "Village" olanı hariç herhangi birini seçebilirsin.

Vikingen e ilk açıldığında ve bir sonraki yıl tatile gelmiştim. Otel güzeldi ama içkiler ve biraları kötüydü. Ayrıca yemekleri de malesef kötüydü. Şimdi açık büfe nasıl kötü olabilir diyen olacak ama gayet de kötüydü. Eğer düzeltmişlerse ileride tekrar gitmek isterim.  Ayrıca Alanya ya gidecek olan varsa Waterplanet aqua park var oraya da gitsin.. Eskisi kadar olmasa da güzel kaydıraklar ve Bungee jumping imkanı var.

waterplanette kalmış biri olarak eğlence olarak baya keyifli ancak yemek konusunda baya sorun yaşamıştık 2 yıl önce gittiğimizde. Aile olarakda gidecekseniz  Long Beach (Alanya) Belconti (Belek) önerebilirim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam bu zamana kadar edindiğim deneyimlere göre evliysen marmaris bekarsan bodrum , marmarisi şiddetle tavsiye ederim..

evliysen bodruma gıdınce ne olur mesela

Üstsüz kızlar gelip seni kaçırıyor ve unutulmaz bir gece geçiyorsun :(

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    stockholm8 bunu yazdı
    Lupin bunu yazdı

Hala aynı hocam her şey güzel ama Restorantı bu sene de şef değiştirdiler bi düzeltemediler.
    Konu gizli değil diye fazla detaya girmedim ama pmden bilgilendirdim arkadaşları. Temmuz Ağustosta zaten burada yer yok full.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Tam pansiyon kaplıca otelleri var mı? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Tam pansiyon kaplıca otelleri var mı? 

Kütahya - Gülümser Hatun Otel & Spa (iyidir)

Laaaaaan.
Toplam Hit: 2425 Toplam Mesaj: 19
tatil hotel