Tavsiye Hayatta Kalma Ve Hapishane Filmleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

https://www.imdb.com/title/tt0462504/?ref_=nm_flmg_act_23

Rescue Dawn

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

bu türde izleyebileceğiniz en iyi film bu . 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    x-files bunu yazdı

Hayret Esaretin Bedeli diyen çıkmadı hiç :(

askerlik yaparken bu filmi anlatır askerliği bitirmenin hayalini kurardık.

kaçan adamın bira içerek gün batımını izlemenin hayalini kurdugu kısmı 

Askerde Henri Charriere'in Kelebek kitabıyla , Trevanian'ın Shibumisini okur uzun dönemlere anlatırdım. Herifler macera filmi izliyor gibi kitlenir dinlerlerdi. Kelebek kitabını askerde bıraktım. -Bir umuttur yaşamak- 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Eskilerden 2 film vardı.

1.Filmde uçak çöle düşüyor. Bu lavuklar çölden kurtulmaya çalışıyor. Herifin teki kendisini uçak mühendisi olarak tanıtıyor. Uçağın parçalarından bi uçak yapıp tüymeye uğraşıyorlar.
    2.Filmde uçak baya karlı bi yere düşüyo. Lavuklar açlıktan ölenleri falan yiyordu. 

Var mı bu filmleri hatırlayan ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Eskilerden 2 film vardı.

1.Filmde uçak çöle düşüyor. Bu lavuklar çölden kurtulmaya çalışıyor. Herifin teki kendisini uçak mühendisi olarak tanıtıyor. Uçağın parçalarından bi uçak yapıp tüymeye uğraşıyorlar.

2.Filmde uçak baya karlı bi yere düşüyo. Lavuklar açlıktan ölenleri falan yiyordu. 

birinciyi hatırlıyor gibiyim, ama adını çıkaramadım. (neydi ulan filmin adı.@.o, ) Hatta uçak mühendisi olan insan, sarımtırak safari ceketi giyiyor, Almancası hafif peltek, içten pazarlıklı, hafif nazenin bi tip'di. 

Filmin asıl karakteri, mahşerin 4 atlısı filminde işlenen cinayetin  peşinde olan dedektif idi. 

RitmFarbRacourci tarafından 16/Şub/20 01:18 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

The 100 var Hocam güzeli bir dizidir

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

Eskilerden 2 film vardı.

birinciyi hatırlıyor gibiyim, ama adını çıkaramadım. (neydi ulan filmin adı.@.o, ) Hatta uçak mühendisi olan insan, sarımtırak safari ceketi giyiyor, Almancası hafif peltek, içten pazarlıklı, hafif nazenin bi tip'di. 

Filmin asıl karakteri, mahşerin 4 atlısı filminde işlenen cinayetin  peşinde olan dedektif idi. 

^^D` nahha buldum. Anka'nın Uyanışı, 2004 (flight of the pheonix ).

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

Tam 'hayatta kalma' denemez ama; "The Grey" L(i)am^^D` Neeson. ^^` özellikle filmin bitişi son sahne. 

RitmFarbRacourci tarafından 16/Şub/20 12:07 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Diğer filmin adı

Alive(1993) Burada o türe ait bi sürü film koymuşlar. Güzel ekmek çıktı.

Edit(Burada) : https://onedio.com/haber/insan-irkinin-en-kuvvetli-icgudusu-olan-hayatta-kalma-yi-konu-edinmis-37-nefes-kesici-film-818292

italyan tarafından 16/Şub/20 15:02 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://tr.wikipedia.org/wiki/Snowpiercer

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2733 Toplam Mesaj: 22
hapishane hayatta kalma film tavsiye