Tavuk Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Merhaba muritler. 3 yıldır body yapıyorum yemek yemekten illa bikiyor insan ama benim en çok sinirlendiğim olay yemekleri hazırlamak. Hadi 5 yumurtayı koyuyorsun ocağa kendisi pişiyor bu kolay fakat tavuğu pişirmekten artık bıktım neredeyse. Bunun kolay bir yolu yok mudur? Aslında geliştirme odaklı değil de vücudu korumaya yönelik çalışma yapacaktım elime bir miktar para geçince gittim 10 kilo tavuk göğsü aldım beslenmeyi adam akıllı yapmayı düşünüyorum. Para sorunu bitince bu sefer de bu yemek derdi başladı. Çünkü çok yemek yemeyince gelişmede adamakıllı olmuyor.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam tavuk pişiriken düdüklü tencere kullansana. Öbür türlü işkence olur.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

neticede tavuk nasıl pişiririm mi diyorsun?

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Benim için tadın hiç bir önemi yok. Kıyma gibi olsa da olur. Benim için önemli olan pişirilmiş tavuğun önüme en kolay nasıl geleceği :D Neredeyse 10 gündür günde 300 gr tavuk yemeye başladım. Yemekten değil hazırlamasından bıktım. Yumurtayı soymak da ayrı bir sinir olayi zaten :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

tavuk problemi deyince bende zeka sorusu falan sandım.

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Tavukcuyuzzzzz :-)

Yemekciyizzzzzz...

MEVZU NE SIMDI?

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

O yediğin şişirme tavuklara dua et sen. Sana memleketten bir tavuk getiririm, 1 hafta pişirirsin yemek için. Arz talep ! Bu gidişle 3 dk da haşlanan tavuklar yapacaklar.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

spor hocamız bunu önerdi 1 haftadır kullanıyorum bakalım :)

http://www.hardlinenutrition.com/BIPRO,PR-33.html

Schwarz tarafından 11/Şub/14 19:10 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

köyde kesip pişirdiğim tavuğu görseydin tavuk yemeye tövbe ederdin.  Mubarek kaynat kaynat pişmiyor.

Allahtan şişme tavuklar çıktı da millet tavuk yiyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Tavukla ugrasacagina keske konserve balik alsaydin.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
Toplam Hit: 4489 Toplam Mesaj: 40