Tayinim Çıktı. Uygun Kargo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba tayinim çıktı . Mardin'den Ankara ya kargo göndermek istiyorum . Uygun şekilde nasıl yollayabilirim.elinde indirim kodu veya bildiğiniz kampanya var mı 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

bir arkadas letgo taktigi anlatmisdi  bulamadim konuyu

Break Dance Bboy MaxeL
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

Sahibinden iki hesap açabilirsen şuan en uygun o

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

https://www.tahribat.com/forum/anlasmali-kargo-da-ayni-kisi-arasi-olursa-sorun-ol-253102

iki farklı isimle en iyisi dolap ancak 50 tlmin üstüne çöktüler. 

bu ay yine kargo gönderimi yapacağım 10 kutu daha.

futurist tarafından 07/Ağu/22 11:31 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    MaxeL bunu yazdı

bir arkadas letgo taktigi anlatmisdi  bulamadim konuyu

letgo kaldırdı kargoyu

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Dolap ve gardrop uygulamaları ile çözersin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek

Şuan en uygunu dolap sanırım benimde çıtkı tahin gecen 5 parça gönderdim şimdi 12 parça koli daha var onlarıda göndereceğim 100desi ye kadar izin veriyor oda neredeyse Bi çamasır makinası büyüklüğünde oluyor ortalama 

Dikkat etmen gereken konu kargoyu gönderirken kodları orada almaya çalış yoksa anlayabiliyorlar kendi kendine gönderdiğini hesapları kitliyorlar en azından öyle yaparsan gönderdikten sonra kitleselerde önemli değil zaten göndermiş oluyorsun 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    carizart bunu yazdı

Şuan en uygunu dolap sanırım benimde çıtkı tahin gecen 5 parça gönderdim şimdi 12 parça koli daha var onlarıda göndereceğim 100desi ye kadar izin veriyor oda neredeyse Bi çamasır makinası büyüklüğünde oluyor ortalama 

Dikkat etmen gereken konu kargoyu gönderirken kodları orada almaya çalış yoksa anlayabiliyorlar kendi kendine gönderdiğini hesapları kitliyorlar en azından öyle yaparsan gönderdikten sonra kitleselerde önemli değil zaten göndermiş oluyorsun 

1 çamaşır makinesi büyüklüğündeki kargoyu kaça gönderiyorsunuz hocam? Ve hangi kargo firması ile gönderiliyor? 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    carizart bunu yazdı

1 çamaşır makinesi büyüklüğündeki kargoyu kaça gönderiyorsunuz hocam? Ve hangi kargo firması ile gönderiliyor? 

Örnegin 60x60x70 girdim enboyyükseklik kg da 50girdim

84 desi yaptı 100kadar alıyor kodla

Dolap uygulamasından Hocam iki tane hesap açıyorsunuz biri alıcı biri satıcı soyadlar falan tutmasın dikkat edin kargo firmasınıda kodu alırken o bölgede boş olan kargo firmaları arasından seçtiriyor 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    carizart bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    carizart bunu yazdı

Örnegin 60x60x70 girdim enboyyükseklik kg da 50girdim

84 desi yaptı 100kadar alıyor kodla

Dolap uygulamasından Hocam iki tane hesap açıyorsunuz biri alıcı biri satıcı soyadlar falan tutmasın dikkat edin kargo firmasınıda kodu alırken o bölgede boş olan kargo firmaları arasından seçtiriyor 

Teşekkür ederim bilgi için. Peki fiyatı nedir 100 desiye kadar? 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

Başka yolu var mı arkadaşlar 

Toplam Hit: 2124 Toplam Mesaj: 29
kargo