folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Tayland / Pattaya'ya Gidecek Olan?

Tayland / Pattaya'ya Gidecek Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

taylanddakilerde 2şer mi vajina var ? Meşhur yapan şey ne? 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Hocam benim bir arkadaş var tencere imalatçısı uçakla her ay gidip geliyor bir görüşün istersen :D 

Deniz ve kum için başka yerler tercih edilebilir bence.

Edepsiz şerefsizler ukmlekayukymleak

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

Eğer amacın kültürel yerleri görmekse Bangkok ve Tayland'ın bazı kuzey bölgeleri haricinde çok bir şey bulamazsın; deniz içinse Phuket daha ideal. Ben hatunla Bangkok ve Phuket yapmıştık gayet memnunda kaldık.

Tur ile almak yerine booking'de indirim yapan otelleri takip ettik ve baya kaliteli bir yeri yarı fiyatına almıştık; uçak biletini de 6 ay önce alınca uyguna geldi.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

pattayaya gidersen bölgenin kadınlarının hiç sana göre olmadığını göreceksin ufak esmer ve aşırı minyonlar ve güzellik algısı olarak bize pek uymuyorlar. çocuk gibi olduklarından daha çok pedofili ihtimali yüksek insanlar düzenli gider oralara. olaki aralarından birini beğendin onunda ladyboy olma ihtimali çok yüksektir çünkü oranın kadınlarından kesinlikle daha güzeller ancak bu defada cinsel tercihlerini değiştirmen gerekebilir. yinede oralara gider bol bol ballı masajlar falan yaptırırsın finalde de walking streette rus clubune girersin kafa rahat eder. 

yemekleri net bir şekilde kötü. kesinlikle bizim damak tadımıza uymuyor ancak tatil olduğu için 3 5 gün idare edersin ne olacak ki..

ülke kokuyor. anormal bir şekilde bi koku var. altyapı yok sanırım memlekette yada okyanustan mıdır bilmiyorum saçma bi koku var her yerde. 

walking streette yürürken kızlar sana elinde bir katalogla yapışıp mekana götürmeye çalışacaklar. o meşhur pinpon topu olaylarını izlersin 25 dolardı en son giriş. ilginç bir tecrübe olacak onları izlemen. ekstra money verip özel odalarda daha farklı şeylerde izleyebilirsin, zaten o kataloglarda anlıyorsun nasıl bişey izleyeceğini. 

thy ile gidersin büyük bir ihtimalle o yüzden millerini işletmeyi unutma bi antalya biletin bedavaya gelebilir(son yıllarda mil kazançlarıda çok düştü gerçi) 

o kadar yolu tek başıma gider miyim diye kendime soruyorum "olmaz" cevabını alıyorum. daha yakın ülkelere tek başıma gittiğim oldu oda güzel bi kafa tabi ama tayland uzak ya olmaz. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

pattayaya gidersen bölgenin kadınlarının hiç sana göre olmadığını göreceksin ufak esmer ve aşırı minyonlar ve güzellik algısı olarak bize pek uymuyorlar. çocuk gibi olduklarından daha çok pedofili ihtimali yüksek insanlar düzenli gider oralara. olaki aralarından birini beğendin onunda ladyboy olma ihtimali çok yüksektir çünkü oranın kadınlarından kesinlikle daha güzeller ancak bu defada cinsel tercihlerini değiştirmen gerekebilir. yinede oralara gider bol bol ballı masajlar falan yaptırırsın finalde de walking streette rus clubune girersin kafa rahat eder. 

yemekleri net bir şekilde kötü. kesinlikle bizim damak tadımıza uymuyor ancak tatil olduğu için 3 5 gün idare edersin ne olacak ki..

ülke kokuyor. anormal bir şekilde bi koku var. altyapı yok sanırım memlekette yada okyanustan mıdır bilmiyorum saçma bi koku var her yerde. 

walking streette yürürken kızlar sana elinde bir katalogla yapışıp mekana götürmeye çalışacaklar. o meşhur pinpon topu olaylarını izlersin 25 dolardı en son giriş. ilginç bir tecrübe olacak onları izlemen. ekstra money verip özel odalarda daha farklı şeylerde izleyebilirsin, zaten o kataloglarda anlıyorsun nasıl bişey izleyeceğini. 

thy ile gidersin büyük bir ihtimalle o yüzden millerini işletmeyi unutma bi antalya biletin bedavaya gelebilir(son yıllarda mil kazançlarıda çok düştü gerçi) 

o kadar yolu tek başıma gider miyim diye kendime soruyorum "olmaz" cevabını alıyorum. daha yakın ülkelere tek başıma gittiğim oldu oda güzel bi kafa tabi ama tayland uzak ya olmaz. 

Pinton topunuda mı sokuyorlar?

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı

Pinton topunuda mı sokuyorlar?

https://eksisozluk.com/entry/38685698

ek olarak sigara içiyorlar, metrelerce uzunluktaki ipi çıkarıyorlar, borunun içine taş koyup uzaktaki balonu patlatıyorlar. yani genel olarak vücudunun o kısmında hava akımını yönetmeyi öğrenmişler. tabi ilk kim merak etmişte denemiş araştırılması gereken bir hadise 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

boş yapma amk.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

giderseniz 2 kilot giyin,benden demesi

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

boş yapma amk.

haha güzeldi :)

Sadelik demek güzellik demektir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

Eğer amacın kültürel yerleri görmekse Bangkok ve Tayland'ın bazı kuzey bölgeleri haricinde çok bir şey bulamazsın; deniz içinse Phuket daha ideal. Ben hatunla Bangkok ve Phuket yapmıştık gayet memnunda kaldık.

Tur ile almak yerine booking'de indirim yapan otelleri takip ettik ve baya kaliteli bir yeri yarı fiyatına almıştık; uçak biletini de 6 ay önce alınca uyguna geldi.

Hafif âvam olacak ama; hem içerik ,(?)  hem de yazım şeklinden dolayı kendimi bi'garip hissettim. vv/

normalde başka bir mesaj'a şaşıracaktım. Dur onu da ekleyeyim. ^^`

-0-

cemnet bunu yazdı

https://eksisozluk.com/entry/38685698

^^`

ek olarak sigara içiyorlar, metrelerce uzunluktaki ipi çıkarıyorlar, borunun içine taş koyup uzaktaki balonu patlatıyorlar. yani genel olarak vücudunun o kısmında hava akımını yönetmeyi öğrenmişler. tabi ilk kim merak etmişte denemiş araştırılması gereken bir hadise 

O.o,`)

RitmFarbRacourci tarafından 03/Oca/20 20:09 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 3918 Toplam Mesaj: 31
tayland pattaya