folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyip Erdoğan Cezamı Alacak?

Tayyip Erdoğan Cezamı Alacak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

anayasa mahkemesi Türkiyenin yüz karasıdır demişti.Bundan dolayı olmuş.Hapsemi atılacak ne olacak?

Bir konuşmada da küfür ettiğim bir anda askeriye bana bağlıdır dedi.Başbakana yada başka bir yere değilmiş bana bağlıdır kime Tayyip erdoğana bağlı süper ya sen 5 sene sonra başbakanlıktan gidersin en geç fakat başbakanlık kurumu kalacaktır.

Onu geçtim tayyip erdoğan ceza alırsa parti olayı ne olacak şu an ulusa sesleniş yapıyor fakat dinlemedim, dinlememde fikri bilgisi olan varmı?

*bir şekilde tartışma olayı değildir aşırı tartışmaya girmemeniz ricadır fakat bu durumda ne oalcak avukatlar yada hukuğu iyi bilenler varsa yaza bilir mi?4 ay hapis yattı allem etti kullem etti başa geldi.Fakat bu sefer ciddi bir olay sanıyorum ne diyeceksiniz?

Eh işte öyle askerle şunla bunla didişmek sıkar.Sen o kadar millet vekili ile bi cumhur başkanı seçemediysen kalkıp birdse anayasa mahkemesine, Atatürk e ayda askere dil uzatırsan sonucunda zaten böyle birşey bekliyordum.Fakat bundan sonra ne olacağını kestiremiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    bi bok olmaz hoca böylelerine. baksana adam habire söyleniyo duruyo. bunlar secim yaklastikca yapilan yusuf yusufcuklar:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    düsünce özgürlügünün olduğu bi ülkede düşünceleriyle 4 ay hapse giren adamdan ne beklersinki zaten.İnş ceza alır :D

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    Hayır gerekli görülürse daha sadece soruşturma açılcak savcılıktan. Ve soruşturma açılırsa belki dava açılcak ve dava süresi var. Deniz baykala soruşturma açıldı anayasa mahkemesini etkilemeye çalışmaktan. Bu soruşturmaları açan makam Ankara cumhuriyet savcılığı...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    Onun kulaklarını çınlatmadan yattığım birgün yok. Hiç durmadan tatmin ediyrum onu ve yakınlarını :D

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

bLuetuLips bunu yazdı:
    -----------------------------
    Hayır gerekli görülürse daha sadece soruşturma açılcak savcılıktan. Ve soruşturma açılırsa belki dava açılcak ve dava süresi var. Deniz baykala soruşturma açıldı anayasa mahkemesini etkilemeye çalışmaktan. Bu soruşturmaları açan makam Ankara cumhuriyet savcılığı...

Hukukçu olmuşsun : ) Sınıf Kaç?

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahin
    Sahin's avatar
    Erkek
    kökten assalarda şu aadamı kurtulsak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Cidden idari yargı hakimligini dusunuyorum. İstanbul Maliye 1'deyim :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    abicim öylemiş suç duyurusunda bulunulmuş bakalım.Ya şu var ananı al git, sayın öcalan , kelle, anayasa yüz karamız ..Abicim bunlar yüzünden zaten birşeyler yapılmalıydı diye düşünüyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    bLuetuLips bunu yazdı:

Cidden idari yargı hakimligini dusunuyorum. İstanbul Maliye 1'deyim :D

İ.İ.B.F'den baya idari hakim alıyorlar artık,nerdeyse %50si..ruhkanseri de idari hakimlik istiyordu..Utanmasalar Adli hakimliğe de alacaklar sizi : ) Hadi hayırlısı

Çekil,Önümden Çekil...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ReTeE'nin amk... :D

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
Toplam Hit: 3706 Toplam Mesaj: 30