folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Sosyal Etkinlikler
linefolder TBT Antalya Buluşması 16-17 Haziran

TBT Antalya Buluşması 16-17 Haziran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz pazar günü görücez ne oluyor ne bitiyor olanı biteni yazıcam tahribata, ha muhammed dediği gibi sözünde durursa bu adamdan şüphe duydum diye ilk özrü ben dileyecem...

Dün muhammedle konuştum yemeke bizi sultanyar'a götürecekmiş laranın o tarafta.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

ibrahimeren bunu yazdı:
    -----------------------------

ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz pazar günü görücez ne oluyor ne bitiyor olanı biteni yazıcam tahribata, ha muhammed dediği gibi sözünde durursa bu adamdan şüphe duydum diye ilk özrü ben dileyecem...

Hadi  hayırlısı bu arada  dün aramışın dönemedim  sanırsam akşam arcam gibi :) tel yok amk evde  şarzıda bittiii

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

nevorapat bunu yazdı:

ibrahimeren bunu yazdı:

Hadi  hayırlısı bu arada  dün aramışın dönemedim  sanırsam akşam arcam gibi :) tel yok amk evde  şarzıda bittiii

inş motor düzelmiştir yarın görüşmek üzere.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AchtunG
    AchtunG's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yarın gelecek olan arkadaşların bana acilen ulaşması gerek kım gelıyor kesın olarak ona gore ayarlamaları yapayım sımdıden 

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR..
Toplam Hit: 10466 Toplam Mesaj: 95