folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder TBT İçin Yeni Bir Proje Lütfen Herkes Okusun

TBT İçin Yeni Bir Proje Lütfen Herkes Okusun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    forum hakkında arastırılcak olan ne olaki? ben yapiym bari bende el atiym :)

Amphetamine Logic.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    yav ai celallenme deyil bişey yapıcaz olmaz tutmaz diyince canım sıkılıyor abi yardım edecek adamlar gelsin olmaz diyen gelmesin abi şurda bişeyler yapmaya çalışıyoruz olumlu etki getirecek adamlar gelsin bak kimse demiyor şunu şöyle yapalım şunuda ekleyelim olmaz demeyin bi bi l atın şuna bizde yardım edelim diyin ha etmeyecekseniz susun edecek adamlara kötü örnek olmayın ircde adam html bilmiyor ama ben yardım ederim diyor hay elinden öpeyim sen yeterki gel bi yardım edecem de o bile yeter olumsuz mesaj yazacaklar yazmasın abi yardım edecek adamlar varsa onlarla görüşelim laf değil icrat yapıcaz sonuçta.böyle bir ortam hiçbir forumda yok o zaman bizde bişeyler yapalım holy hocam kendi kodladı bu siteyi ve yenisinide kodluyor bizde bişeyler için çaba harcayalım emek harcayalım dedik sadece :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishmydonoz
    turkishmydonoz's avatar
    Erkek
    tutar tutar realim kürdüm photoshop konusunda yardımcı olurum daim yesinler senin projeni...buzul celallenme daicim

HALLEDERİZ A.Ş var : )

La vittoria sara nostra !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya kardeş ne olursa olsun bak ne diyorum sana her türlü konuda yardımcı olurum ama bu düşüncen tamamiyle yanlış

eleştiri denen bişey var eğer sen burda bi konu açıyosan her türlü adamın düşüncesine açıksın demektir. yok kötü yorum yapacaklar girmesin e oldu amına koyim bana dokunmayan yılan bin yaşasın ?

sen onu bunu siktiret bana msn'ini ver şimdi :)

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    araştırma toparlama vb. konularda her daim burdayız :)

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    muridler
    belli bi seviye php bilgim var + mysql.Kasarım kendimi.Ama asp demeyin :)

hosting işinde de yardım ederim.Açarız en beleşinden 1 gb hesap
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    çok gereksiz bişey..
    bi tanesi varken ikincisini napıyım? veya napsınlar
    mitnick de yapmıştı aynısını noldu sonra ? bitti.
    boş işler fani işler istediğimiz gibi loglarımızı geyik bölümüne koyabiliyoruz..

çok saçma bişey.

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    sorci ağır konuşmuş ne diyecek buzul efendi acaba
    ben yardımcı olurum buzul pm at bişe yap beni bul istersen arama bulma geyik gibi işler benden sorulur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delichoban
    delichoban's avatar
    Erkek
    tosun msnini aç acil:D
    ayrıca konuya gelince bence tutabilir eleştiri yapanlarında amk yapmayanlarında amk kendiminde amk:D daıttım sabah sabah
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    seni hiç alakadar etmez sorci canım yapmak istiyor yapıcam ayrıca bu benim başlattığım bişey onun için en son sen konuş.

admin@webteknigi.com beyler ekleyin messengere

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 4771 Toplam Mesaj: 55