TBT Profil Üstü Yazısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

Şeyhin evinde konaklamış biri olarak benim de nick üstü ile kutsanmam lazımdı aslında. 

Gördüklerin senin olsun :) yediğini içtiğini anlat :)

Şeyh Kenya'daydı, sağ olsun güvenip jakuzisinde tablet olan evi bırakmıştı :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Birde şöyle bir mevzu var, nick değiştirmek için bir ara mail attım, yok neymiş nick değişikliği olmuyormuş, kendi gözümle şahit oldum burdan birilerinin nicklerinin değiştiğini.

Sitede herkes eşit deniyor ama, eşit haklar sağlanmıyor.

Holyone ı pek tanımıyorum ama, iyi ve alçak gönüllü ve egosuz olduğunu hem buradaki hareketlerinden hemde söylenenlerden anlıyorun ve duyuyorum.

Ancak bazıları holyone'nın iyi niyetini suistimal ederek, sanki kendileri site kurucusu gibi davranış ve etki sergiliyorlar.

Tahribat.com yazılım olarak gelişmiyor, bu kabulumdür. Ama yönetim ve mod kadrosunun gelişmesi gerekiyor.

Siteye reklam yada bağış toplanıp, yazılımsal olarak geliştirebiliriz. Gerekirse holyone'ı işinden istifa ettirip maaşa bağlayabiliriz :)

Şaka bir yana site için şahane geliştirmeler yapabilecek yazılımcılar var aramızda, onlarada fırsat verilmiyor.

Ülkeyi değiştiremeyiz ama burayı daha iyi bir yer yapabiliriz. r'10 gibi para üzerine kurulu bir forum değil burası. Burası aynı kandan olmayan insanların abi/kardeş olduğu yerdir.!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    Aress bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

Şeyhin evinde konaklamış biri olarak benim de nick üstü ile kutsanmam lazımdı aslında. 

Gördüklerin senin olsun :) yediğini içtiğini anlat :)

Şeyh Kenya'daydı, sağ olsun güvenip jakuzisinde tablet olan evi bırakmıştı :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepiMpaCt
    DeepiMpaCt's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Birde şöyle bir mevzu var, nick değiştirmek için bir ara mail attım, yok neymiş nick değişikliği olmuyormuş, kendi gözümle şahit oldum burdan birilerinin nicklerinin değiştiğini.

Holyone ı pek tanımıyorum ama, iyi ve alçak gönüllü ve egosuz olduğunu hem buradaki hareketlerinden hemde söylenenlerden anlıyorun ve duyuyorum.

Ancak bazıları holyone'nın iyi niyetini suistimal ederek, sanki kendileri site kurucusu gibi davranış ve etki sergiliyorlar.

Tahribat.com yazılım olarak gelişmiyor, bu kabulumdür. Ama yönetim ve mod kadrosunun gelişmesi gerekiyor.

Siteye reklam yada bağış toplanıp, yazılımsal olarak geliştirebiliriz. Gerekirse holyone'ı işinden istifa ettirip maaşa bağlayabiliriz :)

Şaka bir yana site için şahane geliştirmeler yapabilecek yazılımcılar var aramızda, onlarada fırsat verilmiyor.

Ülkeyi değiştiremeyiz ama burayı daha iyi bir yer yapabiliriz. r'10 gibi para üzerine kurulu bir forum değil burası. Burası aynı kandan olmayan insanların abi/kardeş olduğu yerdir.!

hack forum https://www.turkhacks.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    Aress bunu yazdı

Herkes eşittir hocam. Fakat bazıları daha eşittir. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

benimkini holyone o dönem pmlerime bakınca verdi / pmler okunuyor :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bana da yazmislardi sagolsunlar, hala ayni duruyor.

Premium uye degilim ama yaziyorlar.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

^^D`

~@~

@Dj_Alper, @MyBlackWorldWeb  ^^D`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

beni banladığın günleri bile özledim. Tabi o zamanlar gençtik. 

Nerede o eski günler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    Queltos bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı
    Queltos bunu yazdı

Herkes nick üstü yazısı istemiş, bende silinsin istiyorum :D Ne amatörlüğümü görmüşler anlamıyorum :P

bişeyini görmüşlerdir hocam boş yere şey (i..e) liğine yazacak değiller (((;

Haahaha yok hocam forumda önceden belirli konu açma ve mesaj atmadan sonra nick üstü amatör üyelik düşüyordu. Herhalde sitenin bi bug'ından dolayı bizimki kalakaldı :D

aman hocam dediklerini şeyHimiz görmesin (((: öyle bug falan hiç sanmıyom (; alenen "şey"liğine işte :D

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
Toplam Hit: 34954 Toplam Mesaj: 112
postbit