folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder TBT V10 Servisleri De Yeniden Yazıcam. Önerileriniz?

TBT V10 Servisleri De Yeniden Yazıcam. Önerileriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Uzun süredir sitemizde http://services.tahribat.com adlı bir sayfamız var.

Bu mevcut servislerle çok uğraşmadım fakat tahribatın çok iyi hit almasına rağmen servisler bölümü iyi hit almıyor. Muhtemelen sebebi boktan içerik, boktan seo. Fakat yeni sitede tbtden linki kaldırsam bile googledan çok sayıda ziyaretçi alacak kadar canlandırmak istiyorum.

arz ettiğim hususlar

1) arayüzü için fikir lazım.

2) servis önerileri lazım.

3) Elinde güzel ve tek dosyadan oluşan, faydalı işler yapan c# scriptler olan arkadaşlar paylaşabilir

Servisler arasında navigasyon nasıl olsun? Güzel bir şablona oturtmak istiyorum fakat 15 - 20 servis değil 100-200 servis olacak şekilde arayüz fikri veriniz.

Kategoriler nasıl olsun?

Amaç: tahribatin hitinden bir parazit gibi beslenen ve başka bi boka yaramayan services sayfası tbt dışından geçek ziyaretçi alıp tarikata hayırlı müritler olacak şekilde kitle kazandırsın.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hocam Company name generator türkçe öneriler yaparsa daha güzel olabilir.

Html5 + Css3 güzel bir tasarım da fena olmazdı. :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Arayüz için en temizi : http://www.telerik.com/kendo-ui/open-source-core

http://demos.telerik.com/kendo-ui/

SinusX tarafından 10/Haz/15 17:38 tarihinde düzenlenmiştir

Si vis pacem para bellum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

biraz ağır olabilir ama online derleyiciler olabilir hocam.. mesela bir arkadaş soru sorduğunda ben c# kodu yazıyorsam onu derleyip sonucu da gösterebileceğim bir şey olabilir.. yani servis ve forum arasında da bağ kurulabilir.. 

https://ideone.com/

ayrıca site biraz dinamik olsa güzel olabilir.. mesela atıyorum bu online derleyici düşün, ben servislerden bunu forumun anasayfasına küçük bir pencere olarak alabileyim.. böylece servislere gitmeden anasayfadan buna ulaşabilirim. Yani sağdaki soldaki yerleri özelleştirebilirsen servisler oralara kona bilir.. Benim istediklerim biraz uçuk şeyler ama ayrı bir sayfada olması yani "göz önünde" olmaması kullanımı düşürüyor bence.. ne kadar güzel şeyler koyarsan koy yine de anasayfada değilse çok talep göreceğini düşünmüyorum.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

email yazip onu resim seklinde veren bir servis 

arkaplan rengini seffaf ve istenilen renk secilebilecek sekilde hatta font ve büyüklük bile secilebilse güzel olur.

hosting olarak kastedmedim , resim generate olduktan 10 dakika sonra silinsin gitsin.

amac photoshop yada paintle ugrasmamak.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Mesela 250 kelimelik bir paragraf girdiğimizde paragrafın içinde google da en çok aranan 5 kelimeyi veren bir servis zor mu olur?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hiç zor olmaz. Zor diye bişey holynin kitabında yok hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

biraz ağır olabilir ama online derleyiciler olabilir hocam.. mesela bir arkadaş soru sorduğunda ben c# kodu yazıyorsam onu derleyip sonucu da gösterebileceğim bir şey olabilir.. yani servis ve forum arasında da bağ kurulabilir.. 

https://ideone.com/

ayrıca site biraz dinamik olsa güzel olabilir.. mesela atıyorum bu online derleyici düşün, ben servislerden bunu forumun anasayfasına küçük bir pencere olarak alabileyim.. böylece servislere gitmeden anasayfadan buna ulaşabilirim. Yani sağdaki soldaki yerleri özelleştirebilirsen servisler oralara kona bilir.. Benim istediklerim biraz uçuk şeyler ama ayrı bir sayfada olması yani "göz önünde" olmaması kullanımı düşürüyor bence.. ne kadar güzel şeyler koyarsan koy yine de anasayfada değilse çok talep göreceğini düşünmüyorum.

Onu yapmak kolay, erişebileceği limitlerini ayarlamak zor. Önce format kodu yazarlar oraya.

https://www.youtube.com/watch?v=__d5_rRlf48

HolyOne tarafından 10/Haz/15 18:05 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

koding.com tarzi bişey olabilir

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

C# hakkında fikrim yok ama şu basit seo araçları falan kesinlikle yer almalı bence. ara sıra çok ufak işleri görmek için girdiğimiz siteler var (mesela mobiletestme sayfarın mobil görünümünü test etmek için ) bunların ve bunlara benzer araçların bir arada toplanması muhteşem olur. bir nevi tahribatın isveç çakısı. eğer yapabilirsen böyle br şey, ufak listeler halinde  yazabiliriz arada kullandığımız faydalı şeyleri. 

h2so4 tarafından 10/Haz/15 18:17 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Hızlı converter olabilir. Tutarda. PDF to doc vb gibi. Smallpdf.com çok güzel mesela. 

Toplam Hit: 10702 Toplam Mesaj: 63
tbtv10 services