folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder TBT V10 Servisleri De Yeniden Yazıcam. Önerileriniz?

TBT V10 Servisleri De Yeniden Yazıcam. Önerileriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

TBT'ye kullanıcı doğrulama olayı. Açıcak olursak , her kullanıcı profilinde sadece ona gözüken bir 8 haneli anahtar var.

Misal bir mürid program yazıyor bunu sadece tbt'ye özel yapıyor , senin hazırladığın adrese bi istek çekiyor , misal ;

http://www.tahribat.com/mgmt/verification?id=39651&key=3HK3QQ2W 

39651 si baristbt'ye ait , bu kullanıcı adıda olabilir ama büyük küçült harfmiş boşluklarmış karaktermiş derken ID daha mantıklı sanki. KEY dediğimizde sadece kullanıcıya gözüken haftalık değişen bi anahtar.
    Biz de bu sorguyu kullanıyoruz bize , murid - muriddegil diye sonuç döndürüyor. böylece TBT ye özgü çok fazla şey çıkar. Bu konuları gizlemek yerine bu şekilde programlarımızı paylaşabiliriz.

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

firefox un hackbar ı gibi bişeyler olsa iyi olur.

hazır sql kodları felan,

sql inj. olan link verecen o sana tabloyu çekecek :)

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

http://www.yougetsignal.com/ 

bunun sadece tbt için yeniden yazılmış daha hızlı halini ayrı bi bölmede hazırlayabilirsin holü

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    baristbt bunu yazdı

TBT'ye kullanıcı doğrulama olayı. Açıcak olursak , her kullanıcı profilinde sadece ona gözüken bir 8 haneli anahtar var.

Misal bir mürid program yazıyor bunu sadece tbt'ye özel yapıyor , senin hazırladığın adrese bi istek çekiyor , misal ;

http://www.tahribat.com/mgmt/verification?id=39651&key=3HK3QQ2W 

39651 si baristbt'ye ait , bu kullanıcı adıda olabilir ama büyük küçült harfmiş boşluklarmış karaktermiş derken ID daha mantıklı sanki. KEY dediğimizde sadece kullanıcıya gözüken haftalık değişen bi anahtar.
    Biz de bu sorguyu kullanıyoruz bize , murid - muriddegil diye sonuç döndürüyor. böylece TBT ye özgü çok fazla şey çıkar. Bu konuları gizlemek yerine bu şekilde programlarımızı paylaşabiliriz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Hocam biliyorsun biz bilişimciyiz haliyle servisler de bilişimcilere yönelik olmalı. Bilişmdeki en önemli alanlardan biri de yazılım. Online derleyici düzgün yapıldığı takdirde sorun olacağını düşünmüyorum. Belki kullanıcılara sanal db oluşturup sanal tablolar üzerinden çalıştırabilirsin, yani korkunu anlıyorum küçük bir hatada büyük sıkıntılar çıkabilir haklısın ama gerekli önlem alınırsa neden olunmasın? Mesela bazen sorular geliyor, basit sorular olabiliyor ama kafadan kod yazıp da çalışmama riskini göze alamıyorum o yüzden 2 dk lık şey için windows u açıyorum visual studio yu açıyorum kodu öyle yazıp deniyorum .. 

Kod derlendiğinde text tabanlı output verebilirsin sadece (simule edebilirsin) ya da bir yerde görmüştüm, sen kodu yazıp execute yaptığında adam sanal bilgisayarda console da çalıştırıyor, ve sonucu konsol ekranının görüntüsünü çekerek kullanıcıya gönderiyor. Bu tarz bir şeyler de yapılabilir. Uğraştırıcı şeyler ama güzel olabilir.

Diğer önemli nokta ise baristbt nin dediği. Buradaki üyeler için uygulama yapıldığında kontrol amaçlı bir servis bizim işimize yarayabilir. Elbette kullanıcı adı-şifre kontrolü mantıksız olur, brute-force ile bazılarının şifreleri ele geçirilme imkanı var. Ama barış'ın dediği gibi bir developer key tarzında bir şey ile yapılabilir..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

DNS record builder/generator işe yarar, özellikle srv kayıtları içün.

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

bütün yapılabilen decode/encode - pack/unpack ve çeşitli webmaster, coderlar için online tooll/converterların toplanması şart. Ayrı bir css den ziyade tahribatla bütünleşen aynı css kullanılabilir.. tasarım olarak bilemedim.

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

Çok Laf Kalabalığı Yapmışgibi Olmuyum 2 Konudad Belirtmiştim

Güvenlik 1 Dakika Bekletme Olayı Yok Eskiden Tıklıyordum Tıklıyabildiğim kadar ne olsa 1 dakika sınırı vardı

şimdi ard arda 2 mesaj atıyor 

ve tema hocam ilk 2005 temasını çok özledik yani özledim seven muridlerde vardı

imza ve hızlı cevap istiyoruz hocam :/

Bozamaz Aramızı Yarasa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

sağ taraftaki FAVORİ butonu yerine ÇİZİK butonu ekle yıllardır çizik demeye alıştık olmuyor FAVORİ olayı

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek

- Skype adını bildiğimiz irisinin ip adresini bulma.

- ioncube, zend vb encoderların decoderları.

- html css js beautifier.

- Kendi sitemizi test edebileceğimiz ddos aracı (siteye eklenecek kod ile kontrol yapacak site bizim mi değil mi?).

- md5 sha1 password decoder ( rainbow tables ile olabilir. Table üretimi için ben yardımcı olurum 22 masa ile :D)

.
Toplam Hit: 10789 Toplam Mesaj: 63
tbtv10 services