TBT‘Yi Asp.Net İle Yenilemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    scienz bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

tbt yi tbt yapan bence budur. 

hiç bir yerine dokunulmasın zannımca.

kültleşmiş gidiyoruz işte daha ne

işte onu demiyo.azıcık güzelleştirsek nasıl olur diye sormuş.yani yine tbt tbt gibi kalıcak ama örneğin butonlar falan az güzelleşse ama sadeliğinden ödün vermese olmaz mıydı ?

Ulan çömezken bile bu kadar vurulmadı be :D Vazcaydım zaten hocam boşver zorlama :D ASP kraldır böyle iyi

Titanyumun gücü adına!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Mobil destek lazim.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Mobil destek lazim.

Bir WCF yazılır. Gerisi mobilde çocuk oyuncağı. WCF ten sonra her türlü ortam için uygulaması yazılır tahribatın. Yada kimse uğraşamayız derse eski usül web servislerle bile yapılır yapılmasınada :D neyse

Titanyumun gücü adına!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    scienz bunu yazdı
    Yazilimci bunu yazdı
    scienz bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

tbt yi tbt yapan bence budur. 

hiç bir yerine dokunulmasın zannımca.

kültleşmiş gidiyoruz işte daha ne

işte onu demiyo.azıcık güzelleştirsek nasıl olur diye sormuş.yani yine tbt tbt gibi kalıcak ama örneğin butonlar falan az güzelleşse ama sadeliğinden ödün vermese olmaz mıydı ?

Ulan çömezken bile bu kadar vurulmadı be :D Vazcaydım zaten hocam boşver zorlama :D ASP kraldır böyle iyi

boşver tahribatı böyle görme.herkesin kişiliği farklı herkes kendi kişiliğini yansıtıyo.

bana multi diyollarda hocam sen bayağıdır burda takılıyor gibisin?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

adamlar foruma kategori bile açmıyo sen ne diyon çöm

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Kahramanımız 1 şubatta kaydoldu aylarca vakit geçirip açılan konularda fikirlerini bildirdi. Çömezliktrn kurtuldu. Ve birgün düşündü artık 5 ay geçmişti. Tarikatı kurtaracak bir fikir beyan etmeliydi ve o muhteşem fikir aklına geldi kendinden önceki asp.net çıktığından beridir her üye gibi asp.nete geçmek temalı bir konu açtı...

bunu dıyen adamda 2,5 yıl olmamıs daha :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocam ben istiorum .net e geçirmeyi de iki sorun var

1) Sitenin gördüğünüz tarafı ve arka tarafıyla (ayda, haftada birkac dakka harcayarak da olsa) senelerce yazıldı. Bunu sıfırdan geçirecek zaman yok, uzun sürer. Bu çeviri sürerken ztn siteye el atarsak o çeviri hiç bitmez=)

2) Microsoft .net platformunu çok kurcalıyor. 5 sene sonra bildiğimiz webforms yada razoru destekleyip desteklemeyeceğini kestiremiyorum, tam yolun sonuna geldiğimizde yeni bi teknoloji tanıtabilir. Belkide php ye geçirmek daha mantıklıdır.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

1) Sitenin gördüğünüz tarafı ve arka tarafıyla (ayda, haftada birkac dakka harcayarak da olsa) senelerce yazıldı. Bunu sıfırdan geçirecek zaman yok, uzun sürer. Bu çeviri sürerken ztn siteye el atarsak o çeviri hiç bitmez=)

2) Microsoft .net platformunu çok kurcalıyor. 5 sene sonra bildiğimiz webforms yada razoru destekleyip desteklemeyeceğini kestiremiyorum, tam yolun sonuna geldiğimizde yeni bi teknoloji tanıtabilir. Belkide php ye geçirmek daha mantıklıdır.

Abi bırak neti, şu mobili halledin ya o nedir ...

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hocam son zamanlarda windows teknolojilerinden biraz uzaklaştın gibi geliyor ama doğru mu :P

Önce php konusu açtın, sonra linux, şimdi de php'ye geçiririz diyorsun :P

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

bide hep beraber yapmak işi yaş :) kodu mıncıklatmaya gerek yok herkese bence :)

.
Toplam Hit: 8967 Toplam Mesaj: 72