folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Tc Kimlik Numarasını Yollamayanın Hattı Kapanıyor (Alın Linki )

Tc Kimlik Numarasını Yollamayanın Hattı Kapanıyor (Alın Linki )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi

iyide neden turkcell kullanıcıları mesaj veya herhangi bir musteri hizmetleri servisi ile bilgilendirilmiyor kullanıcı böyle bir seyi takip etmek zorunda değil ki  mesela 3 hattımada böle bi msj ulasmadı henuz..

ayrıca zaten bir hat edinebilmek için vatadaşlık numaranızı vermeniz gerekiyor vatandaşlık numarası olmadan bir hat edinemiyorsunuz zaten..bu operatorlere akıl sır ermiyor

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

sorun su arkadaslar bazi müsteriler zamaninda kayit yaptirirken kimlik nosu alinmadan yapilmis. kimlik nosu olanlara zaten msj gelmiyor. cok iyi biliyorum taa ilk telsim döneminden kalma hattim var benim. birde vodafone olan hattim var. eski hatta msj geldi yenisine gelmedi. cünkü yenisinde zaten hatti alirken kayitta tc kimlik noyu yazmislardi. olay bu yani.

mahkemeye veriririm bende sizi demek cok zor. cünkü sen o kayitlari imzalarken kisisel bilgilerini beyan etmek zorundasin. mahkemeyi kaybederiz yani. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    peTaL bunu yazdı:
    -----------------------------

iyide neden turkcell kullanıcıları mesaj veya herhangi bir musteri hizmetleri servisi ile bilgilendirilmiyor kullanıcı böyle bir seyi takip etmek zorunda değil ki mesela 3 hattımada böle bi msj ulasmadı henuz..

ayrıca zaten bir hat edinebilmek için vatadaşlık numaranızı vermeniz gerekiyor vatandaşlık numarası olmadan bir hat edinemiyorsunuz zaten..bu operatorlere akıl sır ermiyor

-----------------------------

bir numara donuyor ama bende anlamadim.. milletten bazi kesimler fisleniyor mu nea..

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2935 Toplam Mesaj: 14