folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Telefon Hafızasından Silinen Mesajları Geri Getirme((ÇOK ÖNEMLİ))

Telefon Hafızasından Silinen Mesajları Geri Getirme((ÇOK ÖNEMLİ))

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khanbozo
    khanbozo's avatar
    Erkek
    arkadaşlar... telefon hafızasından bana gelen msjları geri nasıl getirebilirim??böyle bir yöntem var mı?? lütfen çok önemli... yardımcı olursanız sevinirim.... :(:(:(

Ağustosta ekilen darıdan,kocasından geç kalkan karıdan,LACİVERT"İN yanında olmayan SARI"DAN adama hayır gelmez...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khanbozo
    khanbozo's avatar
    Erkek
    ya lütfen bilen varsa okuyup geçmesin... şu an sizlerden cevap bekliyorum,lütfennn....!!!

Ağustosta ekilen darıdan,kocasından geç kalkan karıdan,LACİVERT"İN yanında olmayan SARI"DAN adama hayır gelmez...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    öyle bişey yok dostum varsa bile o prbizde olmaz

Adsense Gelirli Siteler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khanbozo
    khanbozo's avatar
    Erkek

yaa kaç gündür uğraşıyorum ama bulamadım bir türlü.... sağol cevap yazdığın için

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    philist
    philist's avatar
    Erkek

"Mesajını sildiğim için çok üzgünüm. İnternette forumlara falan hep sordum ama geri getiremedim. Tekrar yollar mısın aynı mesajı."

gibi bi mesaj yollarsan belki kendini affettirebilirsin. Eğer bi kız falan çektiyse tabi. Eğer mahkemelik bi durum falan varsa mahkeme halledebilir. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    operatörlerle bağlantıya geç.. durumun aciliyetini bildir.. küçük bi ihtimal ama yardımcı olurlar..

yıkılma sakın !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    operatör vs sana öyle bi kıyak falan geçmez dostum çok çok önemliyse savcılığa dilekçe verip 2-3 ay beklersin ancak öyle geri gelir tabi tele değil savcılıktan verilen kağıtla birlikte..

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    oyle bır program var dıye bılıyorum ama sadece telefon hafızasına kayıtllı sılınmıs msjları gerı getıre bılıyor sım karrttakılerı degıl... Benım helefon suya dustus ervıse goturdum neyse baya bır zaman sonra yapıp gerı verdıler sıldıgım msjlar resımler ıvır zıvır ne varsa gerı gelmıstı..... amam onemlı nokta hepsı tel hafızasında ıdı kart degıl..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek

harbiden haberim yok öyle bir programdan ilk defa senden duydum :/

hocam peki ne kadarlık bir mesajı geri getirebiliyor mesela bir d900 un hafıza ortalama diyelim 250 mesaj ee 251. mesaja nolcak hangi markalarda var modeller de var çok önemli bir bilgi paylaşırsan iyi olur hocam..

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtmad
    tbtmad's avatar
    Erkek
    hocam yok böyle birşey.

Kod yazmakla adam olunmaz:D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khanbozo
    khanbozo's avatar
    Erkek
    cyrpt o programı bulabilirmisin bana... benim işim mahkemeyle falan alakalı değil... öyle olsaydı bulurlar,o yolunu bende biliyorum... google ı altını üstüne getirdim 3-4 gundur ama bişi bulamadım...sadece hafıza kartını geri getirebildim ama benim istedigim senin dedigin gibi tel hafızasında olan mesajlar...!!! boyle bi program varsa elinde lütfen yardım et bana...

Toplam Hit: 15613 Toplam Mesaj: 18