Telefon İçin Kulaklık Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Selamlar,

Telefon için kulaklık tavsiyesi verebilir misiniz, ekseriyetle telefon görüşmesi, skype toplantısı vs kullanırım. Müzik performansı beklentim çok yok, sesi dışarı vermesin yeterli. Fiyat/performans ürünü kolay elimde kalmayacak bir şey işimi görür. 

500 tl'ye kadar bütçe ayırdım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çok hava kalan bir konu olmuş. Kablolu mu, kulaküstü mü, spor kulaklığı mı olmalı vs vs ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çok hava kalan bir konu olmuş. Kablolu mu, kulaküstü mü, spor kulaklığı mı olmalı vs vs ?

Pardon onu yazmayı atlamışım. Kablolu kulak içi kulaklıklardan, telefon görüşmeleri için kullanacam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sony MDR-EX110APB

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sony MDR-EX110APB

Teşekkür ederim sipariş verdim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sony MDR-EX110APB

Teşekkür ederim sipariş verdim.

:) Tek tavsiyeye mi ihtiyacın vardı hocam :) ne çabuk karar verdin de siparişi verdin. :))
    ''En büyük zaman hırsızı, kararsızlıktır.'' bravo

the man who gets tired after eating a ban
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Bluetoothlu kulak ici olarak varsa bir oneri de ben alayim. Derdim telefonla gorusmek sadece karsi tarafla bagirmak zorunda kalmadan anlasayim yeter,cnc tezgahlar calisirken gurultulu oluyor is yeri biraz. Bir de tezgahlarin icine girip cikiyorum bazen kulagimdan dusupte kesme sivisinda bozulmasin. Bir 2000liklere bakiyorum bir 100luklere,derdim 500 liralik is gorecekse 500luk alayim bosa 2000 vermeyeyim ama yok illa 2000lik gorecekse onu verecegiz mecbur

_ICEMAN_
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Buds 2 kullaniyorum sporda vs.. cok iyi gurultu onceliyici ozelligi olsun,  cok gurultulu alanda konuşun sesiniz harici ses gitmiyor karsi tarafa

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ben KZ ZSN PRO kullanıyorum. Kablolarını çıkarıp Bluetooth adaptör ile kablosuz hale de dönüştürebiliyorsunuz. Kablosuz hale getirmek + bir masraf ama şu an kablolu hali 500 - 600 gibi.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sony MDR-EX110APB

hocam hala öneriyor musun bu kulaklığı @mkyb

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metalurjist
    Metalurjist's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

Buds 2 kullaniyorum sporda vs.. cok iyi gurultu onceliyici ozelligi olsun,  cok gurultulu alanda konuşun sesiniz harici ses gitmiyor karsi tarafa

Hocam kulakta duruşu nasıl? Varsa bir fotoğraf paylaşabilir misin?

"cok gurultulu alanda konuşun sesiniz harici ses gitmiyor karsi tarafa" demişsin. Bende bu performansta bir kulakiçi kulaklık arıyorum, hem mikrofonu sesi çok net iletecek hem de çok sesli ortam da olsa ben rahat duyabilmeliyim.

İşte felan sürekli kulağımda olacağı için çok da sırıtmaması lazım. Buds 2 duruşu bana çok şık gelmedi. Sanki böyle kulak tıkacı gibi duruyor. 

Toplam Hit: 1242 Toplam Mesaj: 18
telefon kulaklık