folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Telefon Kiralama Diye Birşey Varmıdır Yada Başka Bir Çözüm Önerisi?

Telefon Kiralama Diye Birşey Varmıdır Yada Başka Bir Çözüm Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    patates bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/note-8-olu-pixel-242504

daha önce şöyle bi r konu açmıştım.

yazılanları okuyarak direk telefonu elden çıakrıp üstüne para vereyim note 9 alayım gibi bir kafaya girdim. fakat telefonculara sorduğumda herkes garantisi varsa hiç uğraşma ver garantiye dedi. kendilerini kast ederek biz açarsak telefonu telefon açıldı olur fiatuı düşer dediler . ve iyine istisnasız iki üç telefoncu gaantiye ver ama ağla dedi . yoksa direk ekran hasar görmüş derler tepin diren biraz hallederler dedi. şu ana kadar hiç telefon sevisi ile işim filan olmadı cidden öyle mi işliyor süreç :) ağlamalımıyım .

Hocam çingenelik yapmazsan işlemi garantiden yaptıramazsın.

her koldan saldıracaksın , özellikle sosyal medyadan. sürekli dürteceksin.. 

geri dönüş yapıyorlar :)

Vay mq. Nasil bir ulke lan burasi.

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    patates bunu yazdı

https://www.tahribat.com/forum/note-8-olu-pixel-242504

daha önce şöyle bi r konu açmıştım.

yazılanları okuyarak direk telefonu elden çıakrıp üstüne para vereyim note 9 alayım gibi bir kafaya girdim. fakat telefonculara sorduğumda herkes garantisi varsa hiç uğraşma ver garantiye dedi. kendilerini kast ederek biz açarsak telefonu telefon açıldı olur fiatuı düşer dediler . ve iyine istisnasız iki üç telefoncu gaantiye ver ama ağla dedi . yoksa direk ekran hasar görmüş derler tepin diren biraz hallederler dedi. şu ana kadar hiç telefon sevisi ile işim filan olmadı cidden öyle mi işliyor süreç :) ağlamalımıyım .

Hocam çingenelik yapmazsan işlemi garantiden yaptıramazsın.

her koldan saldıracaksın , özellikle sosyal medyadan. sürekli dürteceksin.. 

geri dönüş yapıyorlar :)

Vay mq. Nasil bir ulke lan burasi.

:)

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
Toplam Hit: 1260 Toplam Mesaj: 13
telefon telefon