Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Çok profesyonel olacaksın shutter ISO DSLR vs o kamera ancak ona gider.sinema fotoğraf işinde ne varsa telefona sokuşturmuş Sony.iş telefonda değil yazılımda Sony peşin satıcı yok olup bitecek olsada bu telefon işini yüzdürecek kafa da.yalnız sağlam mı sağlam makina oda bize gelmez.

İşte fotoğraf çekme tekniklerini bilen birisi bu telefonu öttürür. Bundan 10 sene önce 41 megapiksel kameralı Nokia 808 ilk çıktığında millet oha falan diyordu şuan Çinliler sağolsun yüksek megapikselli telefonlar standart oldu ama hala Nokia 808 kalitesini yakalayabilen telefon yok. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Çok profesyonel olacaksın shutter ISO DSLR vs o kamera ancak ona gider.sinema fotoğraf işinde ne varsa telefona sokuşturmuş Sony.iş telefonda değil yazılımda Sony peşin satıcı yok olup bitecek olsada bu telefon işini yüzdürecek kafa da.yalnız sağlam mı sağlam makina oda bize gelmez.

İşte fotoğraf çekme tekniklerini bilen birisi bu telefonu öttürür. Bundan 10 sene önce 41 megapiksel kameralı Nokia 808 ilk çıktığında millet oha falan diyordu şuan Çinliler sağolsun yüksek megapikselli telefonlar standart oldu ama hala Nokia 808 kalitesini yakalayabilen telefon yok. 

👍👍👍

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Samsung A52 Kullanıyorum gayet memnumun sadece donanım olarak bakma yazılım tarafından en iyisi samsung bana göre daha iyi güncelleme ile swap özelliği geldiği telefona artık telefon hafızasını ram olarak kullanabiliyorsun. her ay güncelleme geliyor nereden baksan 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

OnePlus 9 8/128

Mavi siyah

Kutulu 5900

Kutusuz 5750

Bugüne özel nakit (elden) ve Tether (koin) ile ödemelerde 500 TL indirimli

--++++++++++++----------++++++++-----++++--

Yazmış birisi

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

S20 fe aldım 6/128 GB snapli

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun pişman etmeyecek bir cihaz. Tek sorunu kasasının kalitesiz olması. Ucuz Samsunglar kılıfsız kullanılacak telefonlar değiller. Üflesen çiziliyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hayırlı olsun pişman etmeyecek bir cihaz. Tek sorunu kasasının kalitesiz olması. Ucuz Samsunglar kılıfsız kullanılacak telefonlar değiller. Üflesen çiziliyorlar.

Az önce haberlerde yüzde elli OTV zammı gelecek dedi doğru mu hocam 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Az önce haberlerde yüzde elli OTV zammı gelecek dedi doğru mu hocam 

Öyle bir haber duymadım sen deyincede baktım göremedim ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ben de bir telefon almayı planlıyorum, aşağıdaki modeller arasında kaldım. Ortak özellikleri; Fiba 10 Taksit imkanı, 2500 - 3000 fiyatlarında olmaları.

https://www.vatanbilgisayar.com/tecno-spark-7-pro-128-gb-akilli-telefon-mavi.html#urun-ozellikleri

https://www.vatanbilgisayar.com/xiaomi-redmi-9t-128-gb-akilli-telefon-mavi.html

https://www.vatanbilgisayar.com/oppo-a74-128gb-akilli-telefon-gece-mavisi.html

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oppo derim ben. Malzeme kalitesi daha iyi. Daha uzun ömürlü olur. Techno markası daha yeni girdi piyasaya pek kullanıcı yorumu yok. Kaldı ki kutudan çıkan ilk yorumlara pek güvenmem. Asıl sorunlar 6-7 ay sonra uzun kullanımda ortaya çıkıyor.

Toplam Hit: 4057 Toplam Mesaj: 56
telefon telefon