folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telefon Önerisi

Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek

Merhabalar,

3000 lira nakit avans çekeceğim telefona ihtiyacım var. Çift sim destekleyecek bir model bakıyorum. 2.el olacak zaten bu fiyata sıfır telefon yoktur herhalde piyasayı pek bilmiyorum.

Aklımda oneplus 6 ve xiaomi mi 6 var fiyatlarına baktım 2-3 arasındalar. Sizce hangi telefonu almalıyım ya da bunlara ek daha iyi 2.el maks 3000e olacak şekilde bir telefon öneriniz var mıdır? Ek olarak çok çok büyük bir telefon istemiyorum açıkcası mi6nın boyutu hoşuma gitti diyebilirim.

Edit: Yeni yılınız kutlu olsun. Tag çok karışmış ahahhaha.

huzi123 tarafından 01/Oca/23 12:34 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Easycep tarzı telefon sıfırlayan firmalardan alabilirsin. Onlarda kredi kartına taksit oluyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mstfx
    mstfx's avatar
    Erkek

Hocam temiz s10e bulabilirsen işini görür,ben de ikinci el almıstım yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum son zamanlarda pilinin zayıflaması dısında bir problem yaşamadım.

Dünya kitaplara ya da haritalara sığmaz.O dışarıda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    mstfx bunu yazdı

Hocam temiz s10e bulabilirsen işini görür,ben de ikinci el almıstım yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum son zamanlarda pilinin zayıflaması dısında bir problem yaşamadım.

abi baktım da fiyatı 4000 üzerinde bu benim bütçeyi aşıyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Easycep tarzı telefon sıfırlayan firmalardan alabilirsin. Onlarda kredi kartına taksit oluyor. 

fazla ödemek mantıklı gelmiyor pek sonuçta 2.el telefon alıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

fazla ödemek mantıklı gelmiyor pek sonuçta 2.el telefon alıyorum.

Kasaları sıfırlanmış, 1 sene garantili telefonlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

yurtdışı cihaz düşünür müsün hocam? 0 cihaz olacak dilersen 2.el yurtdışı cihazlar da mevcut elimde

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

yurtdışı cihaz düşünür müsün hocam? 0 cihaz olacak dilersen 2.el yurtdışı cihazlar da mevcut elimde

Neler var hocam? Fiyat ve Modelleri belirtirmisin?

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

@huzi123 One plus serisi Xiaomi ye göre daha stabil ve akıcı calsiir ama batarya konusunda zayıftır ...

Xiaomi ler de biraz daha sağlamdır 👍

Bna sorarsan ben olsan ONE PLUS almazdım (batarya benim için önemli) ama batarya önemsiz ise sürekli şarj imkanı yada Office ortamında falansan ONE PLUS alabilirsiniz...

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

@huzi123 One plus serisi Xiaomi ye göre daha stabil ve akıcı calsiir ama batarya konusunda zayıftır ...

Xiaomi ler de biraz daha sağlamdır 👍

Bna sorarsan ben olsan ONE PLUS almazdım (batarya benim için önemli) ama batarya önemsiz ise sürekli şarj imkanı yada Office ortamında falansan ONE PLUS alabilirsiniz...

hocam ben de sürekli şarjda durmasını istemiyorum telefonun o zaman eliyorum oneplusu zaten ilginç şekilde fiyatı daha yüksek bu telefonun

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

neler var hocam? çift sim çalışıyorsa işimi görsün yeter yd yi farketmez ama bütçem çok yok açıkcası başta belirttiğim gibi.