folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Telefon Önerisi

Telefon Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    huzi123 bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

@huzi123 One plus serisi Xiaomi ye göre daha stabil ve akıcı calsiir ama batarya konusunda zayıftır ...

Xiaomi ler de biraz daha sağlamdır 👍

Bna sorarsan ben olsan ONE PLUS almazdım (batarya benim için önemli) ama batarya önemsiz ise sürekli şarj imkanı yada Office ortamında falansan ONE PLUS alabilirsiniz...

hocam ben de sürekli şarjda durmasını istemiyorum telefonun o zaman eliyorum oneplusu zaten ilginç şekilde fiyatı daha yüksek bu telefonun

Hocam yüksek olma sebebi , işlemci olarak daha iyidir Xiaomi den ... One pluslar biraz performanslı Xiaomi ye göre ama batarya üzerine Oneplus 8 e kadar sıkıntılıydi.  

Ben daha önce en az 6/7 Xiaomi kullandım , memnun kalırsın diye düşünüyorum ... 

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

yurtdışı cihaz düşünür müsün hocam? 0 cihaz olacak dilersen 2.el yurtdışı cihazlar da mevcut elimde

Neler var hocam? Fiyat ve Modelleri belirtirmisin?

hocam bütçeye göre tüm cihazlarım var xiaomi kanadında ama önerim note 11s ya da note 11 pro olur 

huzi123 bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

yurtdışı cihaz düşünür müsün hocam? 0 cihaz olacak dilersen 2.el yurtdışı cihazlar da mevcut elimde

neler var hocam? çift sim çalışıyorsa işimi görsün yeter yd yi farketmez ama bütçem çok yok açıkcası başta belirttiğim gibi.

hocam note 10 5g var 2.el çift sim çalışıyor ama güncelleme almaz biraz daha düşük olsun dersen redmi10a var note 10s var 

No way out
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

hocam bütçeye göre tüm cihazlarım var xiaomi kanadında ama önerim note 11s ya da note 11 pro olur 

huzi123 bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

neler var hocam? çift sim çalışıyorsa işimi görsün yeter yd yi farketmez ama bütçem çok yok açıkcası başta belirttiğim gibi.

hocam note 10 5g var 2.el çift sim çalışıyor ama güncelleme almaz biraz daha düşük olsun dersen redmi10a var note 10s var 

Hocam tel den oyun oynadığım için performanslı birşeyler bakıyorum :) o dediklerin pek kesmez beni :)

Xiaomi 12t Pro 12/256 varsa veya XİAOMİ den başka cihaz satıyorsan ZTE Nubia Red Magic 7 serisi (7, 7 Pro , 7s Pro) için fiyat yazarmisin? 

Bir de en son 12t Pro için KYT olayı direncti , yazılım için çözüm bulundu mu? 🤔

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    huzi123
    huzi123's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

huzi123 bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

yok hocam açıkcası o telefon pek hoşuma gitmedi benim. Versusda karşılaştırdığımda da kötü gözüküyor. Başka 2.el var mı farklı marka model de olabilir.