Telefona Keylogger Yüklemek Mümkün Müdür?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

Bi' de böyle birşey var arkadaşlar. Nedir ne değildir bilmiyorum.

www.telefondinlemecihazi.com

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

The_Cure bunu yazdı:
    -----------------------------

antivir-US bunu yazdı:

işletim sistemi olan telefon diye bişey yok arkadaşlar,program ile yaptıktan sonra lamba bile yakıp söndürse o bir işletim sistemidir,biraz ukalalık gibi oldu ama :)

istenirse 5110-3310 telefonlara bile yazılım yüklenebilir lakin onlar için kaynak koda ihtiyaç var,üreticiden dilenmek gerek.

arkadaşa symbian,android,bada,findows cart curt tarzı işletim sistemi çalıştıran akıllı telefon lazım.Bahsettiği telefon bunların türünde ise olur.

Hocam senin telefon anladığım kadarı ile java destekliyo,Biraz baktım oyun falan yüklenebiliyomuş.

Ayrıca cep telefonları için java program nasıl yazarız,Derleyicisini e-kitabını falan nasıl buluruz?

Bunları bulursak istediğin şey mümkün,java öğrenmek benim de işime yarar,ben de öğrenmek isterim

hocam ben bu işi biraz araştırmayı düşünüyorum aslında.

eğer niyetin varsa beraber bakalım sen bilgili gibi gözüküyorsun.

Yok hocam bilgili sayılmam,buradaki arkadaşlar benden daha iyi bilirler.uzun zamandır bilgisayar ve telefon işini takip etmiyorum.

Arkadaşın da dediği gibi javanın güzel yanı taşınabilir olması,bir kez yaz her yerde kullan.Yavaş mavaş deniyor ama güvenli.

Benim maksadım cep telefonları ile mikrodenetleyici haberleştirmek(pic atmel arm...), akıllı ev tasarlamak,cep telefonunu (bluetooth wireless) bir nevi uzaktan kumnada gibi kullanmak.Denetleyici kısmında sorunum yok,pic atmel programlıyorum zaten

ben de bu nedenle java öğrenmek isterim.Bunun için bi ara araştırma yaptım ama bir türlü doğru adrese ulaşamadım,yeterli bilgi bulamadım.

bence forumdaki javacı arkadaşları bulalım onlarla konuşalaım,onlar bu bilgilere bizden 1 adım daha yakınlar çünkü, onlar daha iyi bilirler yol gösterirler.Bildiğin javacı arkadaş var mı forumda?

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

keyloger yükleyip napcan  mesajlarımı okucan .d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

@UzatmaNaciye

hocam telefonumda internet var diye millet facebook, hotmail vs.. dışarıda felan benim telefonu kullandıkları oluyor. Bi gün öylesine düşünüyordum "lan bunların şifreyi benim telefondan öğrenebilir miyim, piçlik yaparım" vs.. diye sonra kafama takıldı acaba olur mu olmaz mı merak ettim bi sordum.

@antivir-US

maalesef hocam pek bildiğim biri yok.

Toplam Hit: 5927 Toplam Mesaj: 15