folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Telefonunuz Çekmiyor Mu ? Wifi Bağlantınızı Kullanın

Telefonunuz Çekmiyor Mu ? Wifi Bağlantınızı Kullanın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

turkcell de en iyisi karşılıklı bip kullanmak ister lte ister wifi üzerinden bayağı iyi 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Xiaomi telefonlarında bu özellik mevcut.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Modemin internete bağlı olması lazım mı?

Çok mu cahilce bi soru sordum.. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

ben de yanlış anlamış olabilirim , ben başlıktan, baz istasyonundan uzak olduğumuz durumlar da telefonun olmayan çekim gücünü wifi ile sağlayabilirmişiz gibi anladım 

ama heralde internete bağlı olacakmış wifi ,watzap araması gibi bişe işte 

..Morali hep bozuk olan insan..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

o değilde androidde sanırım 4ten ıtıbaren voip olayı var belkı daha da eskilerde de var ona rağmen androidde voipi dahili olarak kullanamıyorum arkadas ıllakı ekprogramgerekıyor

o da cipsimple o tarzuygulamalarla kullanabılıyorum 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

Abi net süper cahil bir soru sordun. Giriş sınav sorularına güncelleme yapmak lazım belli ki :)

İnternet olmayan modem kuru sinyal yayan ve yine bu ağın sinyalini alan cihazlar arasında network oluşturmaya yarayabilir ancak daha ötelere taşıyamaz.

Buradaki kasıt internet üzerinden normal telefon görüşmesi oluyor.

Anıl
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek

ben yerin 3 kat altında çalışıyorum, hiç bir şekilde telefonum çekmiyor.sadece wifi üzerinden (whatsapp) arama yapabiliyorum.whatsapp kullanmayanlarla iletişim kuramıyorum halince.samsung note 5 telefonum var hattım vodafone.bunun için bir çözüm önerisi olan var mı arkadaşlar.

s.b.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

Abi net süper cahil bir soru sordun. Giriş sınav sorularına güncelleme yapmak lazım belli ki :)

İnternet olmayan modem kuru sinyal yayan ve yine bu ağın sinyalini alan cihazlar arasında network oluşturmaya yarayabilir ancak daha ötelere taşıyamaz.

Buradaki kasıt internet üzerinden normal telefon görüşmesi oluyor.

Sağol. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    snoktabnokta bunu yazdı

ben yerin 3 kat altında çalışıyorum, hiç bir şekilde telefonum çekmiyor.sadece wifi üzerinden (whatsapp) arama yapabiliyorum.whatsapp kullanmayanlarla iletişim kuramıyorum halince.samsung note 5 telefonum var hattım vodafone.bunun için bir çözüm önerisi olan var mı arkadaşlar.

hocam çok mecbur kalıyorsan voip arama yapan programları kullanacaksın öyle ise. Kalite belki düşük olur ama madem mecbursun bi incele fiyatlarını. Mesela viber ücretli olarak voip arama hizmeti de sunuyor diye aklımda kalmış ama çok firma var voip satan.

metro istasyonunda mı çalışıyon :D

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    snoktabnokta bunu yazdı

hocam çok mecbur kalıyorsan voip arama yapan programları kullanacaksın öyle ise. Kalite belki düşük olur ama madem mecbursun bi incele fiyatlarını. Mesela viber ücretli olarak voip arama hizmeti de sunuyor diye aklımda kalmış ama çok firma var voip satan.

metro istasyonunda mı çalışıyon :D

Sağolasın bi bakayım fiyatlara omadı.yok ya metro değil havacılık sektörüne parça üretiyoruz.ama atölye sitenin en alt katında o yüzden telefon sıkıntı çekmiyor.

s.b.
Toplam Hit: 5391 Toplam Mesaj: 35
vowifi wifi arama