Temmuz Ayı Fiyat / Performans Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    TurkForces bunu yazdı

bu arada şu konuyu hep yazıyorsun ama yanlışın var. s6 dan beri kullandığım her telefon edge. s6 - s6 - s7 - s7 - 4 adet de s9+ şu an 5. s9+ i kullanıorum. yanılmıyorsam hepsini çok güzel şekillerde yerlere düşürdüm hiç birinde kırık olmadı. kıranlar duvara falan fırlatıyor sanırım. bu arada bu telefonların şu an kullandığım s9 harici hepsini spigen in esnek naylon gibi olan jelatini ile kullandım. şimdikinde jelatim melatin yok hakketire ama onu da 2 defa düşürdüm birşey olmadı. daha 2 gün önce avm de mermer zemine ekran tarafından yere yapıştı dedim bu sefer kırdık ama maşşallah çiçek gibi. 

Kılıf kullanıyor musun ?

Arama kaydı konusunda ise https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo&hl=tr bu uygulamayı kurup kullanılabilir CSC kodlarının ekran görüntüsünü atarsan bi bakayım.

e tabiki kullanıyorum :) kılıf olmazsa edge ekranda mesaj yazılmıyor. 

fırmware csc xeu

aktif csc tur

kullanılabilir de ise senin attığın görselin iki katına yakın csc var. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kast ettiğim şey oydu işte. Kılıf korumuş cihazı. Kılıfsız kullanılırsa diye yapmıştım ben o yorumu. Ek olarak seninde değindiğin gibi edge ekranda kılıfsız yazmak imkansız gibi.

Yazıyla olmaz ekran görüntüsü atman gerek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Ama yanında gelen; Görüşme kaydı uygulaması, İnternet tarayıcısındaki sayfayı tamamen foto olarak kaydedebilmesi şahane. 

Samsunglarda arama ses kaydı özelliği telefonun kendinde var. Ancak Türkiye'deki yasalar gereği Samsung yazılımla gizliyor. Çinli firmalar yasaları siklemediğinden gizlemiyor. Samsunglarda CSC kodunu Vietnam yaparak ses kayıt özelliği aktif edilebilir.

kardeş bunu nasıl yapıyoz? s9+ rootsuz da bu işlem olabiliyormu ?

rootsuz yapamazsin hocu

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kast ettiğim şey oydu işte. Kılıf korumuş cihazı. Kılıfsız kullanılırsa diye yapmıştım ben o yorumu. Ek olarak seninde değindiğin gibi edge ekranda kılıfsız yazmak imkansız gibi.

Yazıyla olmaz ekran görüntüsü atman gerek.

https://prnt.sc/oe31qy

rootsuz yapılmıyorsa bi anlamı yok :)

TurkForces tarafından 12/Tem/19 14:59 tarihinde düzenlenmiştir

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=bWnNbJG2gsI

https://urun.n11.com/cep-telefonu/alcatel-pop-4-6-cep-telefonu-2-yil-alcatel-turkiye-garantili-P287720137

Fiyat olarak gayet iyi. Sosyal medya için sorunsuz kullanılır ama oyun oynayayım, cam gibi fotoğraf çeksin derseniz size uymaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    TurkForces bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Ama yanında gelen; Görüşme kaydı uygulaması, İnternet tarayıcısındaki sayfayı tamamen foto olarak kaydedebilmesi şahane. 

Samsunglarda arama ses kaydı özelliği telefonun kendinde var. Ancak Türkiye'deki yasalar gereği Samsung yazılımla gizliyor. Çinli firmalar yasaları siklemediğinden gizlemiyor. Samsunglarda CSC kodunu Vietnam yaparak ses kayıt özelliği aktif edilebilir.

kardeş bunu nasıl yapıyoz? s9+ rootsuz da bu işlem olabiliyormu ?

rootsuz yapamazsin hocu

rootsuz oluyor ama zor, xda da şöyle bir konu açmıştım csc li cihazlar için, omc liler nasıl oluyor bilgim yok

https://forum.xda-developers.com/note-fe/how-to/tutorial-how-to-change-sales-code-csc-t3787620

+ cihazı vietnam csc yaparsanız VoLTE (+ belki de türkçe dil) gider

TheM4D tarafından 15/Tem/19 20:33 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek

Beyler bende Note 5 var. Hem hafıza doldu iyice hem de şarjı çabuk bitiyor. Ben bunu satıp üzerine birşeyler koyup yeni bir telefon alayım diyorum. 3500 - 4000 felan çıkarım diye düşünüyorum var mı tavsiye?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GNDZYRYN bunu yazdı

Beyler bende Note 5 var. Hem hafıza doldu iyice hem de şarjı çabuk bitiyor. Ben bunu satıp üzerine birşeyler koyup yeni bir telefon alayım diyorum. 3500 - 4000 felan çıkarım diye düşünüyorum var mı tavsiye?

Kupon falan denk getirip Note 8 al geç hocam. Samsung Note serisine alışan başka telefonda yapamaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GNDZYRYN
    GNDZYRYN's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    GNDZYRYN bunu yazdı

Kupon falan denk getirip Note 8 al geç hocam. Samsung Note serisine alışan başka telefonda yapamaz.

Ben de aslında senden tavsiye bekliyordum hocam :) Note 8in parmak izi okuyucunun konumu ile uğraşamam valla. Xiaomi mi 9t biraz hoşuma gitti ama teknik olarak bilmiyorum kamerası felan?

Düzenleme: Çift Hatlı olsun diyorum hem iş hattı hem kişisel hat 2 telefon taşımayım.

GNDZYRYN tarafından 21/Tem/19 23:18 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    GNDZYRYN bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    GNDZYRYN bunu yazdı

Ben de aslında senden tavsiye bekliyordum hocam :) Note 8in parmak izi okuyucunun konumu ile uğraşamam valla. Xiaomi mi 9t biraz hoşuma gitti ama teknik olarak bilmiyorum kamerası felan?

Düzenleme: Çift Hatlı olsun diyorum hem iş hattı hem kişisel hat 2 telefon taşımayım.

Çift hat olarak note fe var

Not late for nothing
Toplam Hit: 5965 Toplam Mesaj: 47
telefon telefon