folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Terorist Öcalanı, Asılmaktan Kurtaranlar, Resimli!!!

Terorist Öcalanı, Asılmaktan Kurtaranlar, Resimli!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    adam asmak vahşet-barbarlık değil bence. çok güzel bişe. hak edeni asacan a.qoyacan ! hatta kılıçla kafasını uçuracaksın milletin içinde ! en iyisi... herkes susacak. Biri Tekbir Getirecek. Cellad Uçuracak Kafasını. çok güzel oLur ! fuck apoş

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Abi ne yapiyorsunuz siz, Apo'nun idam kararini geciktiren devlet bahcelidir :) ,Avrupa birligi IDAM kaldirilsin dediginde yasayi meclise getirenler kimler ? ve yasanin teklifinin altinda kimlerin imzasi var bir bakin bakalim....:) ...particilik oyunu oynamaylim :D

İyide abü resimdeki kaynağa göre bahçeli red oyu vermiş ??

Troubles'll come & they'll pass
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Compü birbirimiz kandırmayalım hacı bunlar siyasi oyunlar Devlet Bahçelii gibi bi adam aponun asılmasını geciktirecek.Bu söylediğine sen inanıyomusun?Milliyetçi bi partiden bunu bekliyomusun?Versen eline devlet bahceli siker anasını...

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

TorNaVida bunu yazdı:
    Compü birbirimiz kandırmayalım hacı bunlar siyasi oyunlar Devlet Bahçelii gibi bi adam aponun asılmasını geciktirecek.Bu söylediğine sen inanıyomusun?Milliyetçi bi partiden bunu bekliyomusun?Versen eline devlet bahceli siker anasını...
    http://www.milliyet.com.tr/2002/05/30/yazar/zbirand.html

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=45185&tarih=01/08/2002

oku tarih bilgin eksik

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

abi en buyuk hatayı   o  piçkurusunu ilk yakaladıgımızda öldürmemiş olmamızdır.  o zmn kımse bi sikim yiyemezdiii.....ab ile  bilmem ne ile  uğrasmak zorunda kalmazdık..

şimdi  kim ne vermiş   ne farkeder:) hem oylama gizli oldu klpa  dır bu haber:)

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    Biz kime oy verecez amk? Ülkede, vatana isteyerek ya da istemeyerek ihanet etmeyen bir parti bilen var mı? Harbiden soruyorum..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    MHP o zama niktidardaydı DSP ile beraber onlar kabul etmedide ben mi kabul ettim.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Deca sen benim tarih bilgimi sınayamassın az veya cok  seni ilgilendirmez.Simdi herkes bi taraftan bişeyler gösterip MHP küçültecek.MHP ön yargılı yaklasanlarda aten belli kişiler eger MHP bunu yaptıysa  diğer partiler dahada kötüsünü yapmıştır ki ben MHP nin bunu yapacagınada inanmıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    health
    health's avatar
    Erkek
    DecaMeroN bak saa solıım sen bole haberlerı radıkalden milliyetten ogrenıosan fazla konusma bence o adamların dun yedıklerı ıle bugun sıctıkları farklı seler benden demesı ozellıkle bu konuda m.birandın konusması tam ıbnelık

3 hafta önce sigara öldürüyomus dıye okudum buraktım 2 hafta önce alkol öldürüyomus diye okudum buraktım gecenlerde aşırı sex olduruomus dıye duydum okumayı buraktım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Sizin verdiginiz link dogru oluıyo tarih bilmizi yükseltiyoda konuyu açan verdigi link yanlıs oluyo ne hikmetse.

Toplam Hit: 12157 Toplam Mesaj: 34