folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Terorist Öcalanı, Asılmaktan Kurtaranlar, Resimli!!!

Terorist Öcalanı, Asılmaktan Kurtaranlar, Resimli!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    health
    health's avatar
    Erkek
    ayrıyetten bısı daa dıcem apoşu bız yakalamadık abd bıze verdı oldurmememız karsılıgında nasıl oldu demeyın oldu ıste dunyadakı tum teror orgutlerınde oldugu gıbı pkknın da kurucusu yahudıler ve yahudı devletı abd dır

3 hafta önce sigara öldürüyomus dıye okudum buraktım 2 hafta önce alkol öldürüyomus diye okudum buraktım gecenlerde aşırı sex olduruomus dıye duydum okumayı buraktım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    O kadar dış borcun varken mhp de olsan başka bişeyde olsan apoyu sana astırmazlardı. Dış borcunu kapamadan, AB'ye sieee demeden, yabancı kaynaklı sivil toplum kuruluşlarını ve vakıfları kapatmadan sen bu ülkede hiçbir vatan hainini asamassın, öldüremezsin...

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Hacım arayın birsürü haber kaynağından banada şüpheli geldi bu oylar. Merak ettim aradım. Ve gördümki cidden Devlet Bahçeli bunları söylemiş.... Boş yere yazmadım buraya yani boşuna durduk yerde MHP ye neden laf atayım şimdi ? Adam demiş , yok dediğine demedi demek doğruluksa okey demedi sayalım. Benide birşey demedi sayın bitsin. Otuz dakikadır bu olayın aslını yazılmış yazılarla araştırıyorum buraya yazabilmek için, düz mantık duygularımı paylaşmadım buraya yazarken;) sevgiler

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bir resimle oyumu vereceğim belli diyenlerin haline üzüldüm

daha dün miting cumhuriyet diyordu herkes forumda cumhuriyete mhp mi sahip çıktı

valla resime bakıpta bişeyleri kesinleştirmek aptallıktır aponun yeri cehennemdir

asıl bu resmi görüp dtp ye oy veren bilgisizler suçlu 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyRoN
    PyRoN's avatar
    Erkek

Gazete tamamen siyasi bir haber yapmış yine tamam verilen bilgiler doğru olabilir ama dikkat edin haber öyle bi yapılmışki sanki sadece mhp liler red oyu kullanmış diğer partilerden hiç 1 tane bile red oyu gelmemişmi ? çok merak ediyorum.. Sadece diğer partilerin kabul oylarını verip mhp nin red oylarını vererek siyaset yapan bi gazete milleti enayi yerine koyup oy toplamaya çalışan bi zihniyet...Boş ... Zeki saraçoğlunu araştırdım adam fanatik mhpliymiş çok yazık böyle reklam yapılmaz ayıptır zaten o zamanlar iktidara apoyu asacaz diye gelen bi zihniyet hala ordan prim yapmaya çalışıyorlar yazık...

Yürüüü Beaaa Ehli Deveee Endamını Göreyim,, Senle Geçen Günlerimin E*dadını S*keyim,, Mecnunmuyum Lan Bir a*m İçin Çöllere Düşeyim,, Senide Leylayida Mecnunuda S*keyim!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

ganimet Cumhuriyet Mitingini partilerin üzerine  çekmesi baslı basına sacmalık oraya chpli dspli anaplı MHPLİ herkes gitti.Cumhuriyet mitinginde birlik oldugumuz gibi siyaset konusundada birlik olmalıyız.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    health ve  TorNaVida  arkadaslar MHP o zaman DSP ile iktidardaydı diyorum gerisini siz düşünün. Onlar istemese Kaldıramazlar seçim zamanından dolayı karaylama kampanyası bunlar reklam kokan hareketler bunlar REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR diyorum.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    x-files sen ne anlatıyon hacım?Hangi telden calıyon gerisini biz neden düşünelim biz zaten düşündügümüzü söylüyoruz.Gerisini  biz değil başkaları düşünsün.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    -----------------------------
    O kadar dış borcun varken mhp de olsan başka bişeyde olsan apoyu sana astırmazlardı. Dış borcunu kapamadan, AB'ye sieee demeden, yabancı kaynaklı sivil toplum kuruluşlarını ve vakıfları kapatmadan sen bu ülkede hiçbir vatan hainini asamassın, öldüremezsin...
    -----------------------------

tamamen katılıyorum 2001-2002 bir kriz süreciydi Ab nin kölesi haline düşmüştük ve hiçbişey yapamaz haldeydi hükümet

heyhat köprünün altından çok sular geçti şimdiden sonrada bişey yapılacağını sanmıyorum taki türkiyede pkk yuvaları temizlendikten sonra yani türkiyede pkk denen bi şey insanların aklından silindikten sonra huzur sağlandığında ancak buda çok zor yılları alır zaten pic apo 10 yıl sonra geberir 

oda askeriyenin emri üzerine yapılır ve bu işler gizli yapılır medyaya haber en geç 1 hafta sonra bildirilmesi gerekir yabancılara karşı soğuk bir durum oluşur

köprünün altından çok sular geçti artık ne desek boş başka birisi(hükümet) gelse yine bişey yapamaz

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Bu tür basında çıkacak her olay seçimlerde yaklaşırken olur... Olacaktırda... Hepte son dakika çıkmaya başlar gaflar / denilmiş sözler / bulunulan ortamlardan resimler.. Tıpkı geçen günkü zaman gazetesi haberi gibi, onun lock yediği gibi bunuda lockluyorum... Buraya yazılacak herşey ortamı gerecektir... gazeteler yapar bırakalım onlar yapsın , işine gelen okur gelmeyen okumaz.. Kaç parti var hepsine denilir yazılır çizilir ;) - locked -

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
Toplam Hit: 12155 Toplam Mesaj: 34