folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Teröristbaşı Öcalan:"Devlet Artık Bana Teröristbaşı Diyemez!"Teröristbaşı Öcalan:"Devlet Artık Bana Teröristbaşı Diyemez!"

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  LNAU
  LNAU's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Aralık/2008
  Erkek
  Kutikula bunu yazdı

  bu işin çözümü her 2 tarafa da Türkiyeliyim dedirtebilmektedir bana göre artık insanlar anlamalı milliyetçilik bu ülkeyi dibe çekiyor. He bu teröristbaşının bu kadar açılmasının konuşmasının sebebinin kimler olduğunu forumun yüzde 99 u anlamıştır da mfatihbodur ve birkaç kişi daha anlayabilecek kıvamda değiller tabi.

   

  Ama doğudaki insanlara yapılan işkencenin videosunu paylaşıp ''daha da beterini yapıcaz'' diyen arkadaş her konuda tayyoşa faşo damgası vurur ama şu yazdığı şeyle kral faşo kendi olur o ayrı bi mesele. Tayyip neyse gözümde artık o arkadaş ta o dur kendisi de k.bakmasın. İnsanların bir gece vakti evinden cıkarılıp akreplere bindirilip işkence edildiği bir dönemi savunmak bana göre en aşşağılık şeydir. Bu zihniyet sivas katliamını da maraş katliamını da dersim katliamını da savunun zihniyettir. İnsan olmanın insan doğmakla alakası yok düşünebilmek vicdan sahibi olmak gerekiyor o sıfatı kazanabilmek için.

  +1  KAtılıyorum çok iyi yazmış arkadaş.


  Yakında Güncelenecektır...
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  snooper
  snooper's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Mart/2009
  Erkek

  http://ymlp.com/zaCnzN

  e postasına gelmeyen var mı??


  sana çirkin dediler düşmanı oldum güzelin...
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  u235
  u235's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Mart/2008
  Erkek

  https://www.facebook.com/photo.php?v=648307991884191&set=vb.436062426442083&type=2&theater


  Savaş mı kaybettik beyler? Ülkemizi araplar işgal etmiş. Ülke planlı olarak araplaştırılıyor, cahilleştiriliyor ve fakirleştiriliyor.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Zeytun-i
  Zeytun-i's avatar
  Kayıt Tarihi: 15/Ağustos/2012
  Erkek

  http://www.tahribat.com/Forum-Her-Yerde-Acilan-Apo-Bayraklari-192331/

  doğrudur amk.


  https://www.uvvam.com | Dünya Dalgıçları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  UzatmaNaciye
  UzatmaNaciye's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Nisan/2011
  Erkek

  Atalarımızda zamanın'da aman Şehid haberi gelmesin naparlarsa yapsınlar mı dedi ingilizlere salaklaşmayın lütfen..

 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Forgotten One
  NigraSilva
  NigraSilva's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Temmuz/2009
  Erkek

  Yahu toplayalım para alalım şu ibnelere bir ada, istemeyen siktir olup gitsin açsınlar sidik kokulu bayraklarını. Geri kalanlar da efendi efendi otursun bir işin ucundan tutsun. Sömürmekten başka birşey yapmadılar yıllardır salak saçma bir kavganın peşinden giderek, iki günde ağızları kokar geberip giderler şu amına koyduğumun pkk sempatizanları.

  Apo kaltağı gibi tırsan canlıdan da lider falan olmaz zaten, boşa yırtınıyorlar. İnsan utanır öyle adama lider derken. Haliyle terörist başı da olamaz, ben demem en azından. Yarrak başı olabilir ama, anca o olur zaten koduğumun kıllı dağ ayısından.

  Kadın/Çocuk muhabbeti yapanlar da var, teröristin sempatizanın kadını çocuğu olmaz. Destekleme yönünde insiyatif kullanıyorsa sonuçlarına sonuna kadar katlanmak zorundadır. Ha polis dövmeseydi o videoda halk dövseydi hoşuma gidebilirdi, polisi de sevmem.

 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Hermes
  abdullahazad
  abdullahazad's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Mayıs/2007
  Erkek
  By_Gizemli bunu yazdı

   T.C devleti bu hale getirdi herşeyi, çok sevdiğiniz mevcut iktidara oy vermeye devam.

  bazı şeyleri artık sindirmeniz lazım. ota boka laf üretmenin bir manası yok. süreç bunu gösteriyor.

   

  yakindir sindirebilecegin bir seyler yemen.


  https://dnscheck.name.tr | yazdıklarımı ciddiye almayın, sonuc olarak bu forumda kufur etmedigin surece troll'luk serbest.
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ReyiZ
  ReyiZ's avatar
  Kayıt Tarihi: 24/Aralık/2012
  Erkek
  By_Gizemli bunu yazdı

   T.C devleti bu hale getirdi herşeyi, çok sevdiğiniz mevcut iktidara oy vermeye devam.

  bazı şeyleri artık sindirmeniz lazım. ota boka laf üretmenin bir manası yok. süreç bunu gösteriyor.

   

  Vay amk adamdaki cesarete bakın la

 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Seastar
  Seastar's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Ekim/2005
  Erkek

  devlet ona teröristbaşı belki demeyebilir ama ben ve benim gibi düşünenler her şekilde diyecek. apo piçi Pkk başı, bebek katili, kaç bin askeri öldürmüş orospu cocugunun tekidir. kendi düşünceleri uğruna türk askeri, kürt halkı demeden öldürtebilecek kadar teröristtir.

  süreç laflarının arkasına sığınıp bunlar normal şeyler falan gibi konusup, kendini belli eden, pkk sempatizanı piç kuruları için de söyleyeceğim tek şey. umarım 21 yaşında çocuklarınız, kardeşleriniz kana susamış orospu cocugu teröristler tarafından öldürülür de anlarsınız yüreği yanan insanları. işte o zaman anlarsınız. daha nasıl beddua edeyim bilmiyorum da size bu müstahak. hakkınız bu sizin

 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Biocyte
  Biocyte's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Temmuz/2010
  Erkek

  Bunca yıldır devam eden can almaktan başka bir şeye yaramayan "mücadele"den sonra hiç bişey elimize geçmedi. "1 senedir şehit olmuyor bak" tan başka tesellimiz yok. Henüz bunun bir geçerliliği de yok, her an tam tersine dönebilir.

    Bu böyle gitmeyecek, bu noktada kürtlerin de yanlışı şudur ki; Kendilerinin lideri bundan böyle "TERÖRİSTBAŞI APO" olamaz.Zira kendisi ırk, dil, yaş farketmeden insanların ölmesini sağlamış kana susamış bir canidir ve memleketin geri kalan kısmı apoyu asla bir siyasi simge olarak kabul etmeyecektir. Bunu denedikleri takdirde memleket yangın yerine dönecek ve insanlar can vermeye devam edecek. Kürtlerin artık daha meşru bir yol tercih etmesi apo posterlerinden sözde kürdistan bayraklarından kurtulup istedikleri her ne var ise bunları demokratik bir şekilde anlatmaya çalışmaktır. Bunun için de önce kürt politikacılara sonra da memleketin geri kalanına büyük iş düşüyor. Tabii birde pkkya silah bıraktırmalı dağdan inmesi sağlanmalıdır. Ancak bu da memleketin geri kalan kısmını tahrik etmeyecek, yangına körükle gitmeyecek bir şekilde.

Toplam Hit: 7398 Toplam Mesaj: 80