folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder The Elder Scrolls Online Beta Key(Kaçırmayın)

The Elder Scrolls Online Beta Key(Kaçırmayın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Daha önceden oyunu manhyak burda tanıtmıştı: http://www.tahribat.com/Forum-The-Elder-Scrolls-Online-172395/1/elder

Oyunun beta key'i ne ulaşabilmek için: http://www.multiplayer.com.tr/haber/the-elder-scrolls-online-beta-key-veriyoruz/ 

sayfasından direk kodunuzu alabilirsiniz. 393 tane kaldı hızlı olun müridler :)

Oyunun nasıl bir şey olduğu hakkında bir fikir edinmek isterseniz

www.youtube.com/watch?v=MI5iW0iQom4&list=PLR_YIZnmz_shVgmt2oEEnTki7Vn9tpgYf&index=3 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Inferius
    Inferius's avatar
    Erkek

Hocam bende beta key vardı çok önceden başvurmuştum indirdim siteden login olabiliyorum ama oyunun client'inden girmeye çalışıyorum hata veriyor hatalı login bilgileri diye. Aşağıda da Online Beta is not currently in session diyor. Kapalı durumda mı acaba girebilen var mı ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

normali ne zmn açılacak ? gzl olabilir bu oyun.diger knight silkroad tipinden değil bu

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

ya tes 6 yı beklerken bu iğrenç oyunu çıkrdılar daha fazla para kazanmak için yeni grafik motoru ile 6 gelse iyi olmazmaydı ?

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Inferius bunu yazdı

Hocam bende beta key vardı çok önceden başvurmuştum indirdim siteden login olabiliyorum ama oyunun client'inden girmeye çalışıyorum hata veriyor hatalı login bilgileri diye. Aşağıda da Online Beta is not currently in session diyor. Kapalı durumda mı acaba girebilen var mı ?

Şuan beta kapalı. Cuma akşam Türkiye saatine göre 7 gibi açılacak. Pazartesi sabah 7 de de kapanıcak tekrardan.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

ya tes 6 yı beklerken bu iğrenç oyunu çıkrdılar daha fazla para kazanmak için yeni grafik motoru ile 6 gelse iyi olmazmaydı ?

İyi olurdu olmasına da para kazansınlar biraz toparlasınlar ve garantiye alsınlar firmayı. SCE Santa Monica Studios bile küçülme kararı aldı, her gün kapanıyor bir yerler çok sakat bir sektör.

WoW varken başka mmorpg oynanmaz bu saatten sonra o da ayrı mesele. Çok fena patlayacak gibi geliyor, haydi hayırlısı.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Baya önceden başvurmuştum. Emailleri kontrol edeyim gelmişmi dedim, göndermişler sağolsunlar :D. İndiriyorum bakalım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

banada gelmiş

OFree tarafından 26/Şub/14 22:58 tarihinde düzenlenmiştir

Freedoom is not free.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

sitede şu an kodlar tamamen bitti hocalar alanlara hayırlı olsun :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

alpha hali rezaletti .  ilk beta testinde acaip beğendim.  yine betası açılcagının haberi geldi banada.  beta kullanımı 2 günlük 2 günlük açmaları çok kötü. 30gb ı indirmesi zaten türkiyede 1 gün alıyor :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

abi oyunu daha yeni indirdim betayı kapamışlar amk. Nezaman tekrar açarlar bi fikri olan varmı ? 4.4.14 de satışa başlıycaklarmış

Toplam Hit: 2376 Toplam Mesaj: 23