Tika Personel Mail Giriş Bilgileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

az önce redhack paylaşmış denedim birini giriş yapıyor

http://justpaste.it/fijd

https://mail.tika.gov.tr/owa/auth/logon.aspx?url=https://mail.tika.gov.tr/owa/&reason=0

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek

sisteme girişi kapamışlar....

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bunlari yaptigi tamamen o.cocuklugudur. Hem Türkiye Cumhuriyeti kimligini tasiyip hemde devletin kurumlarina zarar vermek nedir ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Bunlari yaptigi tamamen o.cocuklugudur. Hem Türkiye Cumhuriyeti kimligini tasiyip hemde devletin kurumlarina zarar vermek nedir ?

Hem türkiye cumhuriyeti devleti kimliğini taşıyıp hem de vatandaşa zarar vermekten daha orospu çocukluğu değildir.

csfrt tarafından 19/May/14 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Hocam en buyuk o.c lugu bu sitelerin guvenligini ve tasarimini yapan kisilerdir. Ismi lazim olmayan gov.tr uzantılı sitenin açığını bildirdim, adamlar 2 yildir ziklerine takmiyor.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hatayi
    hatayi's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Hocam en buyuk o.c lugu bu sitelerin guvenligini ve tasarimini yapan kisilerdir. Ismi lazim olmayan gov.tr uzantılı sitenin açığını bildirdim, adamlar 2 yildir ziklerine takmiyor.

haklısın.

Tarikat-ı Aliyyeyi Tahribadiyye
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

O ayri bi gavatlik zaten. Hem isin bu olsun hemde sallamadan bastan savma is yap. Ama bu itlerin yaptigi tamamen vatan hainligi. Madem bilgi birikimin var isten anliyosun, uyaricaksin yardimci olma yoluna gireceksin. Sonucta a humekti b humeti farketmez bu devletin bi kurumu ve zarar goren devlet. Bu serefsizlerin bu yaptigi ne ilk nede son olacak. Askeri bilgileri paylasma yoluna kadar girmislerdi.

Ha bu isin basindakilerin seyinde mi ? Yinede degil. Ne diyim yazik.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

güzel icraat hack bakımından tebrik ederim kendilerini.... 

akıllı olsunlar sistemlerinin adam gibi korusunlar redhack hacklemese başkası hackleyecekti zaten

bugün bir banka sistemlerine girirlemiyorsa hacklenemiyorsa duymuyorsak devlet sitelerine giriş içinde önlem alınabilir en nihayetinde 

mail şifresinin 123456 yapan salak polisler vardı adamlar hacklediler emniyeti bu sebebple 

SeRDaR tarafından 19/May/14 12:53 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sadece kurumların içinden erişilebilir siteleri var. Akıllara zarar açıklar var. Dışarıya açsalar anında zikertirler. Allahtan içeride anlayan kişi az. Adamlara söylüyorum iplemiyorlar. 4 kez farklı açığı bildirdim yapmadılar. Artık ben de iplemiyorum bunları. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

adamlar demiş ki; bu salaklara değil bir ülkenin bilişim sistemi elektrik düğmesi emanet edilemez. sence burada o.çocuğu olan kim ? 

herşeyin bir şeyi vardır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

güzel icraat hack bakımından tebrik ederim kendilerini.... 

akıllı olsunlar sistemlerinin adam gibi korusunlar redhack hacklemese başkası hackleyecekti zaten

bugün bir banka sistemlerine girirlemiyorsa hacklenemiyorsa duymuyorsak devlet sitelerine giriş içinde önlem alınabilir en nihayetinde 

mail şifresinin 123456 yapan salak polisler vardı adamlar hacklediler emniyeti bu sebebple 

123456 yı görünce aklıma geçen yaşadığım bir mevzu geldi. Online hastane randevusu alayım dedim babama. Şifreyi unutmuş, telefona yeni şifre istedim. Gelen şifre; 123456 :D 

coLin tarafından 19/May/14 13:27 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6877 Toplam Mesaj: 22