folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Tiktok Açığını Buldum Dolandırıcılıkla Fixlediler

Tiktok Açığını Buldum Dolandırıcılıkla Fixlediler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    mt93 bunu yazdı

çok zekiceymiş. 

Konudan bağımsız hangi dili kullanıyorsunuz merak ettim. test otomasyonu yapmak için hangi dil öğrenmek lazım ona bakınıyordum da karar veremedim.

test için değil bot yazan birisiyim yine bot yazmıştım bir açık kullanarak python ile kodluyorum

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    mt93 bunu yazdı

çok zekiceymiş. 

Konudan bağımsız hangi dili kullanıyorsunuz merak ettim. test otomasyonu yapmak için hangi dil öğrenmek lazım ona bakınıyordum da karar veremedim.

test için değil bot yazan birisiyim yine bot yazmıştım bir açık kullanarak python ile kodluyorum

anladım hocam.teşekkür ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Hocam o işler öyle olmuyor ben de bot yapımında bayağı toyken twitter için sürekli hesap açma botu yapmıştım @noname bilir. sene 2012-2014 falan tam hatırlamıyorum. Bot kusursuz çalışıyordu fakat 4 saat sonra açığı kapatıyorlardı galiba bi 6-7defa felan botu yazmıştım.

O dönem twitter benim sayemde açığı kapatıyor sanıyordum fakat sonradan bu işlerin tam olarak öyle olmadığını farkettim

Olay basitçe şöyle gerçekleşiyor hangi açık olursa olsun yararlandıktan sonra kapatılabilmesi için onca bilgi güvenliği tekniği var

Muhtemelen senin sistem de öyle oldu hatta muhtemelen senin değil aldığın urlnin sayesinde açık kapandı ama sana denk geldi

hocam videoda indirdiğim url tiktok video download sitesi ve şöyle birşey var bot 1 haftadır sorunsuz çalışıyor şuan ise sadece o video indirme sitesi engellenmiş ben artık tiktoku bile açamıyorum o siteden tamamen bağımsız birşekilde çat diye videoda gözüken herşey kapatılmış 

Hocam sonuçta bir urlden almıyor musun? O url engel yemedi mi? Yaptığın herhangi bir açık bulma yok ki. Hala tahminen bu sitenin farkındalardır ve ona göre kapatmışlardır. Hani böyle bir siteyi sen yapsan bile diyeceğim şey aynı olacaktı..

iyibu! yeniden..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Hocam o işler öyle olmuyor ben de bot yapımında bayağı toyken twitter için sürekli hesap açma botu yapmıştım @noname bilir. sene 2012-2014 falan tam hatırlamıyorum. Bot kusursuz çalışıyordu fakat 4 saat sonra açığı kapatıyorlardı galiba bi 6-7defa felan botu yazmıştım.

O dönem twitter benim sayemde açığı kapatıyor sanıyordum fakat sonradan bu işlerin tam olarak öyle olmadığını farkettim

Olay basitçe şöyle gerçekleşiyor hangi açık olursa olsun yararlandıktan sonra kapatılabilmesi için onca bilgi güvenliği tekniği var

Muhtemelen senin sistem de öyle oldu hatta muhtemelen senin değil aldığın urlnin sayesinde açık kapandı ama sana denk geldi

hocam videoda indirdiğim url tiktok video download sitesi ve şöyle birşey var bot 1 haftadır sorunsuz çalışıyor şuan ise sadece o video indirme sitesi engellenmiş ben artık tiktoku bile açamıyorum o siteden tamamen bağımsız birşekilde çat diye videoda gözüken herşey kapatılmış 

Hocam sonuçta bir urlden almıyor musun? O url engel yemedi mi? Yaptığın herhangi bir açık bulma yok ki. Hala tahminen bu sitenin farkındalardır ve ona göre kapatmışlardır. Hani böyle bir siteyi sen yapsan bile diyeceğim şey aynı olacaktı..

Hocam sadece o url değil o url ye

ben botla tiktok video url lerini direkt tiktokun sitesinden çekiyorum

çektiğim urlyi başka yere postlayıp videoyu indiriyorum

benim botla tiktoktan url leri çekmemde engellemiş videoyu indirdiğim siteyide banlamış 

diğer video indirme siteleri çalışıyor

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Müstehak :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

600$ iyiymiş ,bu yazılımda para var yaa :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

kardesim kimse senin isini yapmak zorunda degil darlamasana insani

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    TheAvenqer bunu yazdı

Merhabalar

Ufaktan bir dolandırıcılığa maruz kaldım şuan sinirden bunu yazıyorum.

Burdan bir mürid için bir tiktok botu yazdım fakat ufak bir değişiklik olması gerekiyordu 1 hafta aksiliklerden dolayı iş uzadı. 

İşe gelirsek selenium ile tiktoktaki belirtilen tagların url lerini çekip X sitesinden logosuz bir şekilde indiriyordu.

Herneyse dün yurtdışına açılma isteğiyle UpWork sitesine kayıt oldum bir ilan gördüm tiktok üzerinden kullanıcıların takipçi sayılarını ve son 20 videolarının urllerini çekip db'ye yazmasını istemiştiler. Buraya kadar herşey iyi güzel ilanı görünce ulan ben zaten buna benzer yukarda anlattığım işi yaptım aynı yöntemle bunuda yaparım oldu. İş ücreti burdan yaptığımın 15 katı falan direkt işe başvuru yolladım.

"Ben bu işin benzerini yaptım daha önce bunuda yapabilirim işe talibim" tarzında bir metin yazdım ve demo olarak yaptığım işin videosunu çekip başvuruya koydum. Videoda gittiğim url ve saat belli ek olarak "X sitesinden logosuz bir şekilde indiriyordu" demiştim ya o siteninde urlsi gözüküyordu.

Videoyu dün gece Türkiye saati ile 04.00 da çektim ve ilana attım yukarda "1 hafta aksiliklerden dolayı iş uzadı" demiştim ya 1 haftadır bot sorunsuz çalışıyordu kim bilir o açık ne zamandır vardı. Bugün müşterinin bilgisayarına gidip kurulumu yaptım bir baktım bot patlamış ufaktan bir araştırma ve test yaptım çat diye resmen benim videoları çektiğim açığı kapatmışlar. Biraz daha araştırma yaptım o bahsettiğim X sitesinide engellemişler eskiden oraya link verirdin logosuz bir şekilde indirirdi şuan o sitede çalışmıyor. 

Sonuç olarak teklif verip demo yolladığım adamlar Tiktok'un yetkilileri çıktı ve açığı fixledi artık karşına sonsuz sayıda google capthca çıkıyor. X sitesini engelledi ve bende teklif verdiğim işide alamadım ulan bari o işin ücretini alsaydım yine içim yanmazdı açık ödülü diye kendimi teselli ederdim. Şuan elimde kalan KOCAMAN BAŞ 

Valla çölde kutup ayısına denk gelme ihtimali gibi olmuş.

Üzüldüm :/ Baya içerlemişsin.

Olsun emek emektir hepsi birer deneyim. Bu gün gitti, yarın kim bilir ne kapılar açılır...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

neyse çok şey derdimde sana ,boş konuşuyorsun adamla benim aramda olan muhabbeti bilmiyorsun daha fazla boş konuşuyorsun .

KaptaN tarafından 09/Haz/20 01:06 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

neyse çok şey derdimde sana ,boş konuşuyorsun adamla benim aramda olan muhabbeti bilmiyorsun daha fazla boş konuşuyorsun .

Bos konusan adam sensin adam burda bi derdini anlatmis senin isini yapmadigi icin bi konunun altina iki kere farkli farkli mustehak mustehak demissin. Kimse kimsenin isini zorla yapamaz yapmadi diye de boyle davranamazsin kimseye.

Toplam Hit: 6607 Toplam Mesaj: 51
tiktok tiktok dolandırdı açık