folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Tiktok Açığını Buldum Dolandırıcılıkla Fixlediler

Tiktok Açığını Buldum Dolandırıcılıkla Fixlediler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Müstehak :D

kardesim kimse senin isini yapmak zorunda degil darlamasana insani

neyse çok şey derdimde sana ,boş konuşuyorsun adamla benim aramda olan muhabbeti bilmiyorsun daha fazla boş konuşuyorsun .

Bos konusan adam sensin adam burda bi derdini anlatmis senin isini yapmadigi icin bi konunun altina iki kere farkli farkli mustehak mustehak demissin. Kimse kimsenin isini zorla yapamaz yapmadi diye de boyle davranamazsin kimseye.

halen boş konuşmaya devam ediyorsun sanırımda devam edeceksin bak kalın işaretlediğim yeri yeniden oku belki o fındık kadar küçük beynine girer diye düşünüyorum 

istediğimide yazarım sanamı sorucam lan!! 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

neyse çok şey derdimde sana ,boş konuşuyorsun adamla benim aramda olan muhabbeti bilmiyorsun daha fazla boş konuşuyorsun .

Bos konusan adam sensin adam burda bi derdini anlatmis senin isini yapmadigi icin bi konunun altina iki kere farkli farkli mustehak mustehak demissin. Kimse kimsenin isini zorla yapamaz yapmadi diye de boyle davranamazsin kimseye.

halen boş konuşmaya devam ediyorsun sanırımda devam edeceksin bak kalın işaretlediğim yeri yeniden oku belki o fındık kadar küçük beynine girer diye düşünüyorum 

seninle adam arasinda muhabbetse git aranda coz. Burda toxiclik yapma insanlara.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

seninle adam arasinda muhabbetse git aranda coz. Burda toxiclik yapma insanlara.

harbi beynin algılamıyor ne içiyorsan yada çekiyorsan azalt bence :D

adamla aramda çözeceğim birşey yok ama halen anlamıyorsun :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Sen benim beynimin ne kadar buyuk olup olmadigini nereden biliyorsun bi munasebetimiz mi oldu? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Sen benim beynimin ne kadar buyuk olup olmadigini nereden biliyorsun bi munasebetimiz mi oldu? 

Harbi malsın valla malsın seninle iletişim kurulamaz bir çomarsın sanırım, bi derdin varsa  doktorunuza görüş lütfen, ben veteriner değilim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Harbi malsın valla malsın seninle iletişim kurulamaz bir çomarsın sanırım, bi derdin varsa  doktorunuza görüş lütfen, ben veteriner değilim.

Istedigin kadar kendini parcala beni sinirlendiremezsin. Insanlari darlamayi birak bu da sana son cevabim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

sen x sitesi üzerinden video indirmeyi bulmuşsun ona bot yazmışsın anladığım kadarıyla,sonra adamlar bunu engellemiş yada api servis değişikliği yapmış,açık ne alaka ?

botcuyum diye geçiniyorsan o aradaki x sitesinin yaptığı işi kendin yapabilmen yada çözebilmen lazım, zayıfsın.

Realist tarafından 09/Haz/20 05:53 tarihinde düzenlenmiştir

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    Realist bunu yazdı

sen x sitesi üzerinden video indirmeyi bulmuşsun ona bot yazmışsın anladığım kadarıyla,sonra adamlar bunu engellemiş yada api servis değişikliği yapmış,açık ne alaka ?

botcuyum diye geçiniyorsan o aradaki x sitesinin yaptığı işi kendin yapabilmen yada çözebilmen lazım, zayıfsın.

Merhaba hocam ilk olarak şunu belirteyim ben hiç bir zaman yazılım alanında mükemmelim aşırı iyiyim diyen birisi olmadım çünkü halen bilmediğim çok şey öğrenmem gereken çok şey var ve beni tanıyanlar bu düşünce yapımı bilir.

Bot konusuna gelirsek o konuda eksiğim olan yerlerde var bununda farkındayım ve geliştirmeye çalışıyorum ama senin gibi birisinin ağzına düşüp "ZAYIFSIN" diyebileceğin kadarda düşmedim.
    https://www.tahribat.com/forum/botcu-geldi-hanimmmm-242670

Referanslarım iş yaptığım kişiler burdadır.

İşin doğrusu "x sitesinin yaptığı işi kendin yapabilmen yada çözebilmen lazım" konuda o siteye muhtacım o site olmadan yapamam dediğimi hatırlamıyorum. Bu işte ne kadar ekmek o kadar köfte mantığı vardır. Benim müşteri kitle aralığım genelde orta kesim insanlar bu yüzden bot konusundada normalde 300 ile 800 tl aralığında bir fiyat aralığında işler yapıyorum ki burası tbt diye sırf adama yardımcı olmak için 300 tl ye pazarlık yapanlar oldu 200 tlye veya 100 tl ye botlar yazdığım oldu. Müşteri gelip ben videoları X sitesinden indirmek istiyorum derse ordan indiririm amacının ne olduğu veya daha iyisi beni ilgilendirmez. Ben aynı videoları tiktoktan büyük boy logolu indirip resize ile aşağıdan ve yukarıdan belli oranda küçültüp logoların silinmesini sağlayabilirim fakat düşündüğüm zaman bu benim aldığım parayı karşılar mı sorusuna hayır cevabı veriyorsam uğraşmam müşterinin dediği X sitesinden indiririm.

Kısacası fiyat artarsa işin kalitesi artar.

"sen x sitesi üzerinden video indirmeyi bulmuşsun ona bot yazmışsın anladığım kadarıyla" cümlen içinde kalın yaptığım yerleri dikkatli oku derim.

TheAvenqer bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    TheAvenqer bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Hocam o işler öyle olmuyor ben de bot yapımında bayağı toyken twitter için sürekli hesap açma botu yapmıştım @noname bilir. sene 2012-2014 falan tam hatırlamıyorum. Bot kusursuz çalışıyordu fakat 4 saat sonra açığı kapatıyorlardı galiba bi 6-7defa felan botu yazmıştım.

O dönem twitter benim sayemde açığı kapatıyor sanıyordum fakat sonradan bu işlerin tam olarak öyle olmadığını farkettim

Olay basitçe şöyle gerçekleşiyor hangi açık olursa olsun yararlandıktan sonra kapatılabilmesi için onca bilgi güvenliği tekniği var

Muhtemelen senin sistem de öyle oldu hatta muhtemelen senin değil aldığın urlnin sayesinde açık kapandı ama sana denk geldi

hocam videoda indirdiğim url tiktok video download sitesi ve şöyle birşey var bot 1 haftadır sorunsuz çalışıyor şuan ise sadece o video indirme sitesi engellenmiş ben artık tiktoku bile açamıyorum o siteden tamamen bağımsız birşekilde çat diye videoda gözüken herşey kapatılmış 

Hocam sonuçta bir urlden almıyor musun? O url engel yemedi mi? Yaptığın herhangi bir açık bulma yok ki. Hala tahminen bu sitenin farkındalardır ve ona göre kapatmışlardır. Hani böyle bir siteyi sen yapsan bile diyeceğim şey aynı olacaktı..

Hocam sadece o url değil o url ye

ben botla tiktok video url lerini direkt tiktokun sitesinden çekiyorum

çektiğim urlyi başka yere postlayıp videoyu indiriyorum

benim botla tiktoktan url leri çekmemde engellemiş videoyu indirdiğim siteyide banlamış 

diğer video indirme siteleri çalışıyor

"sonra adamlar bunu engellemiş yada api servis değişikliği yapmış,açık ne alaka" ortada api servis değişikliği yok direkt benim neyse lan ne diye boş insanın birine kendimi anlatmakla uğraşıyorumki...

Hayır yani neden olduğunu bilmediğim bir şekilde bana gıcık kapmışsın bellide bu da konuyu insan gibi okuyup anlamana engel oluyor ben buna zayıflık derim asıl. Bir dahaki sefere bana laf söylemeden önce İNSANLIK konusundaki ZAYIFLIĞINI düzeltip gel yoksa muhattap olarak bile almayacağım.

TheAvenqer tarafından 09/Haz/20 08:18 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

ben şahsen bildiğim açıkları bildiğim kişilere iş olarak yapıyorum. o adamlar gelin ödül vericez dese de gidip yapmam altın yumurtlayan tavuğu kesmeye gerek yok. adamlar çok mantıklı tezgah kurmuşlar.

şöyle birşey de olabilirdi; bu açığı keşfetmiş ama tam çözememiş olduklarından açığı öğrenip kendileri açık bulduk ödül istiyoruz da diyebilirdi :) ki daha önce başıma geldiğinden söylüyorum bunu da kimseye güvenilmiyor ve benimki facebook login açığıydı direkt :)

imza.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Yabancı sitedeki iş veren kullanıcı adına, verdiği işlere falan bakmadın mı?

Bakmadiysan, baksana bi. Merak ettim.

Cidden tezgah mi kurmuslar, oyleyse cok zekice. Bedavadan sistemi test ettiriyorlar xiskfjdifj

neverland tarafından 09/Haz/20 11:17 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 6608 Toplam Mesaj: 51
tiktok tiktok dolandırdı açık