Tinder Uygulaması Ve Türk Kızları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Arkadaş tavsiyesi (tabiki yalan) ile kurdum bir hafta kullandım sıfır eşleşme. Sonrasında telefonun GPS'ini kandırıp Kiev yaptım eşleşmeler havadan uçuşuyor. Ama bu seferde Rusça bilgim Da (Evet) ve Privet'ten (Merhaba) öte olmadığından olmadı. :) Demem o ki bizim kezbanlar yokluktan kendilerini Adrina Lima sanıyor sanırım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

hocam sorma :D Bende kullandım o uygulamayı ama benimkisi sırf t*şak geçmekten. 20 30 tane düşürdüm nasıl havalılar nasıl kezbanlar :D Ulan ne günlerdi :D  

Eğer durumun cidden vahim değilse bence sadece dalga geç onlarla :D Bide düzgün birilerini istiyosan litvanya yap. Hem konuşmaları insan gibi hemde öyle havalı tipler değiller. Güzelliklerine söylenecek söz yok :D

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

haftada ortalama 10 adet eşleşme olur.

çok nadiren seçiçici olurum. gelişine hepsini beğenirim sonra beni seçenler arasından yaptığım elemede bir 10 tane filan hoş kız çıkar.

sohbet kısmında bir çoğunu elerim.

çünkü ya ciddi bir ilişki arayan bağlanan tipler var.

yada cidden çok uçuk kaçık tiper.

hem muhabet hem takılmalık nadiren denk geldi.

ama 2 3 tane çok sıkı fıkı görüştüğüm sevdiğim insan çıktı.

sevmek derken insan olarak

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yok ya hocam akşama kadar dükkanda boş bakkal taşak tartar hesabı uğraşacak şey arıyorum :D

mkyb tarafından 14/Şub/16 21:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

android'de rootlu cihaz nasıl kandırabilirim gps'i?

tinder'a girince wi-fi'den de adres bulmayı aktif edin diyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yok ya hocam akşama kadar dükkanda boş bakkal taşak tartar hesabı uğraşacak şey arıyorum :D

hocam sana mors alfabesini öneriyorum :D Vallahi çok mükemmel bişey ayrıca twitterdan bi hesap aç erkek/kız fark etmez  ordan el alemi takip et ordanda fena muhabbetler whatsapp grupları filan var. Eğlenceli oluyor :D

Bende 20 senedir boşum öyle avutuyoruz kendimizi bizde :D:D 

Mors alfabesi için site : https://www.morsecode.io/ 

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

android'de rootlu cihaz nasıl kandırabilirim gps'i?

tinder'a girince wi-fi'den de adres bulmayı aktif edin diyor.

Root a gerek kalmadan fakegps uygulamasi ile işini haledebilirsin. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

neye yarar bu meret ?

bi ara arkadaş bişi kurdurdu. oturduğun kafeyi check-in ediyordun oradakilere kalp filan atıyordun o zımbırtı mı ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

neye yarar bu meret ?

bi ara arkadaş bişi kurdurdu. oturduğun kafeyi check-in ediyordun oradakilere kalp filan atıyordun o zımbırtı mı ?

O dediğin Swarm hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

neye yarar bu meret ?

O dediğin Swarm hocam.

kurdum şimdi tinder'i çok güzel kızlar varmış ya 5-10 tane buldu :F

yalnız 2 3 kişiyi sağa kaydırdım onlara bildirim mi gidiyor böyle olunca ? kabul ederlerse sohbet mi ediyoruz ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bildirim gitmiyor. Onunda seni beğenmesi gerek. Oda beğenince program eşleşmiş sayıyor sizi ve sohbet izni veriyor.

Toplam Hit: 9167 Toplam Mesaj: 68
tinder