folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tırnağımın Arasına Uç Girdi

Tırnağımın Arasına Uç Girdi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

vizeler başladı yarınki sınava çalışayım dedim kalem cebimdeydi alayım diye elimi soktum ters koymuşum kalemi serçe parmağımın tırnağına girdi resmen kalemin ucu,içeride kırıldı bide.iğneyle falan dürtükledim çıkmıyo fena acıyo.

şişme,iltihap miltihap kapma durumu olur mu? yarın iki tane sınavım var,başına benzer olay gelen varsa yardım etsin lütfen.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    sıcak suda gevser bence.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salu3
    Salu3's avatar
    Erkek

Küçükken sağ avcumun üst kısmına kalem saplanmıştı. Uçlu kalem falan da değil bildiğin tahtadan yapılmış. Saplanınca uç içinde kırıldı. Acıdan çıkartamadım. Yara kapandı gitti. Ben bi zararını görmedim şu zamana kadar.

Tren odun seçmez hacı abi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek

sağlık ocağına gidip görün derim. tırnağının altına soktuğun her cisim sana iltihap olarak geri dönebilir.

iki adet iğne ile iki tarafından çıkartma gibi yöntem var gayet acı dolu birşey. gözlerinden damla damla yaş gelebilir. ama en sağlıklı ve mantıklısı sağlık ocağına gitmek

punto cero
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Bende kaleme basmıştım tahta kaleme ayağıma girmişti çıkarttım uç kırılmış içinde farketmedim yara kapandı daha sonra ağrılara dayanamadım 2 ay sonra doktora gittim amelyatla kalan ucu çıkardılar :S

İhmal etme doktora git

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

tuncaxxz bunu yazdı:
    -----------------------------

sağlık ocağına gidip görün derim. tırnağının altına soktuğun her cisim sana iltihap olarak geri dönebilir.

iki adet iğne ile iki tarafından çıkartma gibi yöntem var gayet acı dolu birşey. gözlerinden damla damla yaş gelebilir. ama en sağlıklı ve mantıklısı sağlık ocağına gitmek

-----------------------------
    off off şansıma tüküriyim akşam vakti başıma gelene bak ya zaten diş telleri yüzünden yeterince acı çekiyom bide tırnak çıktı başımıza

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

İltihap yapabilir hocam. Arkadaşın dediği gibi sıcak suya koy parmağını yumuşar sonra öyle çıkarabilirsin sanırım iğneyle :) Uğraş biraz.

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Benim elime de melek basmalı kalem saplamıştı 2-3 yıl önce. :D Uç kaldı içinde, üzeri kapandı ama gözüküyor. Ben de bi zararını görmedim. Aksine hoş oluyor. :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Hemen acile git kurşun kalemdeki kurşundan zehirlenmeyesin...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun kardesım oncelıkle,

Aman dıkkat derım,belkı bı baskasına zararı olmaz ama gelır sende ıltıhap tutar.

sınavını atlat sonra bı hastaneye gıt cıkarsınlar

Allah büyüktür vesselam...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek

ne kadar mantıkLı biLmiorm ama iLk akLıma geLen hocam :D eLini sıcak suda bekLet sonra soğuk su sonra bi daha sıcak deri iyice kendini kaybetsin . . sonra bi daha çıkartmayı dene . . deri ne kadar yumuşarsa o kadar iyi . .

Toplam Hit: 8138 Toplam Mesaj: 31