Trello Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Trello ne ola ki? 

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

asana'nın alternatifi

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Hotmaili hacklayabiliyormuyuz bunla ?

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

Saçmalık olan kısım, Trello'nun bu konuna hiç birşey yapmaması.

Uyarı maili bile atmadı adamlar, bakın böyle söylemler, yazılar var panonuzun gizliliğini kontrol edin vs.

Çok rahatlar, ufak bir bakındık, veritabanı bilgileri, paypal, cpanel, ftp, özellikle kurumların instagram, twitter vs bir dünya bilgileri erişilebilir durumda, bir kısmıda değiştirilmiş.

http://prntscr.com/n4p34i

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

İşe yarar şeyler denk gelirse bu konu yeşillendirelim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Public olayında adamlar panolar herkese açık olur ( google dahil) diye bi uyarıda bulunmuş daha ne olsun. Ben farklı bi hacking mevzu sanmıştım. Burada kullanıcıların suçu var. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    MuTReFT bunu yazdı

Saçmalık olan kısım, Trello'nun bu konuna hiç birşey yapmaması.

Uyarı maili bile atmadı adamlar, bakın böyle söylemler, yazılar var panonuzun gizliliğini kontrol edin vs.

Çok rahatlar, ufak bir bakındık, veritabanı bilgileri, paypal, cpanel, ftp, özellikle kurumların instagram, twitter vs bir dünya bilgileri erişilebilir durumda, bir kısmıda değiştirilmiş.

Mesajının içeriğinden bağımsız, Vaâay! demek o yüzden, demek istediğim bir şekli var. @@.`) CheckedNclassified. 

RitmFarbRacourci tarafından 30/Mar/19 00:51 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Bi kaç instagram hesabı denedim şifreleri doğru olanlar çoğunlukta ama ülke değiştiği için uyarı veriyor hemen yetkisiz giriş algılandı diye. Kişinin panosuna baktım italya konumu vardı hep yazılarında vpni italya yapıp denedim bağlandı :D

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
Toplam Hit: 6181 Toplam Mesaj: 19
leakedsource leak trello