folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Trende İnternet

Trende İnternet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek
    arkadaslar su anda trenle ankaradan istanbula gidiyorum. işin ilginc tarafı trende internet var. superbişi valla. pazar gunu otobusle geldim ankaraya 33 milyon ve b.k gibidi arkamda kızın teki aglıo fln simdi trenle gidiom 19 milyon sıkıldım kalk gez yemek vagonuna git sigaranı iç laptopundan tahriabata gir chat yap oohh bida otobuse binenin....

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    enter bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaslar su anda trenle ankaradan istanbula gidiyorum. işin ilginc tarafı trende internet var. superbişi valla. pazar gunu otobusle geldim ankaraya 33 milyon ve b.k gibidi arkamda kızın teki aglıo fln simdi trenle gidiom 19 milyon sıkıldım kalk gez yemek vagonuna git sigaranı iç laptopundan tahriabata gir chat yap oohh bida otobuse binenin....
    way ne güzel.. hadi iyisin :)

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    waaay bea kamil koçtamı ne bi otobos tada wireless war die duymuştum bide uçaklarda sanırımda trani ilk duyuyom

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doktordanger
    doktordanger's avatar
    Erkek
    vay be heryerde duydum bir trende duymadım

Yeni wep sitem www.bilisimbilim.com inş reklama girmez::).Yaw reklamsa söyleyin kaldırız. her türlü haberi bulabilirsiniz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İstanbul'dan Dinar'a bir tren yolculuğum var sanırım roman olur ondan.

Tren en güvenlisi ama Türkiye'de değil :)

Trenlerin hızlanması daha rutin kullanılan bir araç olması ve her yerde olması gerekir aslında. Herşeyi İstanbul'a yapmak ve orayı büyük bir kent havasına sokmak son derece yanlış. Ben İStanbul'da insanların köprü trafiğinde dahi 2 saat bekleyerek mutlu olabilmesini anlayabilmiş değilim. Köprü trafiğinde çay demleyen adamlar var. Izgara yapıyorlar.

Ben buradan 2 saatte Ispartaya gidiyorum örneğin. Tren olsa otobüse hiç binmem. En azından ne kadar sürede orada olacağımı bilirim, sallanmadan doğru düzgün giderim gideceğim yere.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    ya alakasız olcak ama bu hızlı trenler ne zaman olcak ve olursa ankara istanbul arası kac saat olcak bilen warmı he bide tren fiyatları nedir hızlı tren ne kadar bu konu hakkında yorum yapabilcek:D ay soru yagmuru yaptıım bu arada konuyu acan arkadas kusra bakma alakasız seettim=))

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    bu tren eski hızlı trenlerimize benzemez umarım.zevkli olur  herhalde trende internete bağlanmak :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    yawuz bunu yazdı:
    waaay bea kamil koçtamı ne bi otobos tada wireless war die duymuştum bide uçaklarda sanırımda trani ilk duyuyom
    pamukkalede kesin war!..kamilde de olsa gerek ama tam bilmiyorum hatta ulusoyda da olması lazım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Kamil Koç'un rahat hat seferlerinin tümünde wireless bağlantı var.

Açıp kocaman laptop u koyarsın kek konacak yere msn e girersin. Yada saçları 5 kg jöleli üniversite gençliğindeki laptopum var otobüstede de girmem gerekiyor çünkü dünyayı kurtarıyorum edasına kavuşup hava atarsın.

Taki 1 saat 30 dakika sonra sarjı bitene kadar.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

PeTaL bunu yazdı:
    ya alakasız olcak ama bu hızlı trenler ne zaman olcak ve olursa ankara istanbul arası kac saat olcak bilen warmı he bide tren fiyatları nedir hızlı tren ne kadar bu konu hakkında yorum yapabilcek:D ay soru yagmuru yaptıım bu arada konuyu acan arkadas kusra bakma alakasız seettim=))

Ankara-İstanbul arası yaklaşık 3 saat diye biliyorum. Ne kadar tutar orası tartışılır.

Detaylı bir site yapmışlar.

http://www.hizlitren.gov.tr/tr/index.asp

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Bizim köye giden trende telefon bile çekmiyo :D

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
Toplam Hit: 2049 Toplam Mesaj: 17