folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tshirt - 2008 | Tahribat.Com Tshirtleri İle İlgili Sorunlar Ve Cevapları

Tshirt - 2008 | Tahribat.Com Tshirtleri İle İlgili Sorunlar Ve Cevapları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    ya benim boy sornum var midium giyorum sanırım Foxtrot Boy bu boy :D ya birde 1 tane bana bırakırmısın tişort adresimi bilmiyorum ögrenip hemen sipariş verecem bodruma nede olsa daha 2 3 tane yolıcaksın :D arkadaşlarım da alıcak

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek
    Benim boyut falan sorunum yok tasarim kotu be :(

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mescarine
    mescarine's avatar
    Erkek

Rene hoca 2 sorum var...

1. Başvuru nezamana kadar yapılabilir?

2. Havale masrafları konusunda bilgi plzz..! İşbankası havale masrafı alıyor bildiğim kadarıyle...

YGS: Yeni Gelin Sınavı.. Bir heyecan, bir arzu, bir istek.. Biraz hüzün, biraz acı, biraz gözyaşı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek

şimdi çok kritik bi soru sorucam :)

biz Fugue, Mortunes, Ben olmak üzere 3 kişi birimizin adresine sipariş edicez çünkü muhtemelen bu 3 kişiden 2si istanbulda olamıyacak(biride ben) ama üçümüzün bedenleride farklı :S Forumda da tek beden seçimi var bi çözüm :S

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek
    rene hoca şimdi ben tüm gün yaz okulundayım ünv.de.ankarada.teyzemlerde işe gidiyor.kurye getirse kimse olmıcak evde.anlıycağın gündüzleri evde kimse olmuyor.başka bi yoldan alamazmıyım tişörtü kurye dışında.

neyse ne laannn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    bertanyus bunu yazdı:
    -----------------------------

biz Fugue, Mortunes, Ben olmak üzere 3 kişi birimizin adresine sipariş edicez çünkü muhtemelen bu 3 kişiden 2si istanbulda olamıyacak(biride ben) ama üçümüzün bedenleride farklı :S Forumda da tek beden seçimi var bi çözüm :S

Hocam üçünüzde tek birinizin adına yatırın parayı, tek 1 adres verin, sonrada acıklama kısmına yazın 2 si Alfa 1 i Brawo die ben hallederim..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    bertanyus bunu yazdı:

Hocam üçünüzde tek birinizin adına yatırın parayı, tek 1 adres verin, sonrada acıklama kısmına yazın 2 si Alfa 1 i Brawo die ben hallederim..
    amam ozaman ben açıklama araya kaynar diye korkmuştum. ozaman öyle yaparız sorun

yok:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

bertanyus bunu yazdı:
    renegadealien bunu yazdı:
    bertanyus bunu yazdı:

amam ozaman ben açıklama araya kaynar diye korkmuştum. ozaman öyle yaparız sorun

yok:D

Saol rene hocam bilgi için.. Hacı sen şu Mortunes'i bi editle bakim :B

selam gençlik!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    mescarine bunu yazdı:

Rene hoca 2 sorum var...

1. Başvuru nezamana kadar yapılabilir?

2. Havale masrafları konusunda bilgi plzz..! İşbankası havale masrafı alıyor bildiğim kadarıyle...

Cevap : Gelecek hafta içi ptt ve iş bankası hesap nosunu koyacam...

iş bankasına havale yaparsan masrafı cok olur ona karışmıyorum

ptt ile yollarsan 20 ytlnin 1 ytlsini havale die kesecekler o benden...

yani ptt ile yollayanlar 19 ytl yatıracak net

iş bankası ile yatıranlar 20 ytl yatıracak..

iş bankasından iş bankasına 1 ytl havale alıo gene ama başka bankadan olursa masrafı olur..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorry_13
    sorry_13's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

rene abi bu t-shirti almayı çok istiyorum ama ben şimdi bitlisteyim bütlerimden dolayı 1 hafta sonra bitiyor ve 1 hafta sonunda bı otelede  staj yapmam gerekıyor ((antalya bodrum marmaris fethiye alanya ) bu şehirlerden birinde olucam ama işin kötü tarafı hangisinde olacağım daha belli değil bu nedenle t-shirt  basımınıda kacırmak ıstemıyorum acaba nasıl yapabiliriz 

Cevap : Ya evine yolla hocam, yada başka birinin adına...

sevgim gercek olmasaydı aglayabilirmiydim.... aşkın benle olmasaydı nasıl gülebilirdim.. ates beni yaktıkça daha çok soğuyorum.. soğuyorum ben ateşi körükledikçe buz gibi donuyorum... bana şaşkın bakıyorlar onlarıda anlıyorum.. evvel zaman bir damla iken durumum... elhan derya hal buluyorum
Toplam Hit: 20619 Toplam Mesaj: 64